[quote name='Kaya']Pani Witkowska cicho i bezszelestnie przemieszczała się po ringu, że Paulina jej nie zauważyła i niestety zasłoniła psiaka ;)[/quote]
A no właśnie :mad::mad:
[quote name='palma'][SIZE=6][COLOR=Red][B]Ma ktoś może zdjęcia z pokazów (agility, frisbee, posłuszeństwa, dog dance) na ringu głównym ?[/B][/COLOR][/SIZE][/quote]
Tak ja mam, zaraz będę wstawiać.
No to przyjechałam i zgrywam zdjęcia. Będą w wątku wystawy jakby się ktoś interesował.
A za kilka dni jakieś fotosie Goofika znajdą się na pewno ;)
Pozdrawiam.
Akcja z butami, była najlepsza ! Hehe...
Miło było poznać ! I mam nadzieje, że zobaczymy się niedługo na jakiejś innej wystawie.
I jeszcze gratulacje dla wszystkich Asiaczków !
Ja wróciłam dopiero teraz :lol:
Fotek mam sporo, niedługo zacznę wstawiać.
Wystawa była super ! Poznałam wielu wspaniałych ludzi.
Mam nadzieje, że jeszcze na nie jednej wystawie się zobaczymy.
Pozdrawiam! ;)