[quote name='Evas']Zaczynam myśleć o ogłoszeniach dla Isi w pierwszej kolejności..co można o niej napisać..jaka jest w kontakcie z człowiekiem? Była w domu, więc nie powinno być źle, pod kątem czystości także..tak myślę. :roll:[/quote]
Jak dobrze pamiętam sunia była chyba na wsi, w domu i na dworzu tak raz po raz...wiem,że zaatakowała dziecko,ale dla osoby starszej to idealny psiak - spokojna, łagodna, cicha...taka kudłaczka...jak siedzieliśmy z Matuszem w jej boksie, robiliśmy zdjęcia, to podchodziła, wąchała...taka onieśmielona...