Własnie wracam ze spacerku z Zefirkiem i Ivi!!:lol:
Pieski bardzo sie polubiły i szalały tak ,ze nie mogłam odplątać smyczy.
Ale one sa kochane! Zefirek w super formie i chetnie wracal do lecznicy, kupiłam mu w sklepiku kosteczkę i poszedł zachwycony sie nia bawic.
Ivi niestety nie mogła dostac bo ma diete i miala dzisiaj biedna biegunke:shake:
Anula , a Tobie zyczę duzo zdrówka!!!:loveu: