Pani Ice'a miała kiełbaski co wzbudziło duże zainteresowanie:
na pierwszym planie Ice i Bunia, dalej po lewej Figa i po prawej też Figa (od Ice'a)
[IMG]http://dardan.neostrada.pl/Bunia/Pola_Mok_2007-02-17_17.jpg[/IMG]
Pozwalam sobie zamieścić kilka zdjęć ze spotkania na Polach. Chocunia jak zwykle wychodzi jako ciemna plama na jasnym śniegu. Ale to normalne jak się robi zdjęcia pod światło :oops:.
Na pierwszym zdjęciu w trakcie "wystraszania" przez Bunię.
[IMG]http://dardan.neostrada.pl/Bunia/Pola_Mok_2007-02-17_02.jpg[/IMG]