-
Posts
105 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psy-warszawa.pl
-
Terra pojechała do swojego domu :)
psy-warszawa.pl replied to psy-warszawa.pl's topic in Już w nowym domu
Ciekawe czy paczka doszla, dzwonilas? -
Terra pojechała do swojego domu :)
psy-warszawa.pl replied to psy-warszawa.pl's topic in Już w nowym domu
Kiepsko to idzie, prawda? Ale nie martw sie Terra, powoli ale do przodu.... -
Terra pojechała do swojego domu :)
psy-warszawa.pl replied to psy-warszawa.pl's topic in Już w nowym domu
[quote name='psy-warszawa.pl']Na dzień 07.12.2006 [B]50 zł - BasiaD[/B] [B]50 zł - Mimis [/B] dziękujemy serdcznie!!![/quote] Stan na 11.12.2006 [B]50 zł - BasiaD[/B] [B]50 zł - Mimis [/B] [B]10 zł - Lulka - bazarek fona[/B] [B][COLOR=darkred]Razem: 110 zł[/COLOR][/B] dzięki -
Roczny Ontario - rasa Miś Polski - już w nowym domku!!!
psy-warszawa.pl replied to anouk92's topic in Już w nowym domu
[quote name='zurdo']Szkoda :placz: Czyli - szukamy dalej. A tę sunię chyba widziałam na stronce schroniska w Józefowie? Zwróciłam na nią uwagę właśnie przez podobieństwo do Oreiro / Oreiry (?). Tylko ich sznaucerowatość jakaś taka... skomplikowana ;) . Ale i tak oba psiaki są przepiękne.[/quote] Tak to ona, jest juz bardzo szczesliwa! Mam nadzieję ze Oreiro tez niedługo bedzie, trzymam kciuki! -
Roczny Ontario - rasa Miś Polski - już w nowym domku!!!
psy-warszawa.pl replied to anouk92's topic in Już w nowym domu
Nie dogadaliśmy się...on myślał że sznaucerka byla mała....a to olbrzym taki jak Oreiro :( Mają juz kaukaza , który nie zaakcepuje takiego dużego psa :( -
Roczny Ontario - rasa Miś Polski - już w nowym domku!!!
psy-warszawa.pl replied to anouk92's topic in Już w nowym domu
[quote name='zurdo']Po małym make-upie :lol: :lol: :lol:[/quote] czyim? ;) To nasz sunia :) [IMG]http://www.psy.warszawa.pl/psy/ogloszenia/images%20ogloszenia/sznaucerka1.JPG[/IMG] -
Roczny Ontario - rasa Miś Polski - już w nowym domku!!!
psy-warszawa.pl replied to anouk92's topic in Już w nowym domu
Dzwonił do mnie Pan Włodek, ktory byl zainteresowany nasza sliczna sznaucerka, ktora szczesliwe jest juz adoptowana. sznaucerka byla identyczna jak Oreiro. Podalam mu namiary, mysle ze bedzie dzwonił :) -
Roczny Ontario - rasa Miś Polski - już w nowym domku!!!
psy-warszawa.pl replied to anouk92's topic in Już w nowym domu
I jak jakies zmiany u psiaka? -
Terra pojechała do swojego domu :)
psy-warszawa.pl replied to psy-warszawa.pl's topic in Już w nowym domu
Terra do góry!!! -
Roczny Ontario - rasa Miś Polski - już w nowym domku!!!
psy-warszawa.pl replied to anouk92's topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki!!!!!!!! -
Terra pojechała do swojego domu :)
psy-warszawa.pl replied to psy-warszawa.pl's topic in Już w nowym domu
[quote name='psy-warszawa.pl'][B]Stan na dzis, tj 02.12.2006 na AFN:[/B] [B]50 zł - BasiaD[/B] dzięki![/quote] Na dzień 07.12.2006 [B]50 zł - BasiaD[/B] [B]50 zł - Mimis [/B] dziękujemy serdcznie!!! -
Terra pojechała do swojego domu :)
psy-warszawa.pl replied to psy-warszawa.pl's topic in Już w nowym domu
[quote name='fidelek2']dzień dobry Terruniu paczuszka od cioci Kasi już do Ciebie idzie i pewnie w poniedziałek dojdzie ;)[/quote] :laola: dziękujemy!!!!:) -
[quote name='erka']Może Kasiek mógłby ja przetrzymać ze szczeniorami.[/quote] Ja moge obiecac ze czynnie włączę sie w szukanie jej domu, bo zakochałam się w niej od razu (zresztą jest identyczna jakmój pierwszy pies z dzieciństwa...) ale przetrzymać jej niesety nie moge :( a juz tym bardziej ze szczeniakami... [U]Skoro jest taka nieufna, to moze jakis srodek uspokajający w kiełbasce? Jest mała więc powienien zadziałać szybko.[/U]
-
Terra pojechała do swojego domu :)
psy-warszawa.pl replied to psy-warszawa.pl's topic in Już w nowym domu
Byłam u Terry 2 dni temu :) Czuje się dobrze, odsypia 6 lat w schronisku. Nakarmiłam smakołykami, które błyskawicznie pochłonęła :) Wygłaskałam :) Niestety nie mam zdjęć, bo było za ciemno. -
Terra pojechała do swojego domu :)
psy-warszawa.pl replied to psy-warszawa.pl's topic in Już w nowym domu
[quote name='fidelek2']powiedzcie mi ile Terrunia waży? pytam, bo nie wiem jaką karmę jej wysłać i czy wogóle ona lubi suchą??? :roll: a może puszki lepiej? napiszcie, bo jutro chcę tą paczuszkę już wysłać ;)[/quote] Lepiej puszki. Nie wiem czy ona suche lubi i nie wiem jak z jej zebami. Ona wazy dokladnie 26 kg. -
Roczny Ontario - rasa Miś Polski - już w nowym domku!!!
psy-warszawa.pl replied to anouk92's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgataM']Słuchajcie!!!! W poznańskim schronisku , przy ulicy Bukowskiej, pojawił się 6-cioletni dog niemiecki. Pojawił się tam, gdyż zmarł jego poprzedni właściciel. W schronisku nie ma budy na tyle dużej, by psiak mógł w niej przezimować. Są to informacje, które dzisiaj dostałam od znajomej z prośbą o apel w sprawie adopcji na Dogomanii. Pies jest podobno grafitowy i piękny . Może ktoś z was zechce dać dom temu biednemu psiakowi.Agata[/quote] załóz mu osobny wątek! -
Terra pojechała do swojego domu :)
psy-warszawa.pl replied to psy-warszawa.pl's topic in Już w nowym domu
[quote name='fidelek2']albo może lepiej będzie jak wyślę tą paczuszkę na Twój adres Kasiek, co? A Ty jej to zaniesiesz. Może tak być?[/quote] Ja mysle ze najlepiej wysłac do kliniki - suuper pomysł! I trzeba zaznaczyc ze dla Terry :) Lecznica Weterynaryjna- 03-988 Warszawa, ul. Tatarkiewicza 10 b tel. 022 672 04 40, fax 022 672 04 40 -
Roczny Ontario - rasa Miś Polski - już w nowym domku!!!
psy-warszawa.pl replied to anouk92's topic in Już w nowym domu
I dalej nic? -
Terra pojechała do swojego domu :)
psy-warszawa.pl replied to psy-warszawa.pl's topic in Już w nowym domu
Fidelek , dzieki za wsparcie. Tak jak juz pisałam , kazdy moze podjechac na ul. Tatarkiewicza i przywiezc Terruni cos do jedzenia,zeby bylo taniej -
Terra pojechała do swojego domu :)
psy-warszawa.pl replied to psy-warszawa.pl's topic in Już w nowym domu
Terra ma przepukline okołoodbytową, ma leczone oczy.. -
Terra pojechała do swojego domu :)
psy-warszawa.pl replied to psy-warszawa.pl's topic in Już w nowym domu
wzieliśmy dziś Terre do kliniki na Gocław. kochana Terra zasłuzyła na to. Nie wiem skąd weźmiemy pieniądze, ale to było niewazne.... Moze ktos z Was ma ochote ja odwiedzac, przynosic smakołyki? Terra jest w klinice na Tatarkiewicza. -
Terra pojechała do swojego domu :)
psy-warszawa.pl replied to psy-warszawa.pl's topic in Już w nowym domu
[B]Stan na dzis, tj 02.12.2006 na AFN:[/B] [B]50 zł - BasiaD[/B] dzięki!