Jump to content
Dogomania

Wiola2339

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Wiola2339

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Masz młodego dorastającego psa, on rywalizuje ze starszym o miłość, jedzenie i każde pieszczochy bo nie jest jeszcze okiełznany. Ma konkurencję, na pewno nie chciał Cię ugryźć, zrobił to w tzw amoku. Nawet najlepszy kochany piesek jak walczy z innym może niechcąco Cię ugryźć to jest normalna reakcja psa to instynkt. Musisz być tego świadoma wchodząc pomiedzy nich w walce. Młody dorasta i chce dominować nad starszym to częsty przypadek jak się ma starszego psa i bierze jeszcze jednego. Spróbuj tego starszego gdzieś uwiazac luz zamknąć tak, żeby go młodszy widział. Tego owczarka zapnij na smycz i podchodź powolij do starszego mówiąc nie wolno lub zostaw. Jak za którymś razem zostawi czyli bez reakcji daj smaczka i pochwał. Tak podchodź coraz bliżej za każdą dobrą reakcję nagradzaj i pochwal. Na początku nie podejdziesz bardzo blisko ale z każdym dniem będzie coraz lepiej aż się zbliżą. Musisz chwalić za każdym razem kiedy smaczka. Wiem to wymaga pracy ale naprawdę skutkuje. Musisz młodego uczyc bo nie dasz sobie rady. Będzie dobrze.
 2. To jest długa historia mam wrażenie, że trafiłam na osoby, które wyłudzają pieniądze. Byłam na spacerze w lesie z psem, mój pies w życiu nikogo nie ugryzł oaza spokoju. Jesienią chodziłam na grzyby spotykałam masę osób rodziny z dziećmi, małżeństwa, grzybiarzy nie zwraca uwagi na osoby. Tego feralnego dnia usłyszałam szczekanie i gryzienie. Kobieta szła z psem bardzo agresywnym. Mój pies podleciał bo jest młody i chciał się bawić tamten go zaatakował. Mój się bronił a Pani zasłaniając rękami swojego psa natrafiła na żeby mojego i miała zadrapania od zębów na ręce. Jestem świadoma, że mój pies był luźno. Palec kobiecie spuchł, na tym palcu miała pierścionki złote, które trzeba było przeciąć. Zapłaciłam za ich naprawę, zrewanżował się bombonierką Lindt plus dobrym koniakiem. Przeprosiłam bardzo. Jak przyniosłam pierścionki z naprawy, to w drzwiach mąż kobiety poinformował mnie, że żona miała stara kurtkę i tam są zadrapania mam dołożyć żonie do nowej kurtki. Ja to rozumiem i z tym się liczyłam. Następnie dodał, że żona nie poszła w tym dniu na zabawę i mam zwrócić koszty zabawy. W sanepidzie poinformowali mnie, że trafiłam na naciągaczy. Już sama nie wiem, dlatego zapytałam.
 3. Po co tyle jadu. Zgadza się wkradła się literówka, nie zauważyłam, ponoć bo tej kurtki nie widziałam. Mimo wszystko dziękuję za odpowiedź.
 4. Do weterynarza wziąć paragon i do właścicieli tamtego psa. Nauczą się trzymać psa krótko bądź z daleka.
 5. Witam, mam pytanie mój pies zniszczył płaszcz kobiecie na rękawie ponoć. Kurtka była stara ale kobieta rzada ode mnie 100zł. Czy jak jej zapłacę to ta starą kurtka/ płaszcz należy do mnie? Wyrzucę ją ale skpro zapłaciłam to jest moja.
×
×
 • Create New...