Co z tego że Ramzes nie słyszy? Czy ludzie nie mają wyobraźni? Jak mogli go oddć do schronu tylko dlatego że nie słyszy? BOże świat już zupełnie stoi na głowie!
Ja żyłam przez 13 lat z głuch owczarczycą niemiecką i był to jak do tej pory mój najwspanialszy pies! Jakoś nam nie przeszkadzało że ona nie słyszy, przecież normalnie funkcjonowała!
[quote name='Jureja']My też jeszcze nie dostałyśmy zaświadczenia i numerka.Wpuszczą nas na podstawie kopii przelewu?Co robić w takiej sytuacji[/quote]
Jeżeli jesteście przyjęci a nie dostliście potwierdzenia to wystarczy kopia przelewu! Trzeba iśc odebrać katalog z tą kopią i tam daj również nr startowy(tak było w zeszłym roku)
[quote name='Elitesse']albo ja slepa jestem albo mam inny katalog - bo w tym sopockim sa obsady ale na katowice i na opole :roll: na poznanska jest tylko zaprosenie ale bez sedziow[/quote]
Sorry pomyliłam się:modla: to są sędziowie na wystawę w Katowicach!
Nikt od rana nie zagląda do Bertolinki?:-(
A ja jutro wyjeżdżm na kilka dni i tylko Patrycja:loveu: będzie zaglądać?!:-(
Ludzie Berta to super psina, wszyscy powinni się o nią bić, a tu tak cisza!:shake:
[quote name='essska1']a wie ktos czy zostal moze przedluzony termin zgloszen? czy nie??[/quote]
Na stronie oddziału nie ma rzadnej informcji o przedłużenu przyjmowania zgłoszeń...
Najlepiej zadzwonić i się dowiedzieć!
Ciekawe co tm Berta porabia w hoteliku? Pewnie już słodko śpi i powoli zaczyna zapominać o schronie! Szkoda że wszystkie bidy nie mogą od tak zapomnieć o takich miejscach!
[quote name='Śnieżynka']Biedny Coton jzu odnaleziony wiadomośc z 9 grupy :) :D :D :D Bardzo sie ciesze :D[/quote]
Co z ulga!!!:multi: :multi:
Wszystko z nim ok??