-
Posts
449 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by lutomskak
-
witam..... widze Sylwia-ze juz mozesz zaczac sedziowac....-skoro wiesz-kto sie do kogo umywa a kto nie..... widze tez,ze jednak nie umiesz przegrywac...-a szkoda ,bo to znacznie ulatwia samopoczucie na i po przegranej wystawie.....:razz: zastanawia mnie tylko jedna rzecz-skoro mam takiego kiepskiego psa,ktory wygrywa z Twoim ( w ciagu 7 miesiecy dostal 6 cacibow,skonczyl interke,zwyciestwo klubu Rumunii ,pare BOB-ów itd itp)....,po tym jak wszem i wobec dalas do zrozumienia ,ze specjalnie zle ostrzyglam Ci psa,ze sprzedalam Ci peta (ode mnie kupowalas?:razz:),jak postawilas na nogi pol Polski,zeby pomogli Ci strzyc Twoje zepsute strzyzeniem przeze mnie pieski-(znowu przegralas zaraz po tym),przyjezdzasz do mnie ze swoimi kaszlacymi psami mowiac mi przez telefon,ze uslugi weterynaryjnej nie mam prawa Ci odmowic (nigdy jeszcze tego nie zrobilam i nie mam ,ani nie mialam zamiaru)i po skonczonej wizycie prosisz mnie o ostrzyzenie im glow i uszu.....:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: (dodam tylko,ze ta wizyta miala miejsce jakis miesiac temu) Jak nazwiesz takie zachowanie..... Wszystko co tu piszesz to hipokryzja,bzdety i kupa klamstw-niestety czytelnicy tego bloga nie maja szansy na skonfrontowanie prawdy-poniewaz ja sie tu nie wypowiadam ,oni mnie nie znaja,a Ty piszesz co Ci slina na jezyk przyniesie..... Jesli ten post zostanie usuniety-trudno-ale uwazam ,ze po kilku stronach na moj temat-mam prawo sie wypowiedziec. Przypomnij sobie tylko-kto Ci wybral psa,kto Ci go trymowal,kapał,nauczyl Cie suszyc,rozczesywac,wystawiac,mowil jak karmic,czego nie robic,na co zwracac uwage,a co olac....-wtedy bylo swietnie..... Powiem Ci teraz tak-wystawiaj Gordona jak najdluzej -tak dlugo ,zeby mial szanse zmierzyc sie na ringu z moim kolejnym psem-badz cierpliwa-a na pewno ta cnota zostanie nagrodzona..... Dziwie Ci sie tylko,ze potrafisz byc tak dwulicowa :shake: Nastepnym razem-zanim napiszesz cos o mnie-zadzwon ,ze to robisz,zeby mi znajomi nie donosili ,ze jestem ta "co zawsze wygrywa". Tyle wystaw w zyciu-ile ja i moje psy przegraly-Tobie moga sie tylko snic.Do wszystkiego nalezy miec dystans- a Ty nie masz go w ogole..... Kazdy pies ma lata swojej swietnosci ,potem one mijaja i jesli chce sie zatrzymac tylko te mile wspomnienia-trzeba wiedziec-kiedy powiedziec sobie basta.
- 21590 replies
-
my rowniez spimy-tutaj.... [url]http://www.muresonline.ro/pensiunea%20cristina/ro/index.html[/url]
-
szukamy hotelu w Targu Mures na Dracule!!!!!!!!! czy ktos moglby pomoc? 5 osob i 6 psow........-od piatku do poniedzilalku! prosze bardzo ladnie
-
[quote name='Verda83']Dziękuję Ci za odpowiedź. Dzisiaj nasz pies przestał chodzić. Nie jestem w stanie opisac tego co czuję... Dzwoniłam do kliniki na Bemowie, gdzie przyjmuje dr Sterna. Kazali zadzwonic mi jutro, wtedy będzie wiadomo od kiedy są zapisy. Z tego co wiem, czasami czeka się bardzo dugo , a mój pies nie ma juz tyle czasu. Mi i mojemu mężowi zawalił sie po prostu świat, nie wiem jak mozna teraz normalnie funkcjonować...[/quote] jesli nie uda Ci sie na Bemowie-sprobuj zadzwonic na SGGW-moze tam bedzie "szybciej" Jesli nie-polecam goraco scisle z Nim wspolpracujaca Beate Degorska....:thumbs:
-
[*] [*] [*] [*] :-(:-(:-( Moniko-nie wiem co powiedziec.... tak strasznie mi przykro,ze nie zdazylas zrealizowac swoich planow!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='iwona&CAR']Ciekawe ze do tej pory ktorego hodowce zapytam o weta ktory cial jego szczeniakom ogony - cisza . [B]Lutomskak weterynarz [COLOR=SeaGreen]xxxxxxxxxx[/COLOR][/B]tez swoje szczeniaki ma kopiowane , glosno krzyczy ze ona jest za kopiowaniem ale sama nie kopiuje :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Chyba teraz rozumiesz co znaczy [B]potajemnie .[/B][/quote] po raz kolejny prosze moderatorow tego tematu o ogarniecie tej starszej pani w kwestii wykonywania mojego zawodu interpersonalnie....mam nadzieje,ze prosba ta-pisana po raz kolejny i tym razem na forum podziala lepiej niz dotychczas-Pani Carowa ma bowiem gleboko w dyferencjale jak sie okazuje Wasz regulamin ,normy etyki i wszystkie inne myslac ,ze nalezy do plemienia aborygenow....... Prosze o zalatwienie tej kwestii,bowiem nie mam juz przyjemnosci czytac w watku pelnym kultury ,ze ta "pani" robi sobie zarty z wykonywanego przeze mnie zawodu...... jesli tej pani cos brakuje-moze to zalatwic na kozetce u psychiatry-a nie na forum jesli tej pani wydaje sie,ze odchowalam choc jeden miot szczeniat,i ze je kopiuje,lub kopiowalam-jest to najlepszy dowod na to-ze Modzi tego watku powinni baczniej przyjrzec sie moim prosbom i jej wypowiedziom
-
[quote name='LALUNA']Lutomskak chodziło o to że hodowca może szybciej i więcej zarobić sprzedając kopiowane psy i ukrywając ich wady niz gdyby musiał włożyć olbrzymią prace hodowlaną aby szczeniaki rodziły się z ładnym ogonem i uszami. Moskitowi zapewne chodziło o to, że organizacja kynologiczna powinna zrzeszac miłośników psów, którzy nie będą przedkładac własne interesy nad dobro psów. Nie będą omijać prawo, aby im się lepiej szczeniaki sprzedawały. Kynologia to powinna być pasją nie kombinowaniem jak ukryć taka czy inną wadę, aby na większym miocie dorobić sobie do pensji, lub aby utrzymywac sie z hodowli. Na ale to jak w życiu założenie jest dobre tylko nie wszyscy ludzie dorośli do kynologii.[/quote] Lalunia-jak zwykle jestes cyniczna i obcesowa....ale co tu sie dziwic-inaczej ludzie nieszczesliwi nie potrafia-wiec....
-
[quote name='niceravik'][COLOR=black][FONT=Verdana]Też tak uważam. Dlatego już za niedługo wybieram się z wizytą w okolice Nadarzyna. I to nie sama :p . Ale to tajemnica i nic więcej nie mogę powiedzieć :razz: .[/FONT][/COLOR][/quote] napisz kiedy-to moze sie tam spotkamy......:p
-
Niceravik,Onek,Ara..... moze ktoras z Was zajmie stanowisko w odpowiedzi na post,ktory pojawil sie tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114284&page=34[/URL] i byl mojego autorstwa? :p
-
o ile mi wiadomo-nalezaloby najpierw odpowiedziec na postawione pytanie,a potem dopiero pytac-tak nakazuje kindersztuba....-jesli nie doczytalas mojego postu to zrob to jeszcze raz-jak go wkleje ponownie -wlepisz mi karne za spamowanie,wiec moze po prostu-cofnij sie do strony poprzedniej,poczytaj,zastanow sie ,odpowiedz i wtedy pytaj-ja odpowiedz mam gotowa,ale zgodnie z zasadami kolejnosci czekam na Ciebie...... to zadne przepychanki,tylko proba dowiedzenia sie od Ciebie-jak sadzisz-ktory scenariusz hodowlany z przeze mnie opisanych jest najbardziej prawdopodobny.....:crazyeye:
-
czekam na odpowiedz......:razz:
-
najpierw Ty Laluna odpowiedz na moje pytanie.A wtedy ja odpowiem na Twoje :cool3:
-
Twiggy-ostrzyz go!:lol: i zrob zdjecie!:cool3: wtedy Ci uwierza,ze blizna po obcieciu ogona jest widoczna bardzo rzadko,i na ogol wtedy,gdy ktos tego nie dopilnowal w odpowiedni sposob (to tak samo-jak niedopilnowane ,stojace uszy u sznaucera mini....-niby blizny nie ma,pies happy ,ale jak kreton wyglada i oceny dsk nie dostanie...) Ten sie do hodowli nie zakwalifikuje jako reproduktor-ale jesli bedzie suką-jak najbardziej.Dopuszczamy wiec do hodowli wadliwe ucho,pańcio kryje suczke 4 razy i wypuszcza na swiat okolo 20 nowych ,slicznych szczeniat ze stojacymi uszami,z ktorych kazde ma szanse rozmnazac sie zgodnie z zalozeniami ZKWP....-to jest ten super postep hodowlany..... Druga mozliwosc-samiec,ucha stoja na bacznosc,zostaja w sposob profesjonalny podciete,pies idzie na 3 wystawy,trafia na 3 sedziow,ktorzy nawet nie maja pojecia jak to sprawdzic ( a nawet jesli maja-to albo nie sprawdzaja,albo nie sa w stanie znalezc)....-dostaje swoje oceny,ba-moze nawet championat ukonczy i.......jazda kryje 5 moze 7 suk-rozsiewajac na prawo i lewo super uszi.......... 3 mozliwosc-dzielny ,sumienny hodowca.Nie kopiuje bo jest przeciw,wie,ze wystarczy przez 4 miesiace non stop kleic uszy(to w koncu "prawie" zadna ingerencja)-wtedy nie stana,a przeciez nikt nie sprawdzi go co by bylo gdyby nie kleil......wystawy,oceny,championaty wielu krajow (w tym tez tych,w ktorych od dawna juz sie nie kopiuje),kryje 20 suk i......pozamiatane 4 mozliwosc-dochowal sie miotu z super skojarzenia (przyjmijmy ,ze czekal na te szczeniaki okolo 4 lat).Jest wzorem super hodowcy,chce sobie zostawic psa i suke,na reszte ma zamowienia zza granicy..... Czeka-zeby wybrac,wyselekcjonowac.Nie kopiuje,nie podcina,nie podkleja-chce byc fair.....-az tu nagle jak cos nie .........Z 8 szczeniat-6 zle ukladaja sie uszy.1-staja oba,2-tylko jedno,3ma je wykrecone i polozone na glowie,4 sa za lekkie i sie unosza tylko-ale to tez jest opcja do dupy,5 zakrecil sie ogon w precel i jedno ucho stoi,a 6-urodzil sie ze zlamanym ogonem.7 i 8-piekne sztuki.Co robi?Ano nic-to proste-te dwa super sobie zostawia,reszte psow rozdaje na kanape i zaczyna odkladac kolejne kilka (nascie) tysiecy zlotych na promowanie super dwojki,i kolejne krycie,ktore mu sie nie zwroci.Hodowcow zza granicy informuje,ze szczenieta sa do bani,maja wstretne uszy i zeby poczekali kolejny rok ,lub dwa-moze wtedy urodzi sie mniej wadliwych.....(Ci oczywiscie z usmiechem i zrozumieniem postanawiaja zaczekac dwa lata i przy nastepnym miocie kupuja....) Ktory scenariusz wydaje sie byc najbardziej prawdopodobny.....?
-
[quote name='niceravik'][COLOR=black][FONT=Verdana]No ładnie...[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]14 psów luzem w lesie :crazyeye: , a super dziewiątka minimum 4 razy dziennie :shake: .[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]btw, upolowały coś :oops: ?[/FONT][/COLOR][/quote] regularnie poluja.....-dzieki temu mam co jesc i w co sie ubrac....:evil_lol: zapraszam na pasztet z dzika i z lesniczego
-
[quote name='twiggy']Moja Droga!Mój Pies ma tą przyjemnośc bycia w lesie niemalże codziennie.Codziennie towarzyszy mi przynajmniej w 1,5 godzinnej wycieczce konnej :evil_lol:. Noooo...chyba,że pracujemy na maneżu.Ale nawet taką jazdę kończymy ZAWSZE 0,5 godzinnym stępikiem w lesie! :eviltong:[/quote] to tak jak moje kopiowane sznaucery i uduszony prawie jamnik -mieszkamy w lesie,korzystamy z niego minimum 4 razy dziennie.na ogol jest to moja super dziewiatka,ale ostatnio bylo z nami na spacerze jednoczesnie 5 zaprzyjaznionych olbrzymow (razem 14 psow luzem)-9 samcow i 5 suk-8 olbrzymow,4 mini,wybaluszony jamnior i lysy..... 3 niekopiowane olbrzymy,2 calkowicie i dwa polowicznie,4 kopiowane mini i dwa niezrzeszone.....-dogadaly sie swietnie (jak zwykle z reszta) nie chodzilismy przy ulicy-bo to nie jest bezpieczne,psy sie nie pogryzly,dogadaly sie swietnie...... swoja droga-od 16 lat mam w domu samce (tylko samce)-i nigdy jeszcze sie ze soba nie pogryzly,nie sciely,nie mieszkaja w klatkach,sa kalekie.......-bo bez ogonow-ciekawa jestem czy to kwestia szczescia czy tez istnieje inny powod......:evil_lol:(moze po prostu brak ogona i uszu w niczym im nie przeszkadza.....)
-
Tu DUFFY z konta Lutomskak. Melduje posłusznie- nadal bez własnego konta, na szczęście siostra bana jednak nie ma. Cóż za łaska, dopust Boży... W kwestii moderacji tego wątku mam kilka pytań ( podobnie jak moja przedmówczyni): 1. To jak to w końcu jest. Razem ale oddzielnie, oddzielnie ale razem, może zawsze razem jednak albo jedna po drugiej ( znaczy system zmianowy...) 2. Skoro Pani Moderator Ara prosi o powrót do tematu, ja jako posłuszny choć zbanowany użytkownik spełnię tę prośbę bardzo chętnie, jeśli tylko dowiem się: JAKI TU W KOńCU JEST TEN TEMAT SKORO PRZEZ 10 OSTATNICH STRON W TEMACIE "SęDZIOWANIE A KOPIOWANIE" OMAWIAMY KWESTIę DZIESIęCOLETNIEGO JAMNIKA ( DODAM DLA NIEZORIENTOWNYCH- NIE KOPIOWANEGO)?????????????? 3. Na czym wobec tego polega doniosła rola moderatorów tego wątku a,co za tym idzie- jaki jest zakres swobody wypowiedzi Forumowiczów ( zaszczyt, którego jak widać dostępują tylko Wybrańcy)? 4. Czy ten wątek może/ powinien służyć ma jako rodzaj terapii zajęciowej dla ryczącej donośnym głosem, aczkolwiek nieco ekscentrycznej i nieogarniętej Pani z Australii cierpiącej ewidentnie z powodu zakupu psa kopiowanego?? Pozdrawiam DUFFY, a nie ktoś inny
-
[quote name='twiggy']ojapier**** :crazyeye: to żeś Carowa poszła po bandzie!!! :lol::lol::lol:[/quote] tu lutomskak z konta lutomskak Twiggy-nie znam Cie,ale kocham!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu:
-
[quote name='osobek'] Gdyby byla kiepska w tym co robi, nie odnosiłaby tylu sukcesów.[/quote] [B]AMEN [/B] (Przepraszam, ale z uwagi na bana muszę korzystać z konta siostry mojej. Jakoś jej to wytłumaczę, mam nadzieję.) [B]PODPISANO DUFFY, A NIE KTOś INNY[/B]
-
Właśnie, kiedy po tak długim czasie postanowiłam dołączyć do Waszego szacownego grona Forumowiczów i wypowiedziałam się w kwestii podpierania się ogonem przez psa Pani Iwona&CAR okazało się, że mój post został usunięty... Dostałam, jak to sie popularnie mówi "BANA" , który zostanie usunięty (cytuje): NIGDY. Niezorientowanym powiem tylko, że nawiązałam do poniższej wypowiedzi ( co może mieć niejakie znaczenie dla całej sprawy): [B][I]"Powiem Ci jeszcze jedno , moja sunia ma 17 lat , jej tylne nogi sa coraz mniej sprawne , na szczescie ma ogon , ktorego uzywa w niektorych sytuacjach do podpierania sie nim.[/I][/B]" Nie będę się powtarzać i przytaczać jeszcze raz przykładu, którego użyłam do skomentowania wypowiedzi Pani Iwona&CAR, gdyż inna kwestia zaprząta w tym momencie moją głowę. Mianowicie: czy to, że dwoje użytkowników używa tego samego komputera do logowania się na Państwa forum stanowi automatycznie o podszywaniu się jednego pod drugiego?? A może moderator tego tematu nie posiada szacunku dla inteligencji swoich Kolegów Dogomaniaków i odmawia im w pewnym sensie możliwości swobodnej wypowiedzi ( w granicach dobrego smaku, której mój post przecież nie przekroczył). Rozumiem, że sprawdzenie informacji o używanym przez danego forumowicza komputerze nie jest trudne... jednak prawo jakim rządzi się ten wątek od dawna budzi moje zaskoczenie, gdyż regularnie czytam komentarze tutaj zamieszczane. W związku z tym uprzejmie proszę o nieusuwanie postów DUFFY ( czyli moich), w miarę możliwości.. dziękuję. Pozdrawiam Duffy, a nie ktoś inny. [B]P.S. Piszę z konta użytkowniczki, która od 24 lat jest moją rodzoną siostrą.[/B]
-
[quote name='iwona&CAR'] a wszystkie kraje ktore wprowadzili zakaz kopiowania to sa idioci :crazyeye:[/quote] :cunao::cunao::stupid::stupid:
-
:lol:[quote name='iwona&CAR'] Powiem Ci jeszcze jedno , moja sunia ma 17 lat , jej tylne nogi sa coraz mniej sprawne , na szczescie ma ogon , ktorego uzywa w niektorych sytuacjach do podpierania sie nim. [/quote] :cunao::cunao:a swistak siedzi......... moze zdjecia poprosimy......to takie popularne na tym forum......-np-podpiera sie nim przy sikaniu...... albo-pomaga jej wchodzic na schody.....:lol::stupid: a moze.....po prostu podpiera sie nim jak laska........
-
LALUNIA HERMAN -to moj maz Foremniak to nie moj pies Format to szczesliwy staruszek,ktoremu odbijasz sie wlasnie czkawka Ontario-ojciec setek szczeniat,moj pies-oboje nie bierzemy odpowiedzialnosci za szczeniaki,ktore splodzil finaly na wystawach-na szczescie czesto na nich goszcze i nic Ci do tego jamniki-nie znasz ich psychiki-nadrob zaleglosci zlosc-wyzwala adrenaline i prostuje zmarszczki-chyba na tym bazujesz scio me nihil scire-to maksyma na jutro dla Ciebie-juz Ci o tym mowilam nie probuj byc OD WSZYSTKIEGO-BO JESTES DO NICZEGO-tak sie mowi :cool3:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/248/bfcb360140f77cad.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/249/8904dfa6b57b5f56.jpg[/IMG][/URL] i nastepnym razem,zanim zaczniesz oceniac moj profesjonalizm,lub jego brak-posprzataj swoj balagan dziewczynko :cool3:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/249/4d78286bf65d27a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/248/31f0438750bd9869.jpg[/IMG][/URL] oj Lalunia Lalunia......:cool3:-ogarnij sie
-
[quote name='Amber']Te psy nie stoją w pozycji wystawowej. Wiesz co to jest pozycja wystawowa? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10500749[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10500749[/URL] Ucz mnie jeszcze mistrzu... Co więcej te psy nie są wcale zestresowane, że sikają pod siebie. One po prostu tak się wystawiają.[/quote] [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/PM/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/PM/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/PM/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-2.jpg[/IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/248/e5bba45ba8684906.jpg[/IMG][/URL]