-
Posts
869 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dorota07
-
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
[B]U MNIE W DOMU TO JUŻ TAK WYGLĄDAJĄ [/B] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/1888/361311se3.gif[/IMG][/URL][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/1888/361311se3.gif[/IMG][/URL][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/1888/361311se3.gif[/IMG][/URL] -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
[B]nic z tego[/B] !!!!!! szkoda że to wcześniej nie wyszło bo już mamy imprezę zapłaconą i zarezerwowaną. ale co się odwlecze to nie uciecze!!! kto wie może za rok !!??? skorzystamy z zaproszenia ale by było fajnie!!!:multi: :multi: :multi: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/4997/86211cj2.gif[/IMG][/URL] [B]NITENCJA !!!![/B]BRAWO MASZ RACJĘ TRZEBA ODIZOLOWAĆ TĄ ZARAZĘ -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
[quote name='Magicnesca']Elu od kiedy picie kawy :kaffee_2: jest niebezpieczne:razz: :lilangel: ? MAGIC NESCA:evil_lol:[/quote] [SIZE=5][COLOR=mediumturquoise]NINA!!!!! NIE ODWRACAJ SZKOTA OGONEM!!!![/COLOR][/SIZE]:mad: :mad: :mad: -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
chyba przestanę tu zaglądać bo to staje sie bardzo niebezpieczne -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
[B]SALUX [/B]dużo radości z twoich dwóch pociech zarazeczków kochanych,,całuj je w same pyszczydełka :loveu: :loveu: :loveu: :tree1: [B]Nina [/B]całuj nowe zarazeczki ode mnie!!!! -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
[B][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img345.imageshack.us/img345/9039/fiol006sc2.jpg[/IMG][/URL][/B] [B]:tree1: :x-mas: Opowieść Wigilijna![/B] kiedy zakończyła się kolacja wigilijna moi rodzice wrócili do swego domu. ja posprzątałam, napiłam się jeszcze kieliszeczek tekili z mężem i powoli zaczeliśmy szykować się do spania. [B]Emilka [/B]ulokowała się po choinką. zasnęła smacznie. my też. koło godziny 2 w nocy słyszę coś się szwęda po pokoju.... wytężam wzrok i w świetle palących sie lampek na choince.... widzę [B]EMILKĘ!!!!![/B] [B]gdzie [/B]????!!!! [B]na stole.....!!!!![/B] ja się pytam a ty co tu robisz????!!!! a ona do mnie : [B][COLOR=red][SIZE=4][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img366.imageshack.us/img366/1452/fiol021qg8.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/COLOR][/B] [B][COLOR=red][SIZE=4]GDZIE SĄ ŚLEDZIE DO CHOLERY!!!!!!:tree1: :x-mas: [/SIZE][/COLOR][/B] -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
[B][SIZE=6][COLOR=red]:tree1: :tree1: :tree1: :cunao: :cunao: [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=#ff0000]SZKOT SIĘ ROOODZI!!!![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=#ff0000]URWISKO TRUCHLEEEJE!!!![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=#ff0000]NINA POD NIEBIOSA URADOWANAAA!!!!![/COLOR][/SIZE][/B] -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
Kasia jak tak patrzę na tą szczotkę do szorowania to tak prawie jak ....? -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
no to ciąg dalszy... [URL]http://s128.photobucket.com/albums/p166/dorota07/?action=view¤t=porz261dki3.flv[/URL] [URL]http://s128.photobucket.com/albums/p166/dorota07/?action=view¤t=porz261dki4.flv[/URL] [URL]http://s128.photobucket.com/albums/p166/dorota07/?action=view¤t=porz261dki5.flv[/URL] -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
[quote name='Magicnesca']Olu, Sylwiu ,Piotrze,Paulinko, Elu, Kasiu dziękuję Wam za szczere słowa wsparcia. Narazie to mam strasznego doła :placz::-([/quote] [COLOR=black][B][I][U]choć tyle możemy dla Ciebie zrobić duchowe wsparcie [/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR=black][B][I][/I][/B][/COLOR] [COLOR=black][B][I][U]a może troszeczkę na osłodę porządki w miom domu....przy ambitnym udziale....Emilki!!!!![/U][/I][/B][/COLOR] [URL]http://s128.photobucket.com/albums/p166/dorota07/?action=view¤t=porz261dki.flv[/URL] [URL]http://s128.photobucket.com/albums/p166/dorota07/?action=view¤t=porz261dki2.flv[/URL] -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
[quote name='Nitencja']brrrrr biedny pies. Moze ktos chcial miec mimo wszystko duzego psa :evil_lol:[/quote] chyba nie przeciągnął ich ten zwierzak zbytnio po Wiejskiej na smyczy, bo jak by był większy to nie wiem.... na lewicę??? -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
[quote name='Magicnesca']Skąd wiedziałaś ,o moim fotelu:evil_lol: :loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img304.imageshack.us/img304/2527/fotelpg5.jpg[/IMG][/URL][/quote] poprostu ma się to tak zwane "trzecie oko" -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
a gdzie Twój fotel do obserwacji? -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
:mad: ja bym coś palnęła na temat [B]elit[/B] z Wiejskiej ale wolę święta spędzić w domu, :mad: a tak poza tym politykę mam teraz w d.... zbliżają się święta:tree1: :cunao: :cunao: -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
oooooo !!!! [B]Wojenka[/B] to ty się ocierasz o elity!!! -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
[quote name='Wojenka']Piesek prezydentowej fryzjera już ma...:cool1: :ylsuper: ;)[/quote] czy on jest wśród nas??? -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
a gdzie jest ten fryzjer??? -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/2264/zyczeniawiteczneqz8.jpg[/IMG][/URL] dla wszystkich DogoManiaków od elzbiety doroty z rodziną -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
ufff! to dobrze a była u niego? -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
[B]carolinascotties[/B] ja tego szkota widziałam już podczas kampani wyborczej i miłam nadzieję , że już go zdążyli doprowadzić do ładu ale jak widać nie, no cóż widać tak lubią [COLOR=red][B]NIna czym nas jeszcze zaskoczysz???[/B] [/COLOR][COLOR=black]czy ty pracujesz nad nową rasą? może dwa w jednym dla pogodzenia Twoich pasji?[/COLOR] może ściepa na fryzjera dla prezydentowej psa -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
pogratulować ANI oby tak dalej [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/3127/55pp9.gif[/IMG][/URL] -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
[B]no to połamania pióra życzę ... Ani[/B] -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
[quote name='SzOlka'][FONT=Arial Black][SIZE=7]Tyskie, Tyskie[/SIZE][/FONT] ponad wszystkie:popcorn: :popcorn: :popcorn: Ogromniaste gratulacje:Cool!: :Cool!: :Cool!:[/quote] SZOlka BRATNIA DUSZA STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ TYLKO[SIZE=7][COLOR=red] TYŚKIE[/COLOR][/SIZE] [SIZE=7][COLOR=red][SIZE=2][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img355.imageshack.us/img355/5610/134101oo5.gif[/IMG][/URL] [/SIZE][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]za TySka i Kasię no o obaj się zameldowali, witam witam!![/COLOR] -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
[quote name='Magicnesca'][SIZE=6][COLOR=red][B]BOS wrócił na dogomanię !!!!![/B][/COLOR][/SIZE] :Cool!: :Rose: :sweetCyb: :ylsuper: :buzi: :cunao: :cunao: :calus:[/quote] [B][SIZE=5] :mad: a gdzie jego kumpel???!:mad: [/SIZE][/B] -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
dorota07 replied to Murak's topic in Terier szkocki
[COLOR=red][B]GRATULACJE!!!! NITENCJA WRACA Z LITWY [/B][/COLOR] [B][COLOR=#ff0000][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/373/141371bb4.gif[/IMG][/URL][/COLOR][/B][URL="http://imageshack.us"] [/URL] [B][COLOR=#ff0000][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img371.imageshack.us/img371/5243/361111ci7.gif[/IMG][/URL][/COLOR][/B] [B]WIELKIE BRAWA !!!!!![URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/3603/361751zk1.gif[/IMG][/URL][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/3603/361751zk1.gif[/IMG][/URL][/B]