to jest watek szczeniakow z gdanska, byly cztery, jeden poszedl juz do nowego domku, a szczeniaczek pusi jedzie do niej w srode, zostaly dwa piesek i suczka..czego nie rozumiesz?? pytaj a ja chetnie udziele odpowiedzi:lol:
jak juz pisalam rozmawialam z mama pusi, wie o adopcji szczeniaka i zgadza sie na nia. a cicho hm..nie wiem czemu..nie mam juz sily, nie mam pomyslu co zrobic z tymi szczeniorkami..tak bardzo chcialabym zeby znalazly nowy domek..a nie wiem jak..:shake:
szczeniaczki nadal czekaja..jezeli nie znajda domkow, ich panstwo beda zmuszeni je oddac do schroniska,poniewaz nie maja pieniazkow zeby dalej je trzymac:placz:
tak pusia przeslala mi numer do swojej mamy, dzwonilam i rozmawialam szukamy teraz transportu..z olsztyna do suwalk badz augustowa..bo z gdanska do olsztyna juz mamy:multi:
napisalam ci priva..ja znalazlam watek pusi ze szuka pieska napisalam do niej na PW ze pewna pani chce oddac psiaki..i to ja podpowiedzialam jej zeby szukala transportu na dogo, zeby watek zalozyla..wiec to chyba nie jest tak ze oba szuka na "dwa fronty" psiaka..ale teraz to juz sama sie wiem:shake: