Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. [quote name='Kana']Witajcie! Mam na FB konto "Adopcje psów" Mam ponad 1300 milośników psiolubów i mogę wam pomóc w rozsylaniu suni na tym portalu, gdyż mnóstwo osób odwiedza mój adopcyjny profil. Proszę niech mi ktoś wyśle na pw treść a umieszcze ją u siebie i porozsyłam dalej. Na pewno reszta pomoże.[/QUOTE] bardzo sie cieszymy- dziewczyny, które bezposrednio sie nia opiekują przeslą
  2. Jak Dropsik szczeka to Dudzia tez Wyjezdzam-bede jtro wieczorem, moze Karolina coś napisze ale ona ma angine i wysoka temperaturę
  3. w niedzielę przeleję za hotelik
  4. bardzo dziękuję-sunia ma sie coraz lepiej.Zaczyna nareszcie żyć-uwielbia, głaskanie, przytulanie.
  5. poproszę o konto-wpłace coś jednorazowo
  6. ona ma taki ujmujący wzrok- juz ne patrzy gzieś w dal........
  7. dobra, zmienię-na tapecie miałam Dudzie z tej afery
  8. skorzystam banerka- te moje juz nieaktualne
  9. Figusia to dama, nawet siku nw ogrodzie nie zrobi
  10. czyli on też był w ty, super hoteliku
  11. bardzo dziękuję, a mogę prosić link do Rambusia
  12. Dudzia ma uszka zdrowe- były tylko bardzo, bardzo brudne
  13. Dudzia wyspała się w łóżku z Panią Celinką, nie miała jej sumienia wyrzucić , choc nie wykąpana
  14. jak nic juz nie wyjdzie niespodziewanego to Dudzia bedzie jeszcze slicznym Pudelkiem. Co do zaćmy to na razie nie wiemy co dalej.W dzień w miare widzi a noc o wiele gorzej
  15. Dudzia bedzie sie opiekowac i P. Celina i jej córka- Karolina, studentka. Jutro i w czwartek Karolina bierze urlop dla Dudzi a w piatek P. Celina aby biedactwo sie przyzwyczajało do nowych warunków
  16. sunia znajdzie domek -wierzę w to
  17. a gdzie piesek jest
  18. to już uzgadniajcie z coronaaj- ja pisze to co zapłaciłam i ile nadłozył drogi
  19. ten pyszczek na zdjęciu w tle kwiatka jest sliczny. Dzwoniłam do DT- sunia załatwia sie na spacerkach- na razie w domu zrobiła raz jak do mnie przyjechała. Spi biedaczka zmęczona podróżą ale apetyt ma i to cieszy
  20. zostało zapłacone 500 zł-taka kwota była uzgodniona na Dudzię. Pan Piotr mówił ze w zwiazku z przewozem drugiego pieska dołozył 100 km Byłyśmy u weta- mam zaswiadczenie o stanie zdrowia- totalne wyniszczenie organizmu, zaniki mięśniowe, a zęby to próchno.Na razie kontrole co tydzień, nie można jej nawet wykąpac, nie mówiąc nawet o odrobaczeniu Zdjęcia za chwilę
×
×
  • Create New...