Jump to content
Dogomania

Jacobski

New members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Jacobski

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, mam półrocznego owczarka niemieckiego. Gdy zaczynam z nim zabawę to nie gryzie mnie po nogach, lecz interesuje się wyłącznie zabawkami. Gdy próbuje złapać mnie za nogę stanowcze NIE WOLNO działa, ale problem jest taki, że po dłuższym czasie zabawy pies nagle zaczyna łapać mnie za nogi. Każde NIE wtedy nie działa, a pies zaczyna coraz mocniej gryźć za nogi, co troszkę jest bolesne, nie wiem czy niedługo nie przebije się do krwi. Czy popełniam jakiś błąd?
 2. Witam, mam półrocznego owczarka niemieckiego. Gdy zaczynam z nim zabawę to nie gryzie mnie po nogach, lecz interesuje się wyłącznie zabawkami. Gdy próbuje złapać mnie za nogę stanowcze NIE WOLNO działa, ale problem jest taki, że po dłuższym czasie zabawy pies nagle zaczyna łapać mnie za nogi. Każde NIE wtedy nie działa, a pies zaczyna coraz mocniej gryźć za nogi, co troszkę jest bolesne, boje się czy niedługo nie przebije się do krwi. Co powinienem zrobić?
 3. Witam, mam półrocznego owczarka niemieckiego. Gdy zaczynam z nim zabawę to nie gryzie mnie po nogach, lecz interesuje się wyłącznie zabawkami. Gdy próbuje złapać mnie za nogę stanowcze NIE WOLNO działa, ale problem jest taki, że po dłuższym czasie zabawy pies nagle zaczyna łapać mnie za nogi. Każde NIE wtedy nie działa, a pies zaczyna coraz mocniej gryźć za nogi, co troszkę jest bolesne, boje się czy niedługo nie przebije się do krwi. Czy popełniam jakiś błąd?
×
×
 • Create New...