-
Posts
6215 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Chefrenek
-
Jak przekonać rodzicó do spanielka
Chefrenek replied to spaniel wgw's topic in Cocker spaniel angielski
[quote name='Gazuś']Ja mając nastoletnie dziecko cieszyłabym się, że interesuje sie kynologią, zamiast szwędać się po pijaku po mieście :roll:[/quote] Masz rację. Jednak w tym wieku myślenie o prawdziwej hodowli (rozród, krycie) to chyba za wcześnie. Jestem ciekawa czy dziewczyna wie co to znaczy mieć szczeniaki w domu (napomknęła coś o dopuszczeniu swojej suni)? A w tym wieku to raczej nie będzie mogła im poświęcić dużo czasu. W zainteresowaniu kynologią nie ma nic złego. :multi: :multi: :multi: -
Widzę, że w tym towarzystwie to Emisia jest największą rozrabiaką. Roki jest super. Bardzo podobny do Hebe.
-
Jak przekonać rodzicó do spanielka
Chefrenek replied to spaniel wgw's topic in Cocker spaniel angielski
[B]Cocermanka[/B] ale ty znasz się na hodowli psów. Naturalnym jest iż mając stały kontakt z hodowlą psów Twoja córka połknęła bakcyla. -
Fajnie, że Ci się podoba.
-
Jak przekonać rodzicó do spanielka
Chefrenek replied to spaniel wgw's topic in Cocker spaniel angielski
[quote name='Dinusia']Mam suke, jeszcze nie wiem czy bedzie sterylizowana czy nie... jesli bedzie przy nastepnej cieczce ciaza urojona to ja wysterylizue, jesli nie bede myslec nad kryciem... jeszcze zobaczymy jak bedzie pozniej na wystawach... a jesli jej nie wysterylizuje i mialabym miec psa to zawsze mozna jednego potrzymac w klatce przez kilka godzin, gdzie by spal, albo jeden pies moze byc ze mna w pokoju, a drugi z mama w innym... mysle, ze to nie bylby najwiekszy klopot...[/quote] Moja droga nie ma siły, żeby pies i suka przebywały w czasie cieczki razem. Zamknięte drzwi nie stanowią dla psa przeszkody. Wystarczy chwila nieuwagi i.... Jesli nie chcesz szczeniąt psa trzeba wywieźć np. "do dziadków". W tak młodym wieku zastanowiłabym się nad poważniejszymi sprawami niż nad kynologią. -
Poprostu modelki cudne.
-
Takie zdjęcie znalazłam. Nie wiem, który pies jest który.
-
To fajnie, że ci sie podoba.
-
Wiem, że masz jeszcze onka. Jak chcesz z nim kulkę to nakieruj mnie na odpowiednie zdjęcie.
-
[IMG]http://img300.imageshack.us/img300/9805/kuladlamartynkist0.gif[/IMG]
-
Kulkowanie jest wciągające. W końcu Was zakulkuję.
-
Ok. Coś wybiorę.
-
Artykuły o buldogach.(prosimy zakładać nowe tematy)
Chefrenek replied to anutka's topic in Buldog francuski
Serek i dzidzia w białym sweterku z czerwonym kołnierzem są super. -
A jakie chcesz zdjątko???
-
Mopsiki są bardzo fotogeniczne.
-
Artykuły o buldogach.(prosimy zakładać nowe tematy)
Chefrenek replied to anutka's topic in Buldog francuski
[IMG]http://img294.imageshack.us/img294/4453/frenchyhollinghg6.jpg[/IMG] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/9278/killerhp3.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/319/charlotta4oy1.jpg[/IMG] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/2941/mopsik2ehde7.jpg[/IMG] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/1374/nq7n1hcj5.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/5871/picvajiggynx0.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/3891/2886012769a0fcdc762mwt5.jpg[/IMG] -
Ja chcę Emisię.
-
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=36042[/URL] Przeczytajcie to!!!!
-
Pozostają soczewki kontaktowe.
-
Artykuły o buldogach.(prosimy zakładać nowe tematy)
Chefrenek replied to anutka's topic in Buldog francuski
[IMG]http://img365.imageshack.us/img365/3146/08bulldogpiratekf0.jpg[/IMG] [IMG]http://img365.imageshack.us/img365/6347/4386409327eef8d18mnj4.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/5981/29482432a9fb2cab84mqo4.jpg[/IMG] [IMG]http://img365.imageshack.us/img365/5952/2948359416ed81b3e5mdh4.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/8128/57844902f8793a4d88mhc4.jpg[/IMG] [IMG]http://img365.imageshack.us/img365/3533/587580197e0ab6519cmhs6.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/8492/58759114f077ae9cefmbe2.jpg[/IMG] [IMG]http://img365.imageshack.us/img365/4619/22769106948591a0daamkb1.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/9430/2836098409734b991efmbk4.jpg[/IMG] [IMG]http://img365.imageshack.us/img365/6634/95154846878a1e5795mjc4.jpg[/IMG] [IMG]http://img365.imageshack.us/img365/7868/2339036007746d78200mko0.jpg[/IMG] [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/6749/12166934843b7517897mqc0.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/1521/158103929075d98874emyw5.jpg[/IMG] -
Jejciu jakie cudeńko. A, że się zmieściła w to ubranko. Moje mopsy napewno by się nie zmieściły.
-
A możesz. A jakie zdjęcie chcesz???
-
Cieszę się, że Ci się podoba. :) Czy ktoś jeszcze życzy sobie kulę??? [B]Misiaczek[/B] fajny ten gif taki poprzecinany.
-
Ale fajny ten banerek. I awatar świąteczny. Łatwiej zrobić grafikę jak się ma stemple.
-
Ok, wyślij kilka. To coś wybiorę