Jump to content
Dogomania

Jacobski

New members
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Jacobski's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Witam, posiadam owczarka niemieckiego. Dziś do furtki podszedli ludzie i rozpoczęli rozmowę z dziadkiem, a jako że pies biegał po podwórku to od razu zaczął szczekać na obcych i podbiegł do furtki. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak go oduczyć szczekania przy właścicielach, żeby spokojnie się zachowywał gdy właściciele są na podwórku? I czy pies może przeskoczyć ogrodzenie i zaatakować przechodniów, czy tylko będzie pilnował podwórka? Chciałbym nauczyć go tego by na znak właściciela się uspokoił. Pies nie był w żaden sposób szkolony do zaatakowania człowieka, słyszałem że często na szczekaniu się kończy w przypadku niektórych psów.
  2. Witam, mam półrocznego owczarka niemieckiego. Gdy zaczynam z nim zabawę to nie gryzie mnie po nogach, lecz interesuje się wyłącznie zabawkami. Gdy próbuje złapać mnie za nogę stanowcze NIE WOLNO działa, ale problem jest taki, że po dłuższym czasie zabawy pies nagle zaczyna łapać mnie za nogi. Każde NIE wtedy nie działa, a pies zaczyna coraz mocniej gryźć za nogi, co troszkę jest bolesne, nie wiem czy niedługo nie przebije się do krwi. Czy popełniam jakiś błąd?
  3. Witam, mam półrocznego owczarka niemieckiego. Gdy zaczynam z nim zabawę to nie gryzie mnie po nogach, lecz interesuje się wyłącznie zabawkami. Gdy próbuje złapać mnie za nogę stanowcze NIE WOLNO działa, ale problem jest taki, że po dłuższym czasie zabawy pies nagle zaczyna łapać mnie za nogi. Każde NIE wtedy nie działa, a pies zaczyna coraz mocniej gryźć za nogi, co troszkę jest bolesne, boje się czy niedługo nie przebije się do krwi. Co powinienem zrobić?
  4. Witam, mam półrocznego owczarka niemieckiego. Gdy zaczynam z nim zabawę to nie gryzie mnie po nogach, lecz interesuje się wyłącznie zabawkami. Gdy próbuje złapać mnie za nogę stanowcze NIE WOLNO działa, ale problem jest taki, że po dłuższym czasie zabawy pies nagle zaczyna łapać mnie za nogi. Każde NIE wtedy nie działa, a pies zaczyna coraz mocniej gryźć za nogi, co troszkę jest bolesne, boje się czy niedługo nie przebije się do krwi. Czy popełniam jakiś błąd?
×
×
  • Create New...