Witaj Marta:p
o ja piernicze Ty masz walize:crazyeye: chyba zatrudniłaś strongmena do jej noszenia :eviltong:
dobytek w niej iście oszałamiający aż by się chciało tym zabawić, pomieszać, sprobować:eviltong:
szkoda że Ty tak daleko mieszkasz...buuu
poka nam jeszcze jakies fajne pazurki zrobione wiesz wzorki itp..:cool1: