Jump to content
Dogomania

Aga-ta

Members
  • Posts

    4585
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga-ta

  1. przepraszam, ze nie na temat, ale jest tu sporo osob, ktore zajmuja sie pomoca labladorom. Jest do oddania rodowodowy, 8-letni, biszkoptowy lablador, wykastrowany. Psiak potrzebuje chocby DT. Jezeli ktos moze pomoc bardzo prosze o kontakt na PW
  2. [quote name='eliza_sk']mam nadzieję, że będzie ok, dziś po południu zadzwonię do nich, bo wczoraj z moją Majuską leżakowałyśmy pod kołdrą, bo kretyni jeszcze strzelali :( Wysłałam Lunkę do 2 fajnych domków - domowych, jednej pani się bardzo spodobała, ale reszta rodziny obstaje za długowłosym beniem, pani ma jeszcze negocjować, ale domek brzmiał bardzo porządnie - dom z kotem/ami.[/QUOTE] o! Dziekuje bardzo:)
  3. do oddania jest rodowodowy, biszkoptowy, 8-letni lablador. Pies jest wykastrowany. Pilnie szuka chocby DT .
  4. [quote name='eliza_sk']Aga-to, czy Ty chcesz swoja wydać tylko i wyłącznie do budy, bez wstępu na pokoje ? Miałam właśnie telefon z ok. Warszawy, kilka dni temu zmarł im mix wilczarza. Jednak dziecko jest alergikiem i do domu wstępu brak. Niby przyzwoicie, ale znowu bez porywu serca :evil_lol:[/QUOTE] moja tylko na pokoje:) ciesze sie bardzo, ze Gapka ma juz swoje:) Powodzenia
  5. suczka u garden Kika:) [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/2764/imga0081.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/5158/imga0082e.jpg[/IMG] [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/1316/imga0085.jpg[/IMG]
  6. [quote name='AniaB']Zrobilam rozliczenie wydatkow poniesionych na leczenie Woolika, Silky i Kori. Nie uwzgledniam kwot, ktore placila Patia - Patia jakbys mogla dopisac swoje wydatki, prosze.. [U]Wooly:[/U] test na parwo 75 zl wizyta 23.12.2011 - 112 zl (surowica, interferon, leki przeciwkrwotoczne, leki przeciwwymiotne, kroplowka) wizyta 24.12.2011 - 114 zl - kroplowka, leki przeciwwymiotne, leki przeciwkrwotoczna, puszki RC Intestinal wizyta w Boze Narodzenie - 50 zl wizyta (stawka swiateczna), antybiotyk do domu, puszki RC - 40 zl - razem 90 zl [B]RAZEM 391 zl[/B] [U]Silky i Kori:[/U] wizyta 24.12.2011 - 150 zl - surowica, interferon, leki przeciwwymiotne, leki przeciwkrwotoczna, puszki RC Intestinal wizyta w Boze Narodzenie - 136 zl - 80 zl wizyta - dwie sunie - (stawka swiateczna), leki przeciwwymiotne, antybiotyk do domu, puszki RC [B]RAZEM 286 zl[/B] [B]W sumie za leczenie psiakow zaplacilam 677 zl plus 100 zl za hotelowanie co daje lacznie 777 zl.. Fajna cyfra wyszla..:)[/B] Poniewaz pieniazki, ktore wydalam byly odlozone na psa ktory przyjechal do mnie na DT - cc Dodo - bardzo prosze o pomoc... Dodo jest duzy, wynedznialy, prawie na 100 % przeziebiony, nieszczepiony, nieodrobaczony, po prostu bardo biedny.. Nie zasluzyl na to aby mu czegokolwiek braklo..:([/QUOTE] [B]BARDZO PROSIMY O WSPARCIE FINANSOWE[/B] [quote name='paoiii']Jeśli ktoś udostępni konto to może zrobić bazarek imieninkowy?? Akurat będzie na jakieś szczepienia czy karmę???[/QUOTE] Patia, udostepnisz swoje konto? mozemy rowniez podac konto lecznicy, ale nie wiem, czy to dobry pomysl, bo mozemy sie pogubic
  7. na nowe domy caly czas czekaja: Ciapka [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/4999/mikoaj057.jpg[/IMG] bullowata;) dziewczynka [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/8018/wigilia103.jpg[/IMG] chora Silky [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-uu7cJBPBzb0/Tuu5IIApsbI/AAAAAAAAKss/X04r8mVZTfI/s640/IMG_3606.JPG[/IMG] chora Kori [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-N0--JGeyf5g/TuKML-BvH9I/AAAAAAAAKiI/BWEpMnMqgkk/s640/DSC07459.JPG[/IMG] latka [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8573/l1040709.jpg[/IMG] kudlata pieknotka [IMG]http://img861.imageshack.us/img861/8761/l1040756.jpg[/IMG] malenka wilczyca;) [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/6405/dsc0345ta.jpg[/IMG] lapcia [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/209/013gq.jpg/"][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/3710/013gq.jpg[/IMG][/URL] Frocia [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/708/015iks.jpg/"][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/476/015iks.jpg[/IMG][/URL]
  8. w domach stalych rudziunia [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/2483/wigilia098.jpg[/IMG] chory Woolik [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-BoSitzN2oBI/Tuu5cXlMCgI/AAAAAAAAKuo/soD_Fqz3_u0/s640/IMG_3642.JPG[/IMG] Jagodka z czarna pojechaly do jednego domu [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/7128/wigilia117.jpg[/IMG] Nutka [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/7079/dsc0317of.jpg[/IMG] dropiata sunia [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/7866/l1040753.jpg[/IMG] jezyk pregusek [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/8849/dsc06119e.jpg[/IMG] Gapka [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/1271/mikoaj044.jpg[/IMG] kudlatka po kapieli [IMG]http://i40.tinypic.com/dqpxso.jpg[/IMG]
  9. [quote name='garden']Mala ma sie dobrze , jak na szczeniaka jest super grzeczna . Odrobaczylismy sie dzisiaj i zalozylismy ksiazeczke . Jest zdrowa , nie ma swierzba , pchel tez nie widac ale byla po kapieli wiec mam obserwowac kilka dni czy sie jakies nie pojawia .[/QUOTE] dziekuje bardzo za wiadomosci o suni. Wszytskie zabrane szczeniaki na paierze mialy szczepienia i byly odrobaczone, jednak radzilabym sie tym nie sugerowac... garden, jezeli masz problem z wstawieniem zdjec prosze przeslij mi je na maila:) [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Fiziu, DZIEKUJEMY bardzo za zyczenia:) i ja rowiez zycze Wszystkim SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU:)
  10. fiziu, dziekuje Ci bardzo za "trzymanie reki na pulsie", koordynacje wszystkiego:) zdjecia Milusia po prostu roskladaja na lopatki. Kasia tylko mowi, ze pojawil sie problem, bo Milus zczal znaczyc mieszkanie. Zobaczymy co powie weterynarz, do ktorego Kasia sie wybiera jak tylko wyzdrowieje. A ja zycze Wszystkim SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!:)
  11. [quote name='Asior']moja mała pojechała do nowego domu do Jeleniej Góry :) pokochali ją taką mimo nie zdiagnozowanej jeszcze choroby (jednak pojawiały się nowe plamki na nogach).. Jutro już będzie na miejscu. A u mnie nowe dwa szczeniaki :/[/QUOTE] beta ata DZIEKUJEMY BARDZO za wizyte przedadopcyjna (mega blyskawiczna:) ) Karusiap za transport do dworca - DZIEKUJE:) Mala spedzi Swiata w swoim stalym domu i to jest najwazniejsze:) Asia, takiego wyposazenia na droge dawno nie widzialam;) a tu kolejne (jak one miala przezyc na tym mrozie...) Patia dziekuje za zdjecia:) To sa 3 z 8, ktore dzis przyjechalay, jedna sunia ma rozszczepiona lapke, straszna bida...Asia, pokaz swoje, bedziemy oglaszac [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/7866/l1040753.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8573/l1040709.jpg[/IMG] [IMG]http://img861.imageshack.us/img861/8761/l1040756.jpg[/IMG]
  12. dziekuje:) Dzieki Nanhoo mala jest juz wykapana:) zapach miala "niesamowity"... Podobno jest bardzo grzeczna - idealny pies na kanape
  13. staruszek prawdopodobnie ma ok. 13 lat, jest sprawny. Wydaje mi sie, ze na to jedno oczko moze jednak cos widziec. Na pewno trzeba go odrobaczyc, potem zaszczepic, wet powie nam wiecej. Bidus jest straszny, macha niepewnie ogonkiem jakby nie wiedzial, czy moze sie cieszyc Jeden z psiakow, ktore dzis przyjechaly z naszym dziadziem zostal razem z nim w hotelu, jest strasznie wychudzony (ma zapewniony dt po Swietach). 8 psiakow to byly malenkie szczeniaczk, w tym jeden z rozszczepiona lapka (nie wiem jak one mialay przezyc na mrozie..). Wszystkie sa juz w dt, jeden ma szanse na ds. To zdjecia, ktore juz dzis dostalam: [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/7866/l1040753.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8573/l1040709.jpg[/IMG] [IMG]http://img861.imageshack.us/img861/8761/l1040756.jpg[/IMG]
  14. [quote name='eliza_sk']Tak, we Wrocławiu jest masa osób, a to jest totalne zadupie :( Ale napiszę do xmatrix jak radzisz. A wizytę dla swojej masz ?[/QUOTE] tak, wizyta odbyla sie dzis i sunia wieczorem pojechala, (ale to nie chodzilo o moja benie tylko o wylysialego szczeniaczka). Ciesze sie, ze Tobie rowniez ma kto pomoc:) czerda:loveu:
  15. [quote name='eliza_sk']Tak, we Wrocławiu jest masa osób, a to jest totalne zadupie :( Ale napiszę do xmatrix jak radzisz. A wizytę dla swojej masz ?[/QUOTE] tak, wizyta odbyla sie dzis i sunia wieczorem pojechala, (ale to nie chodzilo o moja benie tylko o wylysialego szczeniaczka). Ciesze sie, ze Tobie rowniez ma kto pomoc:)
  16. dziadziunio juz bezpieczny, przyjechala z nami rano do Krak. Cala droge spal w transporterku. W hoteliku czekal juz na niego cieplutki boks z wlasnym lozeczkiem i miekkim kocykiem. Milus wyszedl z transporterka, popatrzyl, zamerdal niesmialo ogonkiem. W koncu bedzie mial chlopak spokojnie przespana noc:) Niestety nie mam zdjec, bo oprocz Milusia przyjechalo dzis ze mna 9 innych nieplanowanych psow i na nic nie bylo czasu. fiziu, dziekuje za PW, jezeli nie znajdziemy transportu wczesniej, bede dzwonic na podany przez Ciebie numer. Kto zajmie sie finansami Milusia i udostepni swoje konto?, chlopak nawet szczepien nie ma...
  17. niestety, teraz jest goracy okres i caly czas cos krzyzuje plany wyjazdowe. Musialam wszystko przelozyc na jutro. Milus ma szanse jechac do W-wy juz w piatek rano, znajomy Kasi moze po niego przyjechac za zwrot kosztow. Robimy zbiorke na transport, czy czekamy do wtorku? Jezeli staruszek na dniach trafi do Kasi beda potrzebne pieniadze na jego utrzymanie i ewentualne leczenie. Czy jest ktos chetny zostac skarbnikiem Milusia? Kasia pisala, ze potrzebuje ok. 150 zl na jego miesieczne utrzymanie, koszty leczenia sa dla nas wielka niewiadoma
  18. to jest woj. dolnoslaskie. Wczoraj szukalam kogos na wizyte wlasnie z tego wojewodztwa. Napisalam PW m.in. do xmartix, dziewczyna blyskawicznie przeslala mi namiary na osoby, do ktorych mam sie zwracac. Wizyta juz jutro. Tam sa naprawde sensowne osoby, mysle, ze warto poprosic je o pomoc
  19. brzmi to sensownie, moze jednak warto sprawdzic...
  20. [quote name='fizia']Joanna z Fb zaproponowała, żeby dziadeczka nazwać MILUŚ :) Co Wy na to?[/QUOTE] wiec niech bedzie Milus:) dam jutro znac, czy udalo sie chlopaka wyciagnac
  21. [quote name='andzia69']Cudne wieści:):) a mowa może wysłana?:p[/QUOTE] tak jak pisalam, umowe wyslalam na drugi dzien od adopcji, priorytetem (na adres schroniska)
  22. najnowsze wiadomosci o Mirze "Witam Pani Agato :) Minął już trzeci tydzień pobytu Miry w naszym domu . Mira jest wspaniałym pieskiem, czuje się już coraz swobodniej. Zachowuje się już zupełnie inaczej. Ze wszystkimi w domu się zżyła i chyba polubiła, bo bardzo często za kimś spaceruje, albo towarzyszy podczas codziennych obowiązków. Od czasu do czasu chce pobyć sama, wtedy wchodzi pod łóżko i potrafi kilka godzin przespać:). Z drugim psem się zgadza i chyba się już nawet polubiły. Na spacerach strasznie szaleje:)Biga, skacze, tropi i nawet ostatnio spodobał jej się kopiec kreta i musiała wykopać ogromną dziurę w jego poszukiwaniu:)Śniegiem była zachwycona...:)Ostatnio nauczyła się podawać łapę i tak się jej to spodobało, że nawet sama wyciąga łapkę na widok osoby, którą lubi:) Jedynym problemem jest to, że boi się obcych, tych, którzy przychodzą w odwiedziny, bądź tych spotkanych na spacerze. Z jedzeniem i czystością nie ma żadnego problemu. Z dnia na dzień coraz bardziej się otwiera i cały czas nas zaskakuje:). W załączniku wysyłam kilka zdjęć, oczywiście postaram się wysyłać kolejne:)Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli:)" [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/3860/20111206346.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/2243/20111206350.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7028/20111206348.jpg[/IMG]
  23. Ogloszenia Luny [URL]http://tablica.pl/oferta/luna-przyjacielska-suczka-w-typie-bernardyna-szuka-domu-IDA3BL.html[/URL] [URL]http://adsy.pl/ogloszenia/63/posts/7/33/59180.html[/URL] [URL]http://www.afisze.pl/detail.php?siteid=26549&ti=MQ[/URL] [URL]http://www.pomocna.com.pl/index.php?NR=38[/URL] [URL]http://allezoo.pl/item.php?id=3126[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,45495,Lw==.html[/URL] [URL]http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=42963[/URL] [URL]http://aukcjezwierzat.pl/aukcja21410_luna-przyjacielska-suczka-w-typie-bernardyna-szuka-domu.html[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/LUNA-przyjacielska-suczka-w-typie-bernardyna-szuka-domu,54423[/URL] [URL]http://krakow.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/luna-przyjacielska-suczka-w-typie-bernardyna,id184194lj23653.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/86097/LUNA---przyjacielska-suczka-w-typie-bernardyna-szuka-domu/[/URL] [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/86097/LUNA---przyjacielska-suczka-w-typie-bernardyna-szuka-domu/[/URL] [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-LUNA-przyjacielska-suczka-w-typie-bernardyna-szuka-domu-W0QQAdIdZ339854831[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/31771/luna---przyjacielska-suczka-w-typie-bernardyna-szuka-domu/[/URL] [URL]http://www.neeon.pl/195280-luna-przyjacielska-suczka-w-typie-bernardyna-szuka-domu.html[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/19810509_luna_przyjacielska_suczka_w_typie.html[/URL] [URL]http://www.krakusik.pl/92473_luna_przyjacielska_suczka_w_typie_bernar.html[/URL] [URL]http://krakow.lento.pl/luna-przyjacielska-suczka-w-typie,235925.html[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.krakow.pl/index.php?nr=345882&src=aktywacja[/URL] [URL]http://krakow.olx.pl/item_page.php?Id=292726907&ts=1324321409[/URL]
×
×
  • Create New...