Jump to content
Dogomania

Tiramisu

Members
  • Posts

    145
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tiramisu

  1. [quote name='Nitencja'] Bos co to za upojny weekend bez Zarazkowa :roll: [/quote] Czemu bez Zarazkowa??? :crazyeye:
  2. [quote name='HaNisia']czy zielona jest dobra na brzuch? [/quote] Ja też miałam fazę na zieloną herbatę - nie powiem, bardzo mi smakuje - piłam ją przez dwa tygodnie. Potem odchorowywałam przez kolejne dwa :roll: :p W moim przypadku nie podziałała pozytywnie na żołądek. Ale podobno tak też się też zdarza... :lol:
  3. [quote name='T.A.Scotties']Gumiśka, my tu wszyscy mamy " nie pokoleji"!!! :razz:[/quote] Ja jestem bardzo szczęśliwa, ponieważ w końcu trafiłam w odpowiednie towarzystwo :p Bo trochę się już zaczęłam martwić, że tylko ja jestem tak z lekka "zwichnięta" :razz: :evil_lol: Wszyscy wokół jacyś tacy za normalni ...
  4. [quote name='Nitencja']Polecam pojezdzic na wystawy przed debiutem i przypatrzec sie jak to robia "starzy wyjadacze" ringowi :-D .[/quote] No pojździć to trzeba będzie napewno. Muszę popatrzeć na plan wystaw - gdzie tu będzie można się wybrać. A kiedy pierwsza wizyta u fryzjera??
  5. [quote name='Nitencja']A szkociarze i szkoty jeszcze spia ??:razz: Pobudka !![/quote] Ja już pracuje od godziny. Teraz właśnie kończę kawkę i zagryzam ciasteczkiem :p Jakiś tu ostatnio wogóle jest mały ruch - czyżby wszyscy powyjeżdżali na ferie?? Tak sie zastanawiam od kiedy i - przede wszystkim od czego - powinnam zacząć przygotowania szkotnika do wystawy?
  6. [quote name='Nitencja']dziwadla jakowes :razz: Zadziorek i takich filmikow mi zalowales :-P[/quote] No, taki niby szkot ... a nie szkot :crazyeye: :p
  7. [quote name='Nitencja']Tiramisu poczekaj az swoja mala z ta cudna brodka zobaczysz :lol: no a ja po tej wizycie u Niny juz na amen sie w malej zakochalam i licze dni. ...[/quote] Ja też już się nie mogę doczekać. Potwornie mi się czas dłuży (zwłaszcza w pracy :cool3: ) i również odliczam :lol: Zazdroszczę Ci, że już widziałaś swoją i mogłaś ją naprzytulać do woli!
  8. [quote name='Nitencja']Dzien dobry wszystkim :) sPijam swoja herbatke i lece na blotko :evil_lol: z pieskami[/quote] Witamy, witamy! Nitencjo, Twoja Sunflower jest przecudna. Po niej chyba najbardziej widać różnicę z tygodnia na tydzień :lol: I jaka jest fotogeniczna! :loveu:
  9. [quote name='Wojenka']To ja może dam dowód,że moja pszeniczna bestia jest aniołkiem :lilangel: :saint1: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/1128/dsc2581pr8.jpg[/IMG][/URL][/quote] Aniołek jak się patrzy!! :loveu: :lilangel: :lilangel: I ten anielski nosek ... coś pięknego:loveu:
  10. [quote name='Ania&Lady']Wszyscy zginęli... nie ma Magicneski ani Nitencji... :diabloti:[/quote] Jednym słowem NUDA! O, jeszcze trochę i czas do domu :multi: Magicnesca i Nitencja gdzieś się schowały w kącie i spiskują :diabloti: :p
  11. [quote name='Ania&Lady']Ja sobie po cichutku podczytuję... :evil_lol:[/quote] A Ty tak sobie nie podczytuj po cichutku :evil_lol: :mad: Jeszcze trochę i nie będzie czego :razz: Halo! Jest tu ktoś??? Nudzi mi się śmiertelnie ...:placz: :evil_lol:
  12. [quote name='dorota07']ferie a co za tym idzie? kolejka do komutera i wojna.....[/quote] Oj, coś mi się wydaje, że ta wojna to bardzo poważna - od razu widać po czyjej stronie jest zwycięstwo :evil_lol:
  13. Moi drodzy, co tu taka przerażająca cisza dzisiaj??? :crazyeye: Wszyscy tak bardzo są zapracowani czy jak ;) Magicnesca, zarazki wczoraj miały urodziny - równe 5 tygodni skończyły :bday: Ja wszystko skrupulatnie odliczam :cool3: :loveu:
  14. [quote name='T.A.Scotties']Wiec decyzja podjęta i widzimy sie w Warszawie!!![/quote] Tak, decyzja już podjęta :lol: Teraz tylko czekam na szkotniczkę - już mniej niż miesiąc :multi: :multi:
  15. [quote name='T.A.Scotties']To ile szkociambrów zasili ringi już wkrótce???[/quote] Wystawianie psa zawsze było moim skrytym marzeniem :oops: . Mam takie wstępne plany związane z międzynarodową wystawą w Warszawie, w lipcu (pierwsza w życiu wystawa, w razie co blisko do domu :razz: ) . Szkotnik będzie miał już pół roku więc już będziemy mogły się zaprezentować. Wszystko zależy tylko od tego czy dam radę przygotować ją i siebie przede wszystkim!! :evil_lol:
  16. [quote name='Flaire']Te stawy to oficjalnie chyba nazywa się Park Arkadia. :-)[/quote] A wiesz, że szczerze mówiąc nie słyszałam nigdy o takiej oficjalnej nazwie, muszę to sprawdzić ... :hmmmm:
  17. [quote name='dorota07']a co to tak ze śniegiem spłyneliśmy?? cisza nastała....[/quote] A nieprawda, ja nie spłynęłam! Dotarłam właśnie z pracy do domku i rozgrzewam się herbatką z cytryną :eviltong: I już jestem na forum - zboczenie chyba jakieś ...:cool3: :-o
  18. [quote name='Flaire']Ja na Mokotowie Górnym, przy stacji metra Wilanowska. :-) Ale do psiego przedszkola (a teraz szkoły) chodzimy aż na Bemowo. :-)[/quote] :lol: To dzieli nas praktycznie tylko Królikarnia i teren nad stawami przy Warszawiance - piękne tereny na spacery!! ;) :lol:
  19. [quote name='Tilia']My chodziłyśmy do przedszkola nad Jeziorko Czerniakowskie do Cave Canem- polecam, moje suczyska uwielbiały te zajęcia. Tylko teraz zajęcia odbywają się gdzie indziej- nad Wisłą na wysokości Torwaru.[/quote] Ja wynalazłam Centrum Szkolenia Psów "AKS" - zajęcia też są nad Jeziorkiem Czerniakowskim. Chciałam żeby było w miarę możliwości jak najbliżej domu. Chociaż do Torwaru dojazd też nie jest najgorszy.
  20. [quote name='Tilia']Szkoty (w wersji nieco większej- charciej ;) ) z Sadyby meldulą się. Duże charcie szkoty i mały terierek - australijczyk. Dwa terierki szkockie mieszkały kiedyś na Stegnach- piesek ciemny pręgus i - zdaje się- jasna suczka. Czy dalej jakieś mieszkają- musiałabym się dowiedzieć. Tamten piesek mieszkał tam już dobrze ponad 10 lat temu.[/quote] Na Sadybie wynalazłam psie przedszkole - chyba przy ul. Jeziornej. Zamierzam się tam zapisać na wiosnę :lol:
  21. [quote name='Ania&Lady']Mam sentyment do Mokotowa, kiedyś mieszkałam na Mokotowie górnym blisko metra Racławicka. ;)[/quote] Ja mieszkam na Dolnym Mokotowie, dokładnie jeden przystanek przed Stegnami. Może jest ktoś na tym forum, kto mieszka niedaleko ?? :razz: Ostatnio nawet (co mnie baaardzo zdziwiło) zauważyłam na swoim osiedlu szkota!! Tylko jeszcze nie wyniuchałam, w którym bloku mieszka :evil_lol:
  22. [quote name='Ania&Lady']Tiramisu, z której części wawy jesteś?[/quote] Z Mokotowa. Pracuję na Służewcu więc rano w drodze do pracy przewiało mnie dokładnie. Teraz widzę, że słoneczko wyszło. :p
  23. [quote name='Magicnesca']Jestem :loveu: mam czasami spadki napięcia i wyłącza komputer:angryy: U Was też tak wieje jakby miało głowy po urywać?:diabloti:[/quote] Wieje i jest obrzydliweie zimno. Dodatkowo jestem wściekła ogromnie :angryy: bo uciekł mi autobus i musiałam iść na piechotę do pracy kawał drogi!!! :angryy: Przemarzłam strasznie i dopiero teraz zaczynam się rozgrzewać.
  24. [quote name='Nitencja']Tiramisu cos dla Ciebie : Suncia i semka :) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img73.imageshack.us/img73/5403/twoxo5.jpg[/IMG][/URL] foto by BOS :)[/quote] Dziekuję za pamięć! Hmmm, a moje baaardzo poważne ;) pytanie odnośnie białej brody zostało gdzieś tam pominięte milczeniem :mad: Czy to tylko taki szczeniaczkowy urok i z czasem się "wytrze" - jak to mój znajomy wet mawia :p czy taka biała urocza bródka już jej zostanie - jako znak rozpoznawczy???? :cool3: :loveu: Tak pytam z czystej ciekawości ... no ... nie mam doświadczenia ze szkotnikami :oops:
  25. [quote name='bombel']przekazuję najnowszy komunikat z Niwki white & black[IMG]http://img144.imageshack.us/img144/6784/pierwszyweekendlp5.jpg[/IMG][/quote] No baaardzo sielankowo! :razz: Super się dogadały i jaka to już wielka miłość !! :lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...