-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]DING DONG :p[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:hmmmm: ciotka Łolaboga jeszcze nie dotarła........ o to hopkamy .... [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dotarła :p witaj Bajeczko- pokazuj sie wszystkim śliczności :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska']:razz:[COLOR=red][FONT=Arial][I][B]i jak myślisz ...czy ona nas jeszcze koffa:-([/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]mam nadzieje... jak nie to pokocha nas ...pod przymusem :diabloti: [/COLOR][/FONT][/B] -
[quote name='Alicjarydzewska'][B][COLOR=red][FONT=Arial][I]:razz:i jak ...i jak ....wypadła inspekcja:cool1:[/I][/FONT][/COLOR][/B][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]positiv- wsjo gut[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]a tera wypadam ja- z kompa:placz: [/COLOR][/FONT][/B]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:będziesz trymować ...czy focić:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a foty za późno.:roll: :roll: .. są ofiary:evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]ej no.... jak mogłaś sie wyleczyć z dogo?? :crazyeye: :crazyeye: mi też sie tu nie podoba, ale żeby od razu zbojkowtwać?? NAS :mad:[/COLOR][/FONT][/B] -
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]na momentos sobie zaglądam :cool1: w ramach inspekcji[/COLOR][/FONT][/B]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]Viki ośliniła mi psa.:mad: :mad: ... zostawiła mu łańcuszek na szyi :evil_lol: :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] -
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Klocusiowa ...zaś wlazłaś wtedy co i ja....:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]torbaczku w górę ...[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]po czym poznałaś że to ja:roll: :roll: byłam tu inkognito.... [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie mogłam sie oprzeć.... ciekawość mnie zżarła czy są jakieś nowe wieści[/COLOR][/FONT][/B] :cool1:
-
[quote name='madzia i medor']Nie daj siostro, nie daj:diabloti::mad::mad::mad: Nadrobiłam wszystko i wszystko wiem:loveu: [B]A więc[/B] witam[B]:p[/B]:p:p[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie zaczyna sie zdania od...... :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='madzia i medor']Przyleciała se Was ino przelecieć:eviltong::eviltong::diabloti: A co do Klocusia, to żeby nie było nie domówień;) On dla mnie jest również cud - miód i orzeszki:loveu::loveu: To tyle sprostowania i lecę reszte przelecieć:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no... masz szczęście :mad::mad::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicjarydzewska']:razz:[FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]...prorok cy cóś:diabloti::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/COLOR][/FONT] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cy cuś [/B][/COLOR][/FONT]:cool1:
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]nie płakaj ...Klocuś to nie kundel ......Klocuś to elegancki Bandog ...słodziak , lizak , przytulaśtuś ...i już tęskię za nim:loveu::loveu::loveu:...a kto tak mówi to się guzik zna na madrych piesiach:p[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i za to KCM :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor']Witajcie Klocuszki Wy moje:loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zobaczcie zobaczcie kto nas tu przeleciał :crazyeye::crazyeye::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I];)Agguś to ty nie wiesz że my sobie często razem śpiewamy tylko inna pioseneczke:evil_lol::eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] papapa paraparararara... papapa... :eviltong::eviltong::eviltong:
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:razz:....no a Klocusiowa pańcia to gdzie sie dziś podziewa:cool1:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wszędzie tylko nie u siebie... bo nas nikt nie kocha... bo mam KUNDLA!!! :placz::placz::placz: [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mam przeczucie że lada moment sie tu pojawią fotki Dulkowo- Ozzulkowe :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]łał!!! fotki :cool3::cool3: a ja już trzeci dzień zapominam przerobić :placz::placz: jakoś gdzieś mi czas ucieka [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='madzia i medor'] AD.1 Weszłam na tą stronę z nadzieją, że znajdę tam pomoc, a tam błąd serwera:roll::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][B][COLOR=Blue]znaczy... jednak zasięgłabyś porady?? to ci zdradze w sekrecie że te terapie przeprowadzam JA u SIEBIE.... [/COLOR][/B][/FONT] [QUOTE] Teraz se pierdykne pyszną kawusię i Was przelecę:crazyeye::loveu:[/QUOTE] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi::multi::multi:no to ja czekam na cie u sie :cool3:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='MARCHEWA'] [I]A pani nie przyjechała zobaczyc Bajuni:shake: [/I][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak to nie przyjechała :crazyeye::crazyeye: chwilowy kaprys?? juz sie rozmyśliła?? :crazyeye::crazyeye: ło matko święta, ... łolaboga :shake::shake: ło rany julek ... ło matko z córką...ło choliera :evil_lol::evil_lol::evil_lol: toz trza dalej hopac i liczyc na kolejne telefony... ło matulu :shake::shake: :eviltong::eviltong::eviltong::evil_lol::evil_lol::eviltong:[/B] masz Fusica!!!! ależ Ty masz wpływ na mnie [/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Fusica']A ponieważ nie chcę być gołosłowna... Wstawiam sznownym ciotkom do wglądu, meleńki cytacik z wątku Mafii. Autorką tych jakże wzniosłych wyznań jest ciotka clockwork :diabloti: [I][COLOR=blue]"łolaboga, matkoprzenajświętsza... krucabomba...blablabla... itd... wspomagam- skoro to ma pomóc[/COLOR] :evil_lol:"[/I] Ta jakże zacna tradycja biadolenia na szczęście, poważnie przyczyniła się do wyadoptowania suni Mafii i jej pomiocików...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] buuhahhah...popłakałam sie ze smiechu... jasne że tak było a dzięki naszemu "łolaboga, matkobosko, rany julek" :roll::roll::roll: znalazły sie domki dla 6 szczeniaczków i mamci która była bezdomna :multi::multi::multi: dlatego wierze że i nasza Bajeczka jedynaczka znajdzie kochający domek :loveu::loveu::loveu: łolaboga... co ja gadam- pewnie że sie znajdzie !!!! :evil_lol::evil_lol: P.S. przez Ciebie znów czytam wątek Mafii... :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Fusica']Tak??? To taki z ciebie farbowany lis??? Wstydzisz się koleżanek z warsiawy???? A mam tu zacytować twoje biadolenia z Mafijnego wątku??? Jedziesz ciotka, jedziesz !!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] :oops::oops::oops: nie was sie wstydze gupia TY! do mafijnego wątku często wracam :cool3::cool3: ale wiesz... już pokazałam co nieco swojej natury i i tak uważają mnie za psychola.... nie moge otworzyć sie TU do końca :oops::oops::oops: SZUKAMY DOMCIU... Marchewa ... są jakieś wieści :cool3::cool3: ta Pani... dała znaka?? [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Złośnica']no musita mi uwierzyć na słowo, że błekitny jest i że pitbull :cool1:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:hmmmm: chyba się trzeba bedzie powaznie nad tym zastanowić:razz:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czyli błękitna krwia w nim płynie ;) ja nalegam- poprosze fote pitbullka.... że nie wystawowy to przeca nie gorszy :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT]