Kolejna w naszym mieście urocza suńka szuka Swojego Człowieka! Suńka Lila to ok. dwu może trzy-letnia mamuśka przeuroczych maluszków (dwa już mają swoje domki). Maluszek Cekin urodził się prawdopodobnie 4 maja.
Suńka pogodnie nastawiona do całego świata, z suczkami się zgadza (a są trzy zameldowane na stałe), z dziećmi też jak najbardziej, w Lilki domku tymczasowym mieszka też pan kot słusznych rozmiarów i podobno zdarzyło się Lilce troszkę go pogonić ale nie za szczególnie. Dziś kot wylegiwał się na schodach, ale sunia nie zwracała na niego uwagi. Była zajęta maskotką, ślicznie się bawiła przynosiła pod nogi, nie zawsze miała ochotę oddać ale dało się ją namówić.
Jest bardzo czystym zwierzątkiem znaleziona nie miała pcheł:-o . Już wykąpana przez Wujka Rajka (miała troszkę inny kolor przed-taki bardziej szaary;) )
A Cekinek jak to szczeniaczek ogonkiem wywija cały czas, malutki, drobniutki, choć brzusio okrągły, powoli zaczyna z niego wyłazić radosny zaczepny wszystkiego ciekawy szczenior.
Kto pokocha naszą dzielną mamuśkę i jej pięknego syńcia? Kto da im kąt w domu i sercu?
Zainteresowanych prosimy o kontakt:
[email protected] lub: 0 660 440 525
[U][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/2/46febee196ce6cb8.jpg[/IMG][/URL][/U]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/2/ebe9619f8214c8a4.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/2/2df2c64476069c64.jpg[/IMG][/URL]
I oczywiście maleństwo - trzyma go osmiolatek:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/2/41ebdb7a3dc95b21.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/2/3b9376b796139bde.jpg[/IMG][/URL]