Jump to content
Dogomania

elmas

Members
  • Posts

    2968
  • Joined

Everything posted by elmas

  1. Bardzo dziękuję za wszystkie wpłaty i nadpłaty Ponieważ poprosiłam o jeden przelew za zakupy z obu bazarków, nadpłaty podzieliłam między szczebrzeszyniaki i Jaśka. Rozliczenie może wygląda trochę osobliwie, ale wszystko powinno się w nim zgadzać. Wczoraj wysłałam paczki do Aldrumki, Aski7 i Koki-99.
  2. Nie ma pośpiechu W poniedziałek postaram się wysłać paczkę. Pozdrawiam
  3. Można - zarówno z tego, jak i z poprzedniego bazarku Niby po, ale chyba jednak Jasiek coś jeszcze zarobi
  4. Wystarczy mała - już odpowiednio przerobiłam karton i widzę, że wszystko się zmieści
  5. Tym sympatycznym akcentem kończymy nasz mały bazarek (choć póki paczki nie zostaną wysłane, można jeszcze coś dokupić) - serdecznie dziękuję za wszelkie formy obecności! To, że nigdy nie odnotowaliśmy tu drastycznego spadku jest zdecydowanie Waszą zasługą Nad rozliczeniami (obu ostatnich bazarków) tradycyjnie przysiądę późno w nocy. Jutro będę zbierać dane do wysyłki, a w piątek pierwsze paczki powinny ruszyć w drogę. A następny bazarek pewnie pod koniec października
  6. Nie chcę nikogo przerazić, ale do końca zostało już mniej niż 50 minut!
  7. Podrzucę - na wypadek, gdyby ktoś chciał coś jeszcze dokupić.
  8. Dołożyłam część zawartości boxu (resztę sfotografuję po południu) i kilka past do zębów. Ostatnia dokładka odbędzie się nie później niż o 15:00, bo trzeba zostawić choć trochę czasu na ewentualną licytację
  9. Dziękuję Dokładka będzie bardzo późno, chyba nawet już po północy, bo jeszcze mam coś pilnego do zrobienia. Jeśli do tego czasu nikt nie zalicytuje wegańskiego pudełka, ujawnię jego zawartość i wystawię wszystko z osobna na sprzedaż, to może Jasiek zarobi trochę więcej. Boxy różnią się od siebie, więc Koki-99 nie będzie miała spoilerów
  10. Dzień dobry! Może ktoś wpadnie na małe zakupy?
  11. Dziękuję Jedna z rzeczy na termin do stycznia 2026, reszta dłuższy
  12. Dziękuję Od siebie dodam, że we wtorek (i być może jeszcze w środę) dołożę tam kilka rzeczy
  13. Bazarek zakończony - bardzo dziękuję za zakupy i podrzucanie Prawdopodobnie uda mi się edytować post rozliczeniowy, ale tytułu bazarku na razie nie będę ruszać. Gdyby ktoś chciał coś dokupić, taka możliwość istnieje do 24 września, czyli do zakończenia mojego drugiego bazarku - potem będę już chciała w miarę szybko ogarnąć wysyłki, bo mam plany na początek października
  14. Zapraszamy do pomocy Jaśkowi! Nie mam już serduszek do rozdania, ale dziękuję za wszystkie odwiedziny
×
×
  • Create New...