Jump to content
Dogomania

dorota07

Members
  • Posts

    869
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dorota07

  1. [B]U MNIE W DOMU TO JUŻ TAK WYGLĄDAJĄ [/B] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/1888/361311se3.gif[/IMG][/URL][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/1888/361311se3.gif[/IMG][/URL][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/1888/361311se3.gif[/IMG][/URL]
  2. [B]nic z tego[/B] !!!!!! szkoda że to wcześniej nie wyszło bo już mamy imprezę zapłaconą i zarezerwowaną. ale co się odwlecze to nie uciecze!!! kto wie może za rok !!??? skorzystamy z zaproszenia ale by było fajnie!!!:multi: :multi: :multi: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/4997/86211cj2.gif[/IMG][/URL] [B]NITENCJA !!!![/B]BRAWO MASZ RACJĘ TRZEBA ODIZOLOWAĆ TĄ ZARAZĘ
  3. [quote name='Magicnesca']Elu od kiedy picie kawy :kaffee_2: jest niebezpieczne:razz: :lilangel: ? MAGIC NESCA:evil_lol:[/quote] [SIZE=5][COLOR=mediumturquoise]NINA!!!!! NIE ODWRACAJ SZKOTA OGONEM!!!![/COLOR][/SIZE]:mad: :mad: :mad:
  4. chyba przestanę tu zaglądać bo to staje sie bardzo niebezpieczne
  5. [B]SALUX [/B]dużo radości z twoich dwóch pociech zarazeczków kochanych,,całuj je w same pyszczydełka :loveu: :loveu: :loveu: :tree1: [B]Nina [/B]całuj nowe zarazeczki ode mnie!!!!
  6. [B][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img345.imageshack.us/img345/9039/fiol006sc2.jpg[/IMG][/URL][/B] [B]:tree1: :x-mas: Opowieść Wigilijna![/B] kiedy zakończyła się kolacja wigilijna moi rodzice wrócili do swego domu. ja posprzątałam, napiłam się jeszcze kieliszeczek tekili z mężem i powoli zaczeliśmy szykować się do spania. [B]Emilka [/B]ulokowała się po choinką. zasnęła smacznie. my też. koło godziny 2 w nocy słyszę coś się szwęda po pokoju.... wytężam wzrok i w świetle palących sie lampek na choince.... widzę [B]EMILKĘ!!!!![/B] [B]gdzie [/B]????!!!! [B]na stole.....!!!!![/B] ja się pytam a ty co tu robisz????!!!! a ona do mnie : [B][COLOR=red][SIZE=4][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img366.imageshack.us/img366/1452/fiol021qg8.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/COLOR][/B] [B][COLOR=red][SIZE=4]GDZIE SĄ ŚLEDZIE DO CHOLERY!!!!!!:tree1: :x-mas: [/SIZE][/COLOR][/B]
  7. [B][SIZE=6][COLOR=red]:tree1: :tree1: :tree1: :cunao: :cunao: [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=#ff0000]SZKOT SIĘ ROOODZI!!!![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=#ff0000]URWISKO TRUCHLEEEJE!!!![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=#ff0000]NINA POD NIEBIOSA URADOWANAAA!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
  8. Kasia jak tak patrzę na tą szczotkę do szorowania to tak prawie jak ....?
  9. no to ciąg dalszy... [URL]http://s128.photobucket.com/albums/p166/dorota07/?action=view&current=porz261dki3.flv[/URL] [URL]http://s128.photobucket.com/albums/p166/dorota07/?action=view&current=porz261dki4.flv[/URL] [URL]http://s128.photobucket.com/albums/p166/dorota07/?action=view&current=porz261dki5.flv[/URL]
  10. [quote name='Magicnesca']Olu, Sylwiu ,Piotrze,Paulinko, Elu, Kasiu dziękuję Wam za szczere słowa wsparcia. Narazie to mam strasznego doła :placz::-([/quote] [COLOR=black][B][I][U]choć tyle możemy dla Ciebie zrobić duchowe wsparcie [/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR=black][B][I][/I][/B][/COLOR] [COLOR=black][B][I][U]a może troszeczkę na osłodę porządki w miom domu....przy ambitnym udziale....Emilki!!!!![/U][/I][/B][/COLOR] [URL]http://s128.photobucket.com/albums/p166/dorota07/?action=view&current=porz261dki.flv[/URL] [URL]http://s128.photobucket.com/albums/p166/dorota07/?action=view&current=porz261dki2.flv[/URL]
  11. [quote name='Nitencja']brrrrr biedny pies. Moze ktos chcial miec mimo wszystko duzego psa :evil_lol:[/quote] chyba nie przeciągnął ich ten zwierzak zbytnio po Wiejskiej na smyczy, bo jak by był większy to nie wiem.... na lewicę???
  12. [quote name='Magicnesca']Skąd wiedziałaś ,o moim fotelu:evil_lol: :loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img304.imageshack.us/img304/2527/fotelpg5.jpg[/IMG][/URL][/quote] poprostu ma się to tak zwane "trzecie oko"
  13. a gdzie Twój fotel do obserwacji?
  14. :mad: ja bym coś palnęła na temat [B]elit[/B] z Wiejskiej ale wolę święta spędzić w domu, :mad: a tak poza tym politykę mam teraz w d.... zbliżają się święta:tree1: :cunao: :cunao:
  15. oooooo !!!! [B]Wojenka[/B] to ty się ocierasz o elity!!!
  16. [quote name='Wojenka']Piesek prezydentowej fryzjera już ma...:cool1: :ylsuper: ;)[/quote] czy on jest wśród nas???
  17. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/2264/zyczeniawiteczneqz8.jpg[/IMG][/URL] dla wszystkich DogoManiaków od elzbiety doroty z rodziną
  18. ufff! to dobrze a była u niego?
  19. [B]carolinascotties[/B] ja tego szkota widziałam już podczas kampani wyborczej i miłam nadzieję , że już go zdążyli doprowadzić do ładu ale jak widać nie, no cóż widać tak lubią [COLOR=red][B]NIna czym nas jeszcze zaskoczysz???[/B] [/COLOR][COLOR=black]czy ty pracujesz nad nową rasą? może dwa w jednym dla pogodzenia Twoich pasji?[/COLOR] może ściepa na fryzjera dla prezydentowej psa
  20. pogratulować ANI oby tak dalej [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/3127/55pp9.gif[/IMG][/URL]
  21. [B]no to połamania pióra życzę ... Ani[/B]
  22. [quote name='SzOlka'][FONT=Arial Black][SIZE=7]Tyskie, Tyskie[/SIZE][/FONT] ponad wszystkie:popcorn: :popcorn: :popcorn: Ogromniaste gratulacje:Cool!: :Cool!: :Cool!:[/quote] SZOlka BRATNIA DUSZA STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ TYLKO[SIZE=7][COLOR=red] TYŚKIE[/COLOR][/SIZE] [SIZE=7][COLOR=red][SIZE=2][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img355.imageshack.us/img355/5610/134101oo5.gif[/IMG][/URL] [/SIZE][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]za TySka i Kasię no o obaj się zameldowali, witam witam!![/COLOR]
  23. [quote name='Magicnesca'][SIZE=6][COLOR=red][B]BOS wrócił na dogomanię !!!!![/B][/COLOR][/SIZE] :Cool!: :Rose: :sweetCyb: :ylsuper: :buzi: :cunao: :cunao: :calus:[/quote] [B][SIZE=5] :mad: a gdzie jego kumpel???!:mad: [/SIZE][/B]
  24. [COLOR=red][B]GRATULACJE!!!! NITENCJA WRACA Z LITWY [/B][/COLOR] [B][COLOR=#ff0000][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/373/141371bb4.gif[/IMG][/URL][/COLOR][/B][URL="http://imageshack.us"] [/URL] [B][COLOR=#ff0000][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img371.imageshack.us/img371/5243/361111ci7.gif[/IMG][/URL][/COLOR][/B] [B]WIELKIE BRAWA !!!!!![URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/3603/361751zk1.gif[/IMG][/URL][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/3603/361751zk1.gif[/IMG][/URL][/B]
×
×
  • Create New...