[quote name='klaud']Ja mysle, że te zabawki sa tak robione zeby przede wszystkim przyciagnąc uwage wlascicela i jak nam sie spodob to kupujemy dla pieska. Ale chyba jednak ta pierwsza mysl czy kupic to bardziej nasza zachcianka niz racjonalne podejscie ze to akurat bedzie dobre dla naszego piesia.[/quote]
Racja. Tak samo jest z tymi szelkami czy ubrankami. Psu jest obojętne w czym będzie chodził, czy się bawił. Producenci żerują na właścicielach.