Fajny temat;)Brawo dziewczyny za zaangazowanie, filmik extra i fajnie zmontowany.Jesli liczycie na pomoc burmistrza, zycze wam powodzenia, oby wam pomogl.Jak nic sie juz nie da zrobic, to same do dziela!Jest was troche, ciut samozaparcia i wiecej takich pomyslow, a na bank sie uda!
Zapytam: Jesli chcecie poskakac, bierzecie przeszkodki ( fajne sa) i rozstawiacie sie gdzies na lace?