[quote name='Ania_i_Kropka']Na szczęście u nas nie ma żadnego problemu z wolontariatem. Wszyscy są bardzo przychylni wolontariuszom. Jednak nie zawsze tak było gdy zaczynałam pomagać w schronisku ponad 6 lat temu był inny dyrektor, któremu zależało jedynie na dobrym wizerunku w mediach:angryy:. Wolontariusze jak już jakimś cudem pozwolił komuś na przyjście byli od cyt "sprzątanie kocich gówien a nie zajmowania się psami"
Na szczęście od 4 lat jest całkiem inaczej. Pani Dyrektor jest cudowną osobą, której zależy na dobru zwierząt.[/QUOTE]
Też tak myśle. Pani Dyrektor stara się ze wszystkich sił żeby naszym podopiecznym było jak najlepiej :)