Jump to content
Dogomania

Martinee

Members
  • Posts

    1829
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martinee

  1. dzieki wielkie nie długo dam nowe fotki
  2. Wiska i co przygarnie Rubi
  3. było by super Rubi znajdzie dom az mi sie płakać chce ze szcześcia
  4. było by cudownie Rubi jest super psem oto kontakt Schronisko dla zwierząt w Gaju 63-100 Śrem Tel. 663-582-247 pan Piotr E-mail: [email][email protected][/email] Jak dojechać Ze Śremu kierujemy się na osiedle Helenki.Wyjeżdżając koło marketu Lewiatan jedziemy prosto główną drogą na Gaj.Wjeżdżając do Gaju zwracamy uwagę na tabliczkę po prawej stronie z napisem „schronisko”. Skręcamy w prawo i jedziemy prosto główną drogą, aż do następnej tabliczki i skręcamy w lewo. Czas dojazdu ze Śremu: - Samochodem ok. 10-15min - rowerem ok. 20-30min -pieszo ok. godziny
  5. Ja jestem teraz sorki ze mnie nie było ale prad nam wyłaczyli i nigdzie nie było ale teraz jestem
  6. Dzieki ale twoje boxy też sa sliczne takie fajniutkie a czy miałas problemy z ich wychowaniem bo moja kuzynka mam boxa i ten psiak jest taki nieznosny ze jej brat boi sie wychodzić na podwórko
  7. Ale duże ma to legowisko a gdzie takie trafiliscie ??
  8. Musze z toba pogadac bo jest jeden mały problem !!!
  9. Jak nie wy to może ktos inny z rodziny albo znajomi nie badzcie obojetni
  10. [quote name='maciaszek']Święta prawda. Której psy nie powinny jeść, bo psy nie powinny jeść wieprzowiny. Tylko cały "bajer" polega na tym, że one nie umierają tak sobie od razu - zjadł i po psie... Jeśli żywi się wątróbką, która zawiera w sobie chemię, to ta chemia dostaje się do jego wątroby i problemy zdrowotne mogą się pojawić po wielu latach (a wtedy nie skojarzysz tego z wątór[I]ó[/I]bką). Zresztą nie piszę tu nic odkrywczego - wystarczy się zapoznać z procesem trawienia organizmu. I na koniec: Twój post odebrałam jako mały atak. Nie wiem czemu się denerwujesz, wszak ja Cię nie atakuję. Zaapelowałam tylko, by nie karmić psów wątróbką (i to był apel do wszystkich czytających ten wątek), a jeśli już, to tylko ze sprawdzonych źródeł (a powiedzmy sobie szczerze, że wielu z nas idzie po prostu do najbliższego mięsnego i kupuję mięcho dla psa). I to wszystko. Pozdrawiam.[/QUOTE] Wież mi to nie był atak jeżeli to co napisałam tak zabrzmiało to bardzo cie przepraszam
  11. Wezcie ja pod swoj dach a ona sie wam odwdzięczy
  12. bardzo ciezko a ty nie masz znajomych którzy chcieli by małą RUBI
  13. My naszej Tekilce też kupilismy legowisko bo nie chcielismy zeby po meblach skakała [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/370/tndsc01965gm8.jpg[/IMG] KalinaM masz slicznego jamniczka
  14. wiesz podstwa to sprawdzone mieso a po za tym jest jeszcze watroba wiepszowa a i jeszcze jedno moje psy jedza i jeszcze nie umarły i maja sie swietnie
  15. Zgadzam sie z toba ale niech ludzie zaczna sie zastanawiac nad swoim postepowaniem i niech zaczna szanowac inne stworzenia
  16. zgadzam sie stopniowo wszystko nic na siłe
  17. Ja naprawde nie których nie rozumiem jak mozna sadzic ze pies nie ma serca ani nie mysli skad oni wiedza
  18. ja miałam psa Lega ,Filipa i Reksia
  19. to normalne przejdzie jej ona sprawdza czy jestescie i czy jej znowu nie zostawicie wiem cos o tym bo moja Fiona też tak robiła wezcie jej kolezanke jakiegos malutkiego pieska zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze np nasza Fiona piszczała a jak poznała nasz jamniczke to sie tak zakolegowały ze wszystko razem robia jest im razniej i ona nie piszczy już wie ze wrocimy i jej sie nie nudzi
  20. a ona moze jeszcze przezywac zycie w nowym domu daj jej czas sie oswoic pies mojej kuzynki ze schronu na samym poczatku nic nie jadł a teraz je wszystko z apetytem
  21. wiec tak zrob jej gotowana watrubke z kaszka kukurydziana warzywka i dodaj gotowca moje to kochaja
  22. dzieki twoja Kora tez jest cudna
  23. [quote name='grallinka']a nie mozna jej po prostu gotowac?:cool3:[/QUOTE] zzgadzam sie z toba wiesz co sprobuj jej gotowac do tego co ugotujesz daj troche karmy i np moja jamniczka je bardzo dużo i wiesz co ona też nie lubi gotowców je tylko jak musi to jej minie a ile juz ja masz
×
×
  • Create New...