Jump to content
Dogomania

Alcazar

Members
  • Posts

    324
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alcazar

  1. dzieki anne&mila za odp z tym przywoływaniem to może być czasem problem bo jest uparciuchem, ale czasem się słucha tobie też się uda nauczyć swojego ze swiom mam jeszcze jeden problem brakuje mu jajeczka a ma juz prawie 4 miesiące i nic weteryniarze każaą czekać a ja bym chciała jeżdzić z nim na wystawy.:placz:
  2. dzieki za rady, w sumie aportowanie opanował jedynie jak rzucam mu patyka to gubi trop ale z piłka idzie mu niezle, zna siad, lapa, niewychodzi mu troche zostaw i zostań a leżeć to całkiem niewypał nawet za smakołyka
  3. mam male zapytanko. mieszkam za granica a chcialabym wystawiac swojego maluszka, musze byc zapisana w związku zeby go wystawiac. dziekij
  4. od kiedy można uczyć psa komend, bo mój ma 3 miesiące ale interesuje go wszystko dookoła niż nauka.:angryy:
×
×
  • Create New...