Jump to content
Dogomania

Chefrenek

Moderators
  • Posts

    6215
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chefrenek

  1. Może mu wyrośnie lok na czole? Ale by wyglądał :):):)
  2. Właśnie gdzie Pumba? Może by tak czarnego dokupić?
  3. Tede zapuszcza włosy :):):)
  4. Magda przyznaj się co ty mu powiedziałaś, że się tak obraził :):):)
  5. Zrób to dla jej zdrowia. jamniki mają problemy z kręgosłupem, po co dokładać jej kolejnych schorzeń.
  6. [quote name='madzia18sosnowiec'] [IMG]http://images11.fotosik.pl/6/42cf3bb724c9f6a3.jpg[/IMG] [/quote] Zdjęcia prześliczne. Widzę,że masz buldonia? W takim razie zapraszam do mojej galerii.
  7. [quote name='Polna'][IMG]http://img105.imageshack.us/img105/655/lkjljfx9.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us"][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/9992/fafafew3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL][/quote] Cudeńko. Ma takie mądre spojrzenie.
  8. Śliczne zdjęcia. Ptaki też fajne.
  9. Miał i wtedy to wyszło. Ma rozszerzony żołądek. Wiem, że to może byc wrodzone, ale też spowodowane niestrawnością.
  10. [quote name='Mada&Teodor'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img482.imageshack.us/img482/3080/10075560jz8.jpg[/IMG][/URL][/quote] Super zdjęcie. Uśmiałam się na całego
  11. Może to przez tą gumkę nie chciał jej nosić.
  12. Ja też nie mam z tym problemu. Ale słyszałam nawet o yorkach, które ustawiały swoich właścicieli. Jeśli pies jest dobrze wychowany i zna miejsce w stadzie to ie powinno być problemu ze spaniem w łóżku.
  13. Tam gdzie ja mieszkam jest teraz spokojnie, ale wczoraj było huku co niemiara.
  14. Źle mnie zrozumieliście. Może spać w łóżku, ale swoje posłanie też musi mieć.
  15. [quote]Tylko ta czapeczka nie za bardzo spodobała się Tedziowi i chciał jak najszybciej ją ściągnąć [/quote] A wygląda tak jakgdyby przypadła mu do gustu. :cool3:
  16. I tak nic nie widać :):):)
  17. Zależy jakiego masz psa. Jeśli mastifa to chyba trudno będzie ci z nim spać. Z drugiej strony spanie z psem może zakłucić hierarchię. Pies może poczuć, że jest twoim panem.
  18. [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/5755/nowyrokvi9.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/5755/nowyrokvi9.jpg[/IMG]
  20. Ale ja nie mam do Ciebie pretensji.
  21. [quote name='Mada&Teodor']A jeden pan nagminie twierdzi, że Teodor to ratlerek :) A jak mu w końcu powiedziałam, że to BF to strasznie się zirytował i powiedziałm, że ja nie mam racji, bo on w życiu już miał 3 ratlerki i potrafi je rozpoznać. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] A zdrowy on na umyśle??? A mój sąsiad powiedział mi kiedyś że Chefren to ma chyba tarczycę chorą bo ma takie wyłupiaste oczy. Ps. Sorry Karola za zaśmiecanie twojej galerii.
  22. Tosi jest fajna i już. Wygląda jak buldożek. A na mojego mówią, że jest Angolem.
  23. Mała śnieżynka jest przesłodka.
  24. Jej się tak ulewa? Jeśli tak, to ma problem z przerostem podniebienia.
  25. Średnio, doszedł kaszel i zapowietrzanie. Jutro rano idziemy do lecznicy. Jestem ciekawa jak Wasze bf zniosły Sylwestra? U mnie totalna olewka.
×
×
  • Create New...