Jump to content
Dogomania

Mori No Kodomo

Members
  • Posts

    443
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mori No Kodomo

  1. .......... [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/Haku_Spacer/Akita-Keiko-02.jpg[/IMG] [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/Haku_Spacer/Akita-Keiko.jpg[/IMG] [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/Haku_Spacer/Azayaka-Haku.jpg[/IMG] [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/Haku_Spacer/Haku-Keiko-Azayaka.jpg[/IMG] [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/Haku_Spacer/Haku-Keiko.jpg[/IMG]
  2. Spacerek z Nowym mieszkańcem Wrocławia ;) [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/Haku_Spacer/Akita-Azayaka-01.jpg[/IMG] [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/Haku_Spacer/Akita-Azayaka.jpg[/IMG] [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/Haku_Spacer/Akita-Haku-01.jpg[/IMG] [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/Haku_Spacer/Akita-Haku.jpg[/IMG] [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/Haku_Spacer/Akita-Keiko-01.jpg[/IMG]
  3. [quote name='Agappe']jaka pannica już z Azayaki!!!:loveu::loveu:[/QUOTE] Troszkę wyrosło dziewczątko :)
  4. .......... [IMGhttp://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/Gieraltow/DSC_0218.jpg[/IMG] [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/Gieraltow/DSC_0238.jpg[/IMG] [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/Gieraltow/DSC_0259.jpg[/IMG] [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/Gieraltow/DSC_0339.jpg[/IMG] [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/Gieraltow/DSC_0358.jpg[/IMG]
  5. Spacerek cdn. [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/Odra_Spacerek/DSC_9115.jpg[/IMG] [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/Odra_Spacerek/DSC_9186.jpg[/IMG] [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/Odra_Spacerek/DSC_9197.jpg[/IMG]
  6. Spacer Odra [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/Odra_Spacerek/DSC_9087.jpg[/IMG] [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/Odra_Spacerek/DSC_9162.jpg[/IMG] [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/Odra_Spacerek/DSC_9164.jpg[/IMG] [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/Odra_Spacerek/DSC_9172.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://www.keiko.com.pl/dogo/Sake_plecak.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/DSC_8818.jpg[/IMG] [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/DSC_8847.jpg[/IMG] [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/DSC_8966.jpg[/IMG] Rośnie dziewczyna :)
  9. [quote name='wani']piekna, jesienna pogoda... :) Gratki dla wszystkich. Stich dzieki za fotorelacje... szkoda tylko, ze Azayake nie widac ;)[/QUOTE] Proszę ;) ... Azayaki niestety nie było ale specjalnie dla Ciebie .... [IMG]http://www.keiko.com.pl/dogo/DSC_8887.jpg[/IMG] przepraszam za fotkę w temacie wystawy :)
  10. [IMG]http://www.keiko.com.pl/dogo/Rybnik/DSC_0444.jpg[/IMG] [IMG]http://www.keiko.com.pl/dogo/Rybnik/DSC_0447.jpg[/IMG] [IMG]http://www.keiko.com.pl/dogo/Rybnik/DSC_0454.jpg[/IMG] [IMG]http://www.keiko.com.pl/dogo/Rybnik/DSC_0459.jpg[/IMG] [IMG]http://www.keiko.com.pl/dogo/Rybnik/DSC_0462.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://www.keiko.com.pl/dogo/Rybnik/DSC_0408.jpg[/IMG] [IMG]http://www.keiko.com.pl/dogo/Rybnik/DSC_0412.jpg[/IMG] [IMG]http://www.keiko.com.pl/dogo/Rybnik/DSC_0426.jpg[/IMG] [IMG]http://www.keiko.com.pl/dogo/Rybnik/DSC_0429.jpg[/IMG] [IMG]http://www.keiko.com.pl/dogo/Rybnik/DSC_0432.jpg[/IMG] [IMG]http://www.keiko.com.pl/dogo/Rybnik/DSC_0435.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://www.keiko.com.pl/dogo/Rybnik/DSC_0389.jpg[/IMG] [IMG]http://www.keiko.com.pl/dogo/Rybnik/DSC_0399.jpg[/IMG] [IMG]http://www.keiko.com.pl/dogo/Rybnik/DSC_0401.jpg[/IMG] [IMG]http://www.keiko.com.pl/dogo/Rybnik/DSC_0402.jpg[/IMG] [IMG]http://www.keiko.com.pl/dogo/Rybnik/DSC_0407.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://www.keiko.com.pl/dogo/Rybnik/DSC_0372.jpg[/IMG] [IMG]http://www.keiko.com.pl/dogo/Rybnik/DSC_0374.jpg[/IMG] [IMG]http://www.keiko.com.pl/dogo/Rybnik/DSC_0376.jpg[/IMG] [IMG]http://www.keiko.com.pl/dogo/Rybnik/DSC_0379.jpg[/IMG] [IMG]http://www.keiko.com.pl/dogo/Rybnik/DSC_0381.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://www.keiko.com.pl/dogo/Rybnik/DSC_0337.jpg[/IMG] [IMG]http://www.keiko.com.pl/dogo/Rybnik/DSC_0344.jpg[/IMG] [IMG]http://www.keiko.com.pl/dogo/Rybnik/DSC_0351.jpg[/IMG] [IMG]http://www.keiko.com.pl/dogo/Rybnik/DSC_0362.jpg[/IMG] [IMG]http://www.keiko.com.pl/dogo/Rybnik/DSC_0363.jpg[/IMG]
  15. Moja 2 polowa posiada spore doświadczenie w składzie i grafice (Adobe Photoshop + Adobe InDesign) jako ze jest podobnie Akitnięta jak ja to z przyjemnością wyraziła chęć pomocy w składzie i przygotowaniu graficznym :) nasza propozycja jest nadal aktualna ... jako ze będziemy robić kalendarz Halniaków :) wiec nic nie stoi na przeszkodzie by zrobić jeszcze jeden z wszystkimi Akitami :)
  16. Moim osobistym zdaniem ... fotka robiona w RAWie czy JPGu nadal będzie miała 300dpi jeśli zrobisz fotkę JPGa najlepszej jakości (FINE). RAW to taka cyfrowa ciemnia daje więcej możliwości podczas "wywoływania" zdjęcia. :)
  17. [quote name='Agappe']haha widac kazda hodowla ma swoje odchyly :lol: Taishi i Anata zachowuja sie tak samo, Aiko i Emiko podobnie.. a jak to z dwiema Halniaczkami Sticha??:roll:[/QUOTE] Obie dziewczyny nie mają problemu z wodą ..Azayaka jeśli ma coś obejść a krócej będzie popłynąć ... płynie :) Keiko pływa za rzuconym kijkiem :) ... trochę starszych fotek by się kolorowo zrobiło ... [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/DSC_8848.jpg[/IMG] [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/DSC_9493.jpg[/IMG] [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/DSC_9636.jpg[/IMG] [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/DSC_9665.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Agappe']gdzie Wy w ogole byliscie???:roll:[/QUOTE] Bretania :)
  19. [quote name='Agappe']i co klamczuchu.. jak to nie ma wiecej zdjec psow:mad::mad: boskie kolory:loveu::loveu::loveu: i jak jej wychodzilo plywanie?:roll: ostatnie zdjecie slodziutkie!!!![/QUOTE] Azayaka ma odmienny charakter od Keiko .. Keiko zawsze sprawdzi czy woda nie za zimna albo za mokra a dopiero potem jak nie ma innego wyjścia to popłynie, Azayaka ... woda... oki to popłynę ... skałka do wejścia ..oki skocze a ty mnie w razie czego łap :)
  20. Ostrzegałem Agappe :) ... [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/bret/DSC_7684b.jpg[/IMG] [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/bret/DSC_8373b.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/bret/DSC_6804b.jpg[/IMG] [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/bret/DSC_6583b.jpg[/IMG] [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/bret/DSC_6858b.jpg[/IMG] Azayaka uczyła się pływać ... [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/bret/DSC_6909b.jpg[/IMG] [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/bret/DSC_7277b.jpg[/IMG]
  22. [quote name='Agappe']tylko 2??:mad::mad: co to dzis tak marnie??:mad:[/QUOTE] Na innych ja jestem razem z psami :)
  23. Nasze dziewczyny ;) [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/bret/DSC_6941ok.jpg[/IMG] [IMG]http://www.morinokodomo.pl/dogo/dogo_KEIKO/bret/DSC_6944ok.jpg[/IMG]
  24. Mamy propozycje ... możemy razem z moją 2 lepszą połową podjąć się zrobienia Kalendarza z Akitami na 2009 - mogę odpalić jakieś konto @ tylko na przesyłanie fotek ... powiedzmy przez miesiąc - fotki przesyłane na to konto mogę raz dziennie aktualizować na stronie ... następnie przygotować kalendarz do druku i wystawić takowy na stronie do ściągnięcia, każdy będzie mógł go sobie pobrać i wydrukować w jakiejkolwiek drukarni cyfrowej. taka sobie propozycja :) pozdrawiam ;)
  25. [quote name='Kasia_i_Łukasz'][B]Stitch, [/B]jak zwykle przepiękna fotorelacja :loveu: Akitki i dzika natura, czego chcieć więcej :multi: Tylko pozazdroscić takich wakacji :loveu: Pozdrowionka![/QUOTE] Dzięki :) a co do tego czego chcieć więcej to wiadomo .... więcej Akit :) Pozdrawiam
×
×
  • Create New...