Jump to content
Dogomania

Migotka

Members
  • Posts

    596
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Migotka

  1. Tak Germania-wyglada na sporą suke ( chciałam większą ) waży 3,6 kg a Ingbert 2 kg i juz nie rosnie tylko ten włos :help1: tak jest go duzo ,że wydaje sie że Germania jest Bernardynem.
  2. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/5738/tulipany020lo3.jpg[/IMG][/URL]Ingbert opala sie na balkonie, w tle klatka z Burundukiem ( nie ptaszki ):evil_lol:
  3. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img363.imageshack.us/img363/7859/obraz180zm4.jpg[/IMG][/URL]Moja wnusia Sandra z kołtunami....:p
  4. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img128.imageshack.us/img128/800/obraz154cx5.jpg[/IMG][/URL] Super ,że przyjedziecie ( z Galicji ) :calus: spotkamy sie i poznacie moje kołtuny :cunao: ,ale karabin niech Lizetka zostawi w domu :eviltong:
  5. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/331/ingbertin6.jpg[/IMG][/URL] Chyba tego kołtuna bedę wystawiać w Chorzowie a Germania będzie patrzeć .... choć starsza od niego....:crazyeye: ma tyle włosa ,że połowe jej wytne i zrobie sobie poduszke :sleep2:
  6. Tak bedą urwisy , a nasmyczy będa chodzic tak jak ten niżej w środku i w dodatku zakołtunione :p :p :p wkońcu to jeszcze szczeniaczki hihihi , a ich pańcia przypomni sobie jak niespełna 40 lat temu randkowała w tym miejscu :loveu: :loveu: oj !!!!!! co to były za [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img244.imageshack.us/img244/2122/linienmittebr6.gif[/IMG][/URL]chwile :nono: :nono:
  7. Białeyorki :multi: .... ale masz prześliczne te morduszki i widac ,że szczęsliwe naprawde ładne :thumbs: ...do pozazdroszczenia wklej na stronke angielską ja tam mam już swoje :cool2: a że bez rodowodu ...no trudno :scared: hihi lubie te ikonki widocznie dziecinnieje na stare lata:ghost_2:
  8. [URL]http://www.gotpetsonline.com/pictures/gallery/dogs/alphabetically/biewers/[/URL]
  9. Kupiłam je w Niemczech w Lipsku i płaciłam po 1 400 euro za jednago :placz: .Teraz jem żur i kartofle na przemian z kapusta na gęsto , a na drugi dzien kapusta z kartoflami na rzadko.........najwazniejsze ,że moje pieski jedzą Royala -canin Yorkshire :multi: . Gdzieś tam wkleiłam fotki z wizyty u pana Mirosa..z początku strony.:painting:
  10. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/7342/ingbert005pf1.jpg[/IMG][/URL] Na dworze było cieplej niz w domu ( wczoraj ) więc podłączyłam farelkę, Ingbert zaraz przyszedł sie grzać,a kiedy piecyk wyłączyłam obsikał go :oops: zresztą jak i swoje posłanie :p
  11. Dałam tytuł = zaproszenie -pomoc miałam na mysli rozczesywanie Germanii.................kto pomoże ?????? czekam :placz:
  12. [quote name='Mraulina']Ale wróćmy do biewerów. Może MIgotka ma jakieś nowiny?[/quote] Tak mam nowiny :watpliwy: wściekam sie ,bo czesze i czesze Germanie,a u niej wciąż tworzą sie nowe kołtuniska i to tylko w tej białej części włosa :hmmmm: , a niemówie juz co sie dzieje po przyjściu z działki :eviltong: = pożalsieboże ,wszystko tam znajdziesz,a kiedy jej założyłam cieniutką koszulke nieruszała sie z miejsca,natomiast po jej zdjęciu nadrobiła zaległości:help1: . W czerwcu chcę jechać z nimi do Chorzowa na Międzynarodowe Targi Zoologiczne ,jednak nie wiem czy takie łobuziary sie tam nadają,chyba ,że im obiecam kilka zdechłych żab,myszki obgryzione przez kotki no i oczko wodne z glonami :nono: .
  13. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/4087/kkk017fb8.jpg[/IMG][/URL] Przypominam ,że jest to wątek o Biewerach, a nawiasem mówiąc wywodze się od pokolen z zadymionego miasta Katowic i uwazam ,że najlepszym i najszczęśliwszym miejscem na ziemi dla małego czy tez duużego psinki jest właśnie wieś:multi: wtenczas do woli mogliby sobie pobiegać no i wytarzać sie w łajnie krowim..................marzenie dla nich :cunao: oczywiscie o budzie nie ma mowy,ani łańcuchu:nono: .
  14. Myślę,że Białeyorki żle sie wyraziła mając na mysli zamianę czy wymianę..... zapewne chodzi jej o wymiane szczeniaka ( w wieku nawet 3 tyg. oczywiscie jak są obie suki karmiące ) często tak robią zaprzyjaźnieni hodowcy :calus: Niestety słyszałam też o wymianie suk dorosłych ,co jest dla mnie niedopomyslenia :2gunfire: i swoje mogę sobie na temat tych ludzi pomysleć :mad: a jest ich coraz więcej.
  15. Oto adres hodowli ,która oficjalnie podaje wynik krycia Biewera ze standartowym Yorkshire Terrier.......[url]http://www.hundezucht-dulliken.ch/501164.html[/url]
  16. -----Biewer-York-Welpen.-----to nazwa psa z białymi znaczeniami po pokryciu Biewerem -Yorkshire a la pom pon, zwykłego Yorka . Wiadomość ta przyszła od samego p. Mirosa " który jest 1 posiadaczem specjalnej grupy Biewer-Yorkshire a la Pom pon " wiadomość nie jest do mnie adresowana, tylko miał ja przetłumaczyc mój syn. Nie jestem znawczynią w tej rasie gdyż sama je posiadam dopiero od 2 miesięcy i chciałam poinformować zainteresowane osoby z PW, że nie będę kryła swoim Ingbertem suczek Yorkshire Terrier a zachęcam do wycieczki w kierunku Lipska lub Szwajcarii.......
  17. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/6544/b1sf8.jpg[/IMG][/URL]....Azumi jest starsza od Germani 1 miesiąc i nalezy do malutkich suczek, jest ona własnością mojej znajomej ,z którą byłam w Niemczech po nasze Biewery-Yorkshire a la pom pon.Własciwie jechałam kupić Azumi i Ingberta ( tak uzgodniłam z p. Mirosem) jednak pozostawiłam prawo wyboru suczki znajomej - gdyż to własnie jej samochodem jechałysmy na ową wyprawe.
  18. Nie mam na myśli Białeyorki,tylko osobę z mojego miasta.... która sama prowadzi prymitywną hodowle,gdzie panują schroniskowe warunki... a moze chodziło jej o te Biewery ????????[url]http://miedary.internetdsl.pl/galeria8.html[/url]
  19. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/6088/rodowd2kt2.jpg[/IMG][/URL] Wyśmiano mnie, że przepłaciłam :placz: kupując Biewery za granica jak tu na miejscu w Polsce mozna sobie samemu "wyprodukowac "takiego pieska , a nawet są takie w schronisku :multi: :multi: :multi: .
  20. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/7691/biewerruedeboynk6.jpg[/IMG][/URL] ur.20.02.2005 Intern.-Champion ( 4751/05 NHC )
  21. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/9127/ojciecgermaniihi8.jpg[/IMG][/URL]
  22. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/2170/kkk019yw3.jpg[/IMG][/URL]
  23. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/9319/tulipany017gj9.jpg[/IMG][/URL]
  24. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/2087/tulipany011pp4.jpg[/IMG][/URL]Ingbert ma dopiero 6 mieś. i musimy jeszcze poczekać które imię bardziej do niego będzie pasować .
  25. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/4105/tulipany008an3.jpg[/IMG][/URL] Germania ma 8 mieś. i jest naprawde sporą suczką....no i kiełbaske ona porwała.....
×
×
  • Create New...