FIOLKA
Members-
Posts
80 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by FIOLKA
-
Sara łagodna Sunia Wyrzucona Z Domu Chociaż Dt !!! - Głogów -
FIOLKA replied to FIOLKA's topic in Już w nowym domu
Błagamy chociaż o tymczas dla Sary !!! ona nie może tam zostać !!!. -
Sara łagodna Sunia Wyrzucona Z Domu Chociaż Dt !!! - Głogów -
FIOLKA replied to FIOLKA's topic in Już w nowym domu
Sara wciąż szuka domu !!!!!! -
Sara łagodna Sunia Wyrzucona Z Domu Chociaż Dt !!! - Głogów -
FIOLKA replied to FIOLKA's topic in Już w nowym domu
Sara nadal domku poszukuje !!!!!! -
Sara łagodna Sunia Wyrzucona Z Domu Chociaż Dt !!! - Głogów -
FIOLKA replied to FIOLKA's topic in Już w nowym domu
Sara ciągle domku potrzebuje :) -
Sara łagodna Sunia Wyrzucona Z Domu Chociaż Dt !!! - Głogów -
FIOLKA replied to FIOLKA's topic in Już w nowym domu
Sara jeszcze domku szuka !!!!! -
Sara łagodna Sunia Wyrzucona Z Domu Chociaż Dt !!! - Głogów -
FIOLKA replied to FIOLKA's topic in Już w nowym domu
Brucio zrobione :) -
Sara łagodna Sunia Wyrzucona Z Domu Chociaż Dt !!! - Głogów -
FIOLKA replied to FIOLKA's topic in Już w nowym domu
Bardzo prisimy o wystawienie Sary na allegro !!!!!, pomoze ktoś ?? -
Sara łagodna Sunia Wyrzucona Z Domu Chociaż Dt !!! - Głogów -
FIOLKA replied to FIOLKA's topic in Już w nowym domu
Kochana , bardzo łagodna Sara , musi znaleść domek , kto ją pokocha ?? -
Sara łagodna Sunia Wyrzucona Z Domu Chociaż Dt !!! - Głogów -
FIOLKA replied to FIOLKA's topic in Już w nowym domu
Sara szuka domku!!!!!!! -
Sara łagodna Sunia Wyrzucona Z Domu Chociaż Dt !!! - Głogów -
FIOLKA replied to FIOLKA's topic in Już w nowym domu
Ojej literowka , wybaczcie ... DT POTRZEBNY !!! -
Sara łagodna Sunia Wyrzucona Z Domu Chociaż Dt !!! - Głogów -
FIOLKA replied to FIOLKA's topic in Już w nowym domu
Zaglądnijcie do Sary proszę !!! -
Sara łagodna Sunia Wyrzucona Z Domu Chociaż Dt !!! - Głogów -
FIOLKA replied to FIOLKA's topic in Już w nowym domu
Więej o Sarze i zdjęcia z interwencji tutaj [url]http://www.stowarzyszenieamicus.fora.pl/viewtopic.php?t=149&postdays=0&postorder=asc&start=30[/url] -
Sara mieszka obecnie z synem , który wyrzucił ją z domu po śmierci matkii wyjeździe ojca . Dostałyśmy zgłoszenie od jednej z sąsiadek , że piesek jest źle traktowany. Po naszej interwencji, byt psa poprawił się aczkolwiek wolałybyśmy aby Sara znalazła nowy dom . Piesek ma ok 8 lat , jest bardzo łagodnym psem , dała się nam głaskać, bezproblemu dała się oglądnąć wetowi, dała sobie zrobić zastrzyk , nawet dała sobie oglądnąc straszną rane na szyi od wbijającej się kolczatki, która nie była wogóle ściągana.:( (kupiłyśmy jej normalną obrożę ). Niestety Sara nie jest wogóle wyprowadzana na spacery , nie jest to pies , który może mieszkać w kojcu, dzisiaj były u niej Amicuski i tak opisują sytuację U Sary byłam dzisiaj dwa razy. Zaraz po pracy z Karolą, a pod wieczór z Ghandą dać jej jedzonko. Przy drugiej wizycie na chwilę odpiełam ją z łańcucha, żeby go wydłużyć (był zakręcony wokól słupka). Mówię wam nie ten pies. Ozyła wyprostowała się, nawet pomachała ogonkiem. A potem zapiełam ja spowrotem Sara nienawidzi tego łańcucha. Na nim wpada od razu w dpersję. Nie wychodzi wogóle z budy. Pewnie dlatego też, że ma rany o d klocztaki na połowie szyji. Ghanda z początku myślała, że to kołtuny na podgardle, ale to były świeżo zaschnięte ślady po kolczatce Wogóle nie rozumiem stwierdzenia, ze to groźny pies!!!!!! Daje głaskać się wszędzie, nawet pozwoliła oglądnąć boląca szyję. Pogłaskałam ją po brzuszku, nawet zaglądnęłam do pyszczka i nic, łagodna jak baranek. MUSIMY znaleźć jej nowy dom!!!! Oto Sara: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/247/9f2bdb1038741fab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/192/84830d29edf3418c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/192/566165fe6e6d5d03.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/192/dcd2b5cc0b825cb2.jpg[/IMG][/URL] Kurde az mi się ryczeć chce.... , to na prawdę cudowny pies, dajcie jej szanse na nowy kochający dom . W domu gdzie jest Sara, znajduje się też dziecko , które bez problemu podchodziło i głaskało Sare. Chcemy jeszcze zobaczyć jak Sara reaguje na smycz i inne psiaki dam znać jak sprawdzimy .
-
Kolejen szczeniaczki z głogowa szukają domków oto one : [URL=http://allyoucanupload.webshots.com/v/2000411414727649789][IMG]http://aycu31.webshots.com/image/15870/2000411414727649789_rs.jpg[/IMG][/URL] [url]http://allyoucanupload.webshots.com/v/2000436342544447789[/url] [url]http://allyoucanupload.webshots.com/v/2000436342544447789[/url] [url]http://allyoucanupload.webshots.com/v/2000496099518834244[/url] [url]http://allyoucanupload.webshots.com/v/2000458406085609102[/url] Pieski zostały znalezione przez Amicuski w jednym z gospodarstw na obrzeżach Głogowa. Są cztery sunie i jeden piesek. Pomóżcie znaleść dla nich domki.!!!!!!