[B]mam pytanie moj piesio ma 4 miesiące i strasznie kaszle czasami jakby sie dusił byłam z nim u weterynarz ale on badal go i stwierdzil ze jest zdrowy za drugim razem dał mi tabletki i stwierdził ze napewno niepredko sie zobaczymy a piesiowi nie pomogły!!!czy wie ktoś co zrobić??[/B]