[quote name='ocelot']Sądzę, że ten pies nauczy się jeszcze wszystkiego, tylko trzeba dac u szansę.
Zuza wal do tej mamy księdza, obiecaj, że będziesz z nim wychodzić i Twoi kumple też, a w tym czasie zrobi mu się allegro i na spokojnie poszuka domu
Trzeba ryzykować[/quote]
a my bedziemy szukac domku
zrzutke na karme zrobimy jakos to narazie bedzie ...pomocy lodzianie .......