no ja czekam na jakieś potwierdzenia, bo ogłoszenia Guzika są w gazecie wielkopolskiej - to chociaż szansa dla rodzeństwa Guzika...
muszę więc mieć potwierdzenie,że Guzik na pewno do Niemiec jedzie,
żeby w razie telefonu mówić o rodzeństwie i że już jego adopcja
jest nieaktualna...
Aga_Mazury - wiesz coś??