Jump to content
Dogomania

Pestka

Members
  • Posts

    3123
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pestka

  1. świetne te ich uszy! ;)
  2. Wszyscy tak zachwalaja ten Avatar, to moze i ja pójde?;)
  3. [url]http://i46.tinypic.com/13z8tc9.jpg[/url] Ale świetne kluski :loveu:
  4. fajne fotki huskaczy ;)
  5. Życze zdrowia ;) A co do frisbee to Ciapek jeśli tylko lubi pogonie za przedmiotami to jest szansa że i dyskiem sie zainteresuje ;)
  6. [url]http://img43.imageshack.us/img43/7329/dsc04921w.jpg[/url] Super uszko :loveu:
  7. [quote name='Viky i Ja']Świetnie Wam idzie nauka, ja nie potrafię skupić uwagi dziewczyn :( Chyba jestem zbyt niecierpliwa :( Jak wrócą do domu to spróbujemy się pouczyć, kupiłam nawet kliker więc będziemy próbować ;)[/QUOTE] Szkolisz je razem czy osobno? Kombinezon bardzo fajny ;) Dobrze, że ja Benowi zapuściłam sierść na zimę, to nie musiałam kubraczków kupować, jak w zeszłą zimę :shake: Skutek uboczny tego to to ,że pies wyglada jak mop, ale i to się przezyje :evil_lol:
  8. Pestka

    Diana :)

    Zdrowia, zdrowia, bo zdrowie najważniejsze!
  9. [IMG]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/pecholl/2234.jpg[/IMG] [IMG]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/pecholl/2234.jpg[/IMG] [IMG]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/pecholl/2235.jpg[/IMG] Ciag dalszy nastapi ;) [IMG]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/pecholl/2235.jpg[/IMG]
  10. Skasowałam niektóre emotki. [quote name='Kaya93']To może podzielisz się tą nową metodą? :cool3: [URL]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/pecholl/29.jpg[/URL] jaki misiu :loveu:[/QUOTE] Wykorzystuje to, że mój Benek nie lubi być szarpany, ani ciągany na smyczy ;) Jego pociągniecie=moje lekkie szarpniecie, skojarzy, ze jak pociagnie stanie sie cos czego nie lubi, no i nagradzanie na ładne chodzenie bez napinania ;) Nie wiem czy poskutkuje, mam nadzieje. [quote name='Sallcia']czeeść! [URL]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/pecholl/210.jpg[/URL] piękna okolica :mdleje: [URL]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/pecholl/213.jpg[/URL] jakie oczka :loveu:[/QUOTE] Piękna okolica? :lol: Dzięki! [quote name='asiunia']Ale Benek świetnie wygląda z dłuższymi kudełkami:)[/QUOTE] [quote name='Karolina&Lucky'][URL]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/pecholl/29.jpg[/URL] Ale Benek kudłaty Zapuszczacie włos?[/QUOTE] Oj kudłaty, kudłaty, ale już niedługo, bo w marcu zapiszemy się do fryzjera, bo już ma o wiele za długie te kudły, miał iść wcześniej, ale jak nastały te mrozy to zrezygnowałam, bo bym musiała wtedy golasowi kupić jakieś ubranko ;) [quote name='Aga&Ganja']Jak dla mnie, to trochę za bardzo wyostrzasz... Zobacz jakie, to zdjęcie jest sztuczne: [URL]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/pecholl/26.jpg[/URL]... Pozdrawiamy! [/QUOTE] Wiem, że dużo wyostrzam, ale musze, bo inaczej nie było, by nic widać. [quote name='as_kate']zapowiedź nam się podoba :razz:[/QUOTE] To mam nadzieje, że całośc też będzie :cool3: [quote name='Czarnulka'][URL]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/pecholl/18.jpg[/URL] sliczniee:loveu: [URL]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/pecholl/17.jpg[/URL] :loveu: [URL]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/pecholl/111.jpg[/URL] ale zarosniety ; )[/QUOTE] [quote name='Agata_Roki']Brywieczór :eviltong: Przeglądam Waszą galerię jakiś czas ale wypadałoby coś napisać :cool3: Benkowym księciem jestem zachwycona,Sabą tak samo[dawna ONkowa miłość] Cieszę się ,że za dobre 4 miesiące z groszami [:diabloti:] poznam Benka osobiście :loveu:[/QUOTE] To miło, że oglądacie nas :evil_lol: Dziękujemy bardzo. No ja też się nie mogę doczekać zlotu :cool3: Ale uwierz, że jak go poznasz to od razu bedziesz tego załować, bo to diabeł jest :evil_lol: [quote name='Doginka']Ciocia przyszła na Benka popatrzeć, a On mi język wypina:mad: [URL]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/pecholl/213.jpg[/URL][/QUOTE] No, mówiłam, zero kultury :shake: :lol: Teraz trochę podwórkowych, co by w galerii pusto nie było i lecę do Was! (niektóre ciemne bardzo i mało co widać, ale nie umiem zrobic normalnego zdjecia przy takiej pogodzie niestety.. ) [IMG]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/pecholl/215.jpg[/IMG] Bawimy się w szukanie smaków w śniegu [IMG]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/pecholl/2233.jpg[/IMG] [IMG]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/pecholl/2232.jpg[/IMG] [IMG]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/pecholl/2236.jpg[/IMG] [IMG]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/pecholl/2237.jpg[/IMG]
  11. Matko, ale on już duży :cool3:
  12. [url]http://images47.fotosik.pl/262/c2e4b4e5211f19d1.jpg[/url] Bardzo fajnie pomarańcz na nim wygląda :loveu:
  13. Ja stawiam ma zieleń albo czerwień ;) W obu kolorach będzie fajnie wyglądać.
  14. [url]http://img716.imageshack.us/img716/5940/zabwa34.jpg[/url] Haha, ale ma plecaczek! :cool3:
  15. [url]http://img521.imageshack.us/img521/6510/obraz029bz.jpg[/url] Super to zdjecie wyszło! ;)
  16. Super, ja od razu prosze o fotki! ;) A z hodowli?
  17. [QUOTE]Mam pytanie do wszystkich: Czy jest to normalne, że Diana pod pachami ma łyse.? Proszę o szybką odpowiedź bo się martwię. [/QUOTE] To raczej nie tu pytanie, wejdź na wątek weterynaryjny ;)
  18. Masz bardzo fajny koloru oczu, nosisz soczewki? ;)
  19. Melduję, że fotki obejrzane!
  20. [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/425541/00000031.jpg[/url] Wow, jakie spojrzenie! :cool3:
  21. Nada się takie frisbee, chociaż za 14zl można już kupić CS'a ;)
  22. Super zdjecia Boofiego. [url]http://img717.imageshack.us/img717/7861/dsc4263.jpg[/url] Mój by w życiu nie poturlał się po takim mokrym i zimnym śniegu,ale cóż takiego diabła sobie wychowałam i musze z nim zyc :diabloti:
  23. [QUOTE][FONT=Arial][COLOR=Red][B]śniło mi sie ze podeszłam rano do okna a tam zielono , trawa , słoneczko .......... [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] No to naprawdę piękny sen! :loveu:
  24. [url]http://img37.imageshack.us/img37/8066/dscn8786.jpg[/url] Ale świetny zaśnieżony ryjek :loveu:
  25. Ja też czekam na fotki! ;)
×
×
  • Create New...