Jump to content
Dogomania

diana79

Members
  • Posts

    11465
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by diana79

  1. cytuję z fb Danusię: [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Niespodzianka na dzisiaj to 3 zdjęcia dostojnego Uszatka : )[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Piesek był dzisiaj na spacerku w lesie, po drodze widział konie na łące, które go bardzo zdziwiły . Na smyczy za dobrze nie chodzi, ale mam nadzieję, że go nauczymy. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Najgorzej było go złapać na smycz, jak wyskoczył z kojca porwał smakołyk , który mu przywiozłam i biegał dookoła domu. Całe szczęście pani Iza przybyła z pomocą i wsadziła mu do kojca jedzenie. Uszatek od razu był w środku i wcinał !!! [/FONT][/COLOR][IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/395631_302545843202260_460696125_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/547876_302545549868956_1991098272_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/382223_302545443202300_1703976360_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/541598_302560683200776_411000655_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/555884_302888936501284_1688303929_n.jpg[/IMG]
  2. [quote name='stzw']Możecie dopisać, że szczeka. W systemie ciągłym z przerwami na jedzenie. Nawet jak biega to szczeka.[/QUOTE] to może lepiej tego nie będziemy pisać ;) dziś Danusia jedzie odwiedzić Uszatka i będa nowe fotki :)
  3. [quote name='inka33']No to widocznie na razie jeszcze nie jego czas albo Jego Człowiek jeszcze go nie wypatrzył. :kciuki: Czy poza tym tekstem są jakieś konkretniejsze informacje (gdzie przebywa, szczepienia, zdrowie, wielkość itp.)? Czy to jest całość? Bo może czasem ludziom tego brakować w ogłoszeniu... PS. Moja paskudna drobiazgowość wprowadziła do tekstu korektę edytorską - wybaczysz...? :oops:[/QUOTE] a to może i bardzo ważna uwaga, może akurat konkretów brakuje? w następnych ogłoszeniach je dopiszę bo teraz ich nie ma, bardzo dziekuję za zwrócenie uwagi, każda rada jest bardzo cenna dla nas i dla Uszatka :)
  4. jak miło się czyta takie wiadomości :)
  5. [quote name='inka33']A w ogłoszeniach jest o tych jego guzkach...? Bo może to odstrasza, że on chory?[/QUOTE] nie ma, teraz jest jeden z pięknych tekstów Mam wielkie uszy i ich widok u ludzi wywołuje uśmiech..One są takie duże,abym mógł usłyszeć Twój głos,który mnie woła..Bo Ty mnie zawołasz prawda?Uchylisz dla mnie drzwi swojego domu i już na zawsze będziemy razem..Jestem psem,który choć dni szczenięctwa ma za sobą,bo lat mam 9 -potrafię być oddanym Twoim przyjacielem.Będę Ciebie strzegł na spacerach,obronię Twój dom i Twych bliskich szczekaniem Pozwól mi tylko bym mógł się wykazać,a przekonasz się jak wiernie bije dla Ciebie mój człowieku me psie serce. Jeśli zdecydujesz się mnie przygarnąć to nie zawiedź mnie,bo pies kocha na zawsze i Ty mnie tak kochaj. Czekam na Ciebie.Uszatek
  6. [quote name='inka33']Ucholku, a jak tam Twoje przybieranie na wadze i przymiarki do ciachania...?[/QUOTE] przybiera widać ładnie na wadzie :) a co do ciachania to jeszcze poczekamy [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/395758_500950483281180_698544332_n.jpg[/IMG] martwi mnie tylko brak odzewu z ogłoszeń :( Uszatek ma porobione dziesiątki ogłoszeń i zero odzewu :(
  7. [quote name='Mattilu']a jak Dzekusia znalezc na FB?[/QUOTE] jego fb jest na pierwszej stronie ;) [url]https://www.facebook.com/events/109528182557378/[/url]
  8. [quote name='bela51']Własnie poszedł przelew dla Uszatka z bazarku Fony ( 100 zł).:lol: Po rozliczeniu, niewykluczona dopłata. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238735-Zako%C5%84czony-%21-Bizuteria-bluzki-spodnie-dla-Bartusia-i-Uszatka-do-31-01-br/page19"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238735-Zakończony-!-Bizuteria-bluzki-spodnie-dla-Bartusia-i-Uszatka-do-31-01-br/page19[/URL][/QUOTE] już wpłata jest bardzo dziekuję za pomoc dla Uszatka :loveu::multi:
  9. [quote name='sajlana']tego się boję....że znowu pokocha i znowu straci....ale z drugiej strony sie boję że nie będzie miał kogo pokochac...[/QUOTE] wiele psów trafia do dt a potem do ds i żadnemu się przez to krzywda nie dzieje wręcz przeciwnie :) psy szybko przyzwyczajają się do dobrych warunków i dobrych ludzi a w schronie są samotni i cierpią :(
  10. [quote name='inka33']Oj, ale wiesz, że ja nie mam... :( Ale będziesz mogła plotkować...? :cool3: [SIZE=1]A, właśnie - jakoś przestałam widzieć Kajtunowe fb (każe mi się logować...) :bigcry:[/SIZE][/QUOTE] jasne że będę plotkować ;) zaraz sprawdzę fb Kajtuna co się dzieje
  11. [quote name='asiuniab']a ja jeśli mogę to swoje 3 grosze dodać, to uważam, że Tulik jeśli może powinien na ds czekać w dt;[/QUOTE] w dt będzie mu o wiele lepiej czekać na ds niż w schronie :)
  12. nie było żadnych telefonów w sprawie malucha?
  13. [quote name='inka33']Dżekuś, szczekniesz jeszcze do nas czasem, jak się miewasz? :p[/QUOTE] mam nadzieje ze się niedługo dowiemy bo chcemy zaprosić nową Panią Dżekusia na fb :)
  14. dziekuję za wpłatę[RIGHT][FONT=Arial]10zl ANIAGUCIO, LUTY I [/FONT][FONT=Arial]MARZEC 2013 :)[/FONT][/RIGHT]
  15. [quote name='bela51']Przelewam na konto Uszatka 81 zł z mojego bazarku.:lol: Prosze skarbnika o potwierdzenie, gdy pieniązki wpłyną na konto. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238331-ZAKONCZONY-!Totalny-misz-masz-dla-2-onkowych-staruszkow-do-25-01-2013-r[/URL][/QUOTE] pieniążki już są bardzo dziękuję za bazarek :) już lecę potwierdzić ;) wpłaty: 81zł dla Uszatka - wpłata z bazarku bela51 50zł Danusia L. 5zl Agnieszka103
  16. [quote name='stzw']Oświadczam, że Uszatek dzisiaj PO RAZ PIERWSZY wszedł sam do pomieszczenia. Nie na smyczy czy prowadzony tylko całkiem sam. Czesiek mu pokazał jak się otwiera drzwi i we dwójkę poszli sobie pooglądać co jest na magazynie. I tak ze trzy razy wracali.[/QUOTE] ale dobre wieści :) koledzy szybko nuczą Uszatka wszystkiego :) [quote name='AniaGucio']Widzę, że brakuje Wam 5zł do całości, więc dorzucę się do stałych.[/QUOTE] super bardzo dziękujemy :)
  17. Tulik chyba wcześniej mieszkał z Panem w domu tak? to pewnie szybko nauczy się załatwiać na zewnątrz np Puszek ze Szczebrzeszyna całe życie od szczeniaka był uwiązany na łańcuchu w budzie po ok 10 latach urwał się z łańcucha (choć pewnie łańcuch ze starości sam pękł) i znalazł Dt gdzie był w kojcu, potem DS w bloku i nauczył się załatwiania na zewnątrz więc każdy pies się tego może uczyć ;)
  18. kolega ze schronu który razem z Uszatkiem jechał do dt już nalazł DS Uszasty teraz czas na Ciebie! :)
  19. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cudne wiadomości :) Szczęśliwego życia malutki! Cioteczki - a Wy temu drugiemu zainteresowanemu domkowi już wciskajcie kolejną bidę![/QUOTE] oczywiście od razu ;) została polecona Ola która jest bardzo podobna do Dżekusia i też jest na DT [B]bardzo się cieszę że Dżeki zostaje w domku [/B]:loveu::multi::multi::multi: tak szybko udało mu się znaleźć dom (a w schronie mógłby już nie dożyć do tego czasu...) wystarczyło tylko aby poszedł do dt i już domki chętne, jak siedział w schronie to zero odzewu z ogłoszeń, ludzie się boją brać psy ze schronu bo nie wiedzą czego się spodziewać, a z dt to chętnie biorą bo czegoś się mogą dowiedzieć o nim np czy nie wyje jak jest sam i czy potrafi zachować czystość, jak do innych zwierzaków itd DT to jest ogromna szansa na znalezienie DS do psiaków :loveu::multi:
  20. [quote name='ick']Dziękjuemy bardzo wszystkim dogocioteczko (takzę stzw,Murka,żaba, czarna żaba,Aga...) za licytowanie i zakupy oraz pomoc w bazarku - Martika@Aischa- w bazarku dla Uszatka i Rudusia [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238789-Ciocia-ICK-Rozlicza-SUPER-CIUSZKI-I-DODATKI-dla-dw%C3%B3ch-staruszk%C3%B3w-%29-26-01-20-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238789-Ciocia-ICK-Rozlicza-SUPER-CIUSZKI-I-DODATKI-dla-dwóch-staruszków-)-26-01-20-00[/URL] Pozdrawiam serdecznie i przesyłam buziaczki Uszatkowi[/QUOTE] a my bardzo dziękujemy za bazarek dla Uszatka :loveu::loveu::loveu: [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/66097_500950493281179_888129287_n.jpg[/IMG]
  21. cioteczki a nie mógłby Tulik iść do DT i tam poczekać na swój DS? :)
  22. [quote name='piescofajnyjest']mial byc prezydentem, a zostal krolem, milosciwie nam USZUJACYM;)[/QUOTE] hahaha to jest dobre :) wpłaty: 20zł Bea Eso fb 30zl BAZAREK USZATEK+R. + PELASIALALA 42zl bazarek Uszatek i R.od kikou 100zł OBIEZYSWIAT75 - DLA USZATKA, BAZAREK EWY GONZALES 10zl Monia.B - luty 2013 bardzo dziekuję za wpłaty :multi::multi::multi:
  23. boskie zdjęcie :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:
  24. ja myślę że Danusia tam może jutro zadzwoni i dowiemy się czy zwierzaki jakoś sie dogadały bo też jesteśmy bardzo ciekawe
×
×
  • Create New...