-
Posts
5678 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bewarka
-
Gdzież się podziewacie, com?
-
Ale mam zaciesz :) :mdleje: Szperałam po necie iii...znalazłam hodowle berneńczyków z rod. z Miechu! :D Wstawiam linka [url=http://www.dajollandia.webpark.pl] PS:Posta mi ucięło, nie chce mi sie dalej pisać...;P
-
Teraz są nowe odcinki czy co? :hmmmm: Dziś był z jakimiś dwoma czarnymi psami, niestety nie oglądałam od początku. Chwała p.Victorii za to, że używa kantarka prawidłowo - ze smyczą przypiętą również do obroży, a przynajmniej tak mi się wydaje, że dobrze.
-
A widzisz! :D PS:A tera foty :eviltong:
-
Ślicznie :loveu: Jaka to szerokość?
-
Mmm, słodziutki :loveu: Jakoś nigdy nie przepadałam za buldogami ang., ale po wystawie kieleckiej stwierdzam, że to z charakteru super psiaki :loveu: Jeszcze gdyby z wyglądu mi się podobały...:lol: Bo małe buldożki zawsze są słodziutkie :p
-
Oj, mam nadzieję, że to nie z sądu, nieee, na pewno nie! Nie poddawaj się! Nie jestem specjalistą no i nie widziałam dokładnie tej sytuacji, nieiwele ci pomogę...Hm, nagrody muszą być bardzo atrakcyjne i najlepiej szkolić psa na głodzie. Moja tylko wtedy się słucha a bez smakołyka zrobi jedynie dwie komendy -siad i podaj łapę i to z postawą jakby mi łaske jakąś robiła :cool3: No i stopniowo dając mu coraz mniej smakołyków - najpierw za każde dobrze wykonane polecenie, potem co drugi, trzeci raz aż w końcu będziesz dawać tylko co jakiś czas, a potem poza domem w spokojnym miejscu to samo i tak dalej stopniowo wprowadzając utrudnienia np. zaprowadzając go w coraz mniej spokojne miejsca. No i przed ćwiczeniami dobrze jest psa wybiegać. A może szkoleniowiec? Co prawda nie jest to tani sposób, ale na pewno najlepiej pomoże. Mój post jest trochę bez ładu i składu, pisałam co mi do głowy przyszło...Trzymam kciuki Agulka!
-
[quote name='deer_1987']Tak, gdybys jeszcze ukleknela :P ja kleczalam na sniegu i lezalam zeby taka inna ciekawa perspektywe dac :loveu:[/quote] Oj Deer, jak się czegoś nie czepniesz to nie będziesz sobą...:eviltong: [quote name='betel'][URL]http://images35.fotosik.pl/63/c151e56b3573319d.jpg[/URL]- czy to sus z tej ławki, na której panienka łapki rozgrzewała???[/quote]Ooo, dokładnie! [quote name='agaciaaa']Cześć :) [URL]http://images43.fotosik.pl/63/af739a22983958ef.jpg[/URL] świetna poza [/quote]Hej :multi: :p [quote name='Shetanka'][URL]http://images37.fotosik.pl/63/19f48af23e913323.jpg[/URL] wdrapujemy się :loveu: a przy okazji; [URL="http://www.paczekdlaciebie.pl/262555"]Pączek dla Ciebie - Shetanka przesyła Ci pysznego pączka.[/URL] Pączek, pączek dla Ciebie![/quote]:jumpie: Dzięki Shet! :buzi: [quote name='Aga K']Justys :multi: a ja mam cos dla Ciebie :grins: [URL="http://img27.imageshack.us/my.php?image=paczkimt5.jpg"]http://img27.imageshack.us/img27/6310/paczkimt5.jpg[/URL] smacznego [/quote]Achhh, thx Aguś! :sweetCyb:Jak ty się o mnie troszczysz...:p Pychoootka :loveu: [quote name='anitaaa i bartis']Hej Justynko :multi:[/quote] Hej! :Cool!: <-podoba mi się ta emotka :grins: [quote name='Sarah'][URL]http://images35.fotosik.pl/63/c151e56b3573319d.jpg[/URL] Cudna panienka nowej generacji :loveu:[/quote]Ja chyba sobie za niedługo to dopisze w temacie galerii :D [quote name='NUTELLASTELLA']He-ej! :multi:[/quote] Siemanoooo ! :hand: :jumpie: [quote name='moniska']Witanko :bigok:[/quote] Cześć Monikczka :loveu: [quote name='deer_1987']czyzby martusia659 na flog masz?[/quote] Nie, ale ten pies bardzo podobny! :-o Na początku myślałam, że ktoś mi foty ukradł, uff... [quote name='Pusiakowa']Heeej! :cool1:[/quote] Noooooooo xD [B]Foty by znajoma :cool3: [IMG]http://images41.fotosik.pl/64/c8de4b97778ac135.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/64/e44afe7faea96418.jpg[/IMG] To mnie powaliło :evil_lol: [IMG]http://images46.fotosik.pl/68/bc7e82013267e489.jpg[/IMG] Ciachnęłam wam emotki niektóre ;/ [/B]
-
Hej! :multi: Śliczne rudzielce :loveu: [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz348-1.jpg[/url] A cio tam jeeeest? :lol:
-
Hej :) [url]http://www.otofotki.pl/img6/obrazki/lo851_DSC07759.JPG[/url] Przynajmniej mamy dowód, że foty są świeże i że Michael żyje :evil_lol: [url]http://www.otofotki.pl/img6/obrazki/wo8311_DSC07755.JPG[/url] Co za skupienie :loveu:
-
Przyszło do mnie wczoraj. Na początku popatrzyłam, przeleciałam i jakieś takie 'chude' mi się to wydawało jak na cene 6 zł. Ale jak zaczęłam czytać to niemal od dechy do dechy :D Bardzo fajna, wartościowa gazeta i w przeciwieństwie do innych czasopism nie ma pińćset reklam na strone, a ogólnie czyta się bardzo przyjemnie. :) Ta micha w prenumeracie do mnie nie przemawia, ale chyba zamówię, bo nie jestem pewna, czy u mnie można taką gazete znaleźć a nie będzie mi się chciało latać po mieście a poza tym taniej jest po prostu.
-
kaskaSz, Ja z moim kompakcikiem wyszłam i cały jest tzn psuje się, ale nie od tego.
-
Witam po dłuższej nieobecności :oops: Zdrówka Asiaczki!
-
Aguś, nie martw się, na pewno za niedługo przybędą te szeleczki :calus: Pozdrófffka ;)
-
Dobryyy... To jak będzie? :eviltong:
-
[quote name='Saint']Już to pisałem. Ja pozwolę sobie na posłużenie się pewnym przykładem. Hodowca zarejestrowany w ZKwP posiada reproduktora i sukę hodowlaną. (to aksjomat. nie mam na myśli pseudohodowli nie posiadających zupełnie psów rodowodowych i takiego przypadku tu nie rozpatrujemy) Kryje sukę swoim reproduktorem, ta rodzi szczeniaki, dostają metryki, następnie rodowody. Są rasowe. Następnie z jakiegoś powodu drugi raz w roku kryje tą samą sukę, tym samym reproduktorem. Psy, z racji złamania regulaminu hodowli (nie można przecież kryć suki dwa razy w roku, prawda?) metryk nie dostają, rodowodów również nie. Nie są rasowe? A czym różnią się od tych pierwszych, z metrykami? Geny te same moi drodzy, jednak papierka brak.. więc co tak na prawdę świadczy o rasie? Pozdr[/quote]Moim zdaniem to nie za dobry przykład, gdyż ciąża bardzo osłabia sukę i wskazana jest przerwa, zresztą nie widzę powodu dla którego tenże hodowca musiałby się tak śpieszyć i pokryć sukę za pół roku a nie przypuśćmy za rok, jeżeli obydwa psy są jego. Ale wydaje mi się, że temat tego tematu [:eviltong:] jest inny...
-
Fajnusio :loveu: Chociaż wolałabym psaaaa...:eviltong:
-
Super fotki :D Lubie takie oglądać ;)