Jump to content
Dogomania

psy-warszawa.pl

Members
  • Posts

    105
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psy-warszawa.pl

  1. Ciekawe czy paczka doszla, dzwonilas?
  2. Kiepsko to idzie, prawda? Ale nie martw sie Terra, powoli ale do przodu....
  3. [quote name='psy-warszawa.pl']Na dzień 07.12.2006 [B]50 zł - BasiaD[/B] [B]50 zł - Mimis [/B] dziękujemy serdcznie!!![/quote] Stan na 11.12.2006 [B]50 zł - BasiaD[/B] [B]50 zł - Mimis [/B] [B]10 zł - Lulka - bazarek fona[/B] [B][COLOR=darkred]Razem: 110 zł[/COLOR][/B] dzięki
  4. NIe moge o tej ślicznej mordce zapomnieć....
  5. [quote name='zurdo']Szkoda :placz: Czyli - szukamy dalej. A tę sunię chyba widziałam na stronce schroniska w Józefowie? Zwróciłam na nią uwagę właśnie przez podobieństwo do Oreiro / Oreiry (?). Tylko ich sznaucerowatość jakaś taka... skomplikowana ;) . Ale i tak oba psiaki są przepiękne.[/quote] Tak to ona, jest juz bardzo szczesliwa! Mam nadzieję ze Oreiro tez niedługo bedzie, trzymam kciuki!
  6. Nie dogadaliśmy się...on myślał że sznaucerka byla mała....a to olbrzym taki jak Oreiro :( Mają juz kaukaza , który nie zaakcepuje takiego dużego psa :(
  7. [quote name='zurdo']Po małym make-upie :lol: :lol: :lol:[/quote] czyim? ;) To nasz sunia :) [IMG]http://www.psy.warszawa.pl/psy/ogloszenia/images%20ogloszenia/sznaucerka1.JPG[/IMG]
  8. Dzwonił do mnie Pan Włodek, ktory byl zainteresowany nasza sliczna sznaucerka, ktora szczesliwe jest juz adoptowana. sznaucerka byla identyczna jak Oreiro. Podalam mu namiary, mysle ze bedzie dzwonił :)
  9. A co z ta babą jest nie tak????? Nienormalna?? stara, młoda??
  10. [quote name='psy-warszawa.pl'][B]Stan na dzis, tj 02.12.2006 na AFN:[/B] [B]50 zł - BasiaD[/B] dzięki![/quote] Na dzień 07.12.2006 [B]50 zł - BasiaD[/B] [B]50 zł - Mimis [/B] dziękujemy serdcznie!!!
  11. [quote name='fidelek2']dzień dobry Terruniu paczuszka od cioci Kasi już do Ciebie idzie i pewnie w poniedziałek dojdzie ;)[/quote] :laola: dziękujemy!!!!:)
  12. [quote name='erka']Może Kasiek mógłby ja przetrzymać ze szczeniorami.[/quote] Ja moge obiecac ze czynnie włączę sie w szukanie jej domu, bo zakochałam się w niej od razu (zresztą jest identyczna jakmój pierwszy pies z dzieciństwa...) ale przetrzymać jej niesety nie moge :( a juz tym bardziej ze szczeniakami... [U]Skoro jest taka nieufna, to moze jakis srodek uspokajający w kiełbasce? Jest mała więc powienien zadziałać szybko.[/U]
  13. Nie moge sledzic watku od poztaku. napiszcie, to białe śliczne kudłate to sunia, która się oszczeniła??i mieszka na działkach,tak? ile ma lat?
  14. Byłam u Terry 2 dni temu :) Czuje się dobrze, odsypia 6 lat w schronisku. Nakarmiłam smakołykami, które błyskawicznie pochłonęła :) Wygłaskałam :) Niestety nie mam zdjęć, bo było za ciemno.
  15. [quote name='fidelek2']powiedzcie mi ile Terrunia waży? pytam, bo nie wiem jaką karmę jej wysłać i czy wogóle ona lubi suchą??? :roll: a może puszki lepiej? napiszcie, bo jutro chcę tą paczuszkę już wysłać ;)[/quote] Lepiej puszki. Nie wiem czy ona suche lubi i nie wiem jak z jej zebami. Ona wazy dokladnie 26 kg.
  16. [quote name='AgataM']Słuchajcie!!!! W poznańskim schronisku , przy ulicy Bukowskiej, pojawił się 6-cioletni dog niemiecki. Pojawił się tam, gdyż zmarł jego poprzedni właściciel. W schronisku nie ma budy na tyle dużej, by psiak mógł w niej przezimować. Są to informacje, które dzisiaj dostałam od znajomej z prośbą o apel w sprawie adopcji na Dogomanii. Pies jest podobno grafitowy i piękny . Może ktoś z was zechce dać dom temu biednemu psiakowi.Agata[/quote] załóz mu osobny wątek!
  17. [quote name='fidelek2']albo może lepiej będzie jak wyślę tą paczuszkę na Twój adres Kasiek, co? A Ty jej to zaniesiesz. Może tak być?[/quote] Ja mysle ze najlepiej wysłac do kliniki - suuper pomysł! I trzeba zaznaczyc ze dla Terry :) Lecznica Weterynaryjna- 03-988 Warszawa, ul. Tatarkiewicza 10 b tel. 022 672 04 40, fax 022 672 04 40
  18. Fidelek , dzieki za wsparcie. Tak jak juz pisałam , kazdy moze podjechac na ul. Tatarkiewicza i przywiezc Terruni cos do jedzenia,zeby bylo taniej
  19. Terra ma przepukline okołoodbytową, ma leczone oczy..
  20. wzieliśmy dziś Terre do kliniki na Gocław. kochana Terra zasłuzyła na to. Nie wiem skąd weźmiemy pieniądze, ale to było niewazne.... Moze ktos z Was ma ochote ja odwiedzac, przynosic smakołyki? Terra jest w klinice na Tatarkiewicza.
  21. [B]Stan na dzis, tj 02.12.2006 na AFN:[/B] [B]50 zł - BasiaD[/B] dzięki!
×
×
  • Create New...