A ja byłam wczoraj w gościach u dziewczyn z moim młodszym syniem! Takich przez płot ale i tak suńki nas wylizały przeokrótnie no i rękawy do prania, zwłaszcza dziecięce!! Aż się tato pytał gdzie on tak rękawy uflejał!:diabloti:
A suńki fantastyczne, Nędza zdecydowanie śmielsza, odrazu do nas przybiegła na głaskanko, a Bida(kudłata) trochę nieufna była z początku, ale jak się rozkręciła:crazyeye: .
One mają przepiękne mordki, zwłaszcza oczka, bajeczne.
Mój Grześ zapytał: mamo dlaczego ludzie nie chcą takich ślicznych piesków? I jak to wytłumaczyć pięciolatkowi, jak ja sama nie rozumiem czemu ludzie pozbywają się zwierzaków wyrzucając je:-(