No to glupek do entej! :icon_roc: Bo takich jak on to setki, ale może z wyglądu (choć z tym też bym się spierala:nonono2: , bo który ma taaaki uśmiech?)! A niech znajdzie takiego z charakteru, to mu pogratuluję!
Co za koszmarni ludzie!- trzeba bylo mu powiedzieć, że takich jak on to też setki na świecie...:diabloti: