[quote name='Osiolek']Gwiazdeczko, sprawilas mi ta wypowiedzia ogromna radosc :-)
Bo niestety wiele osob naraza psy na smiertelne niebezpieczenstwo (doslownie) z czystej niewiedzy :-(
Ja tez czekalam na moje psiaki, tyle ze one byly przez ten czas nie u kochajacego opiekuna a w schronisku - ale sie doczekalam :-) I one tez :-)
I nigdy, przenigdy nie narazilabym je na zadne niebezpieczenstwo.
Z tym transportem to moze sie da cos zalatwic, nawet jak bedziesz miala szkole - mozemy byc w kontakcie, jak przyjdzie pora bedziemy glowkowac :-)[/QUOTE]
[B]też sie cieszę chociaż mi trochę smutno ale nie mam zamiaru ryzykować wolę się pomęczyć niż zrobić krzywdę pufiemu przez swoją głupotę!gdyby nie Wy to bym nie wiedziała co może sie stać!!![/B]