[quote name='nuka74']mam takie pytanko!
czy wasze buldożki jak widzą oponę,to lekko powiedziawszy-dostają warjacji i rzucają się na nią,bo moja tak robi,(totalna zemsta na czarne kółka)tylko nie wiem czy to dobrze, czy póżniej nie przerzuci się na normalne koła w samochodzie.[/quote]
U mnie jest odwrotnie czyli ...strach przed wszystkim co jeździ a w szczególności przed wózkami dla dzieci i takimi na zakupy które mają starsze panie. Najwidoczniej gdzieś popełniłam błąd wychowawczy :shake::oops::shake: