-
Posts
2968 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elmas
-
Bardzo dziękuję za wszystkie wpłaty i nadpłaty Ponieważ poprosiłam o jeden przelew za zakupy z obu bazarków, nadpłaty podzieliłam między szczebrzeszyniaki i Jaśka. Rozliczenie może wygląda trochę osobliwie, ale wszystko powinno się w nim zgadzać. Wczoraj wysłałam paczki do Aldrumki, Aski7 i Koki-99.
-
Tym sympatycznym akcentem kończymy nasz mały bazarek (choć póki paczki nie zostaną wysłane, można jeszcze coś dokupić) - serdecznie dziękuję za wszelkie formy obecności! To, że nigdy nie odnotowaliśmy tu drastycznego spadku jest zdecydowanie Waszą zasługą Nad rozliczeniami (obu ostatnich bazarków) tradycyjnie przysiądę późno w nocy. Jutro będę zbierać dane do wysyłki, a w piątek pierwsze paczki powinny ruszyć w drogę. A następny bazarek pewnie pod koniec października
-
Dziękuję Dokładka będzie bardzo późno, chyba nawet już po północy, bo jeszcze mam coś pilnego do zrobienia. Jeśli do tego czasu nikt nie zalicytuje wegańskiego pudełka, ujawnię jego zawartość i wystawię wszystko z osobna na sprzedaż, to może Jasiek zarobi trochę więcej. Boxy różnią się od siebie, więc Koki-99 nie będzie miała spoilerów
-
Bazarek zakończony - bardzo dziękuję za zakupy i podrzucanie Prawdopodobnie uda mi się edytować post rozliczeniowy, ale tytułu bazarku na razie nie będę ruszać. Gdyby ktoś chciał coś dokupić, taka możliwość istnieje do 24 września, czyli do zakończenia mojego drugiego bazarku - potem będę już chciała w miarę szybko ogarnąć wysyłki, bo mam plany na początek października
-
Podrzucę