Jump to content
Dogomania

Husky9111

New members
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Husky9111's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Dzień dobry, Chciałem zapytać czy może ktoś stosował palladie na nowotwór wątroby. Jeżeli tak to czy były jakieś efekty, jak zachowywał się piesek po tym leku. Muszę jak najszybciej się zdecydować czy leczyć tak psa .Mam zbyt dużo wątpliwości. Guz jest nie operacyjny ze względu na położenie a piesek też ma już prawie 12 lat. Inna sprawa ,że w ulotce jest ,że stosuje się go do guzów komórek tucznych czyli skóry . Pozdrawiam
 2. https://m.fotosik.pl/zdjecie/8c807e3cd368ef39 Na dzisiaj już wygląda dużo lepiej . Jeszcze trochę smarowania srebrem i powinno całkiem zniknąć :).
 3. Tak słyszałem o tej metodzie szukając sposobu i jest bardzo dużo opinii że to działa . Pytanie tylko czy to chodzi o wdychanie tego dymu i żeby on się do organizmu dostawał czy po prostu to zadziałało bo miejsce na nosie jest odsłonięte i dym tam dochodził?. Myślisz że zadziałało by to jak pies ma go w uszach albo pod sierścią zasłonięte ?. Zastanawiałem się już dawno nad tym sposobem i mam możliwość pojechania na wieś i palenia takiego ogniska z tych gałązek z brzozy. Pozdrawiam
 4. Bo te srebro działa tak że ta ropa taka zaschnieta wyskoczy i w tym problem . Na skórze jak było to wychodziła od spodu płynna i wtedy od razu poszło do badania. Ziarniakowanie tak się nazywa tej ropy jak wyskoczy
 5. Tak. Masz rację . Ale na ten moment nie ma ani trochę żeby wziąć do badania. Gdyby było to od razu bym dał i niech znowu sprawdzają .
 6. Właśnie jest problem ze z posiewu nie ma jak bo jest w uszach bardzo mało jak ten czyrak się wyleczy. A z łap nie ma jak bo ten na zdjęciu pękł w święta jak znalazłem i nie ma z czego wziąć wydzieliny . A dalej coś wyskakuje . Smarujemy tridermem te miejsca . A dzisiaj krew poszła do badań ogólnych i żeby tarczyce zbadać bo podobno też różne takie zmiany od tego mogą być . Zobaczymy co dalej . Będę informował i pisał bo trochę wiedzy już na temat gronkowca skórnego mam i może komuś się kiedyś przyda choć lepiej żeby nikomu nie było to potrzebne . A uszy smaruje niejonowymi nanoczasteczkami srebra bo one rozwalają te czyraki i to wychodzi a skóra później się goi . Gdyby ktoś miał problem z tym szajsem w uszach to polecam ale trzeba kupić też chyba odpowiednie żeby działało .
 7. Hmmm. Pies brał antybiotyk ponad miesiąc czasu . Dwóch weterynarzy stwierdzilo że już trzeba odłożyć. Pies bierze betaglukan, oleje omega 3 ,probiotyki witaminy na skórę itd Ciągle jakieś dziadostwo wyskakuje . Męczymy się z tym już od operacji ponad 2.5 miesiąca . Masz może jakieś pomysły w jakim kierunku iść dalej w leczeniu albo coś może podpowiedzieć weterynarzom , nakierować ?. Podejrzewają też alergie itd . Przeszedł pies na dietę itd. Jest kąpany raz w tygodniu w hexadermie. Ciągle coś wraca . Wcześniej te czyraki w uszach które srebro wyleczyło a teraz to się pojawia.
 8. Zastanawiam się czy to nie zanokcica paznokciowa i wina jest dalej gronkowiec tylko teraz przeniósł się w okolice łap. Jutro kolejna wizyta może coś wet wymyśli nowego .
 9. Dzień dobry, Może ktoś spotkał się z taka zmiana między opuszkami palców u psa . Ogólnie skóra między opuszkami psa jest czerwona prawie w każdej łapce . Natomiast na tylnich łapach jest taka zmiana wypukła czerwona. Jak ja znalazłem to był z niej wyciek taki ropny teraz w środku robi się strupek ale i tak jest to bardzo czerwone . Pies był kastrowany z powodu zmiany na jądrze. Po kastracji pies dostał zapalenia uszu a później na ciele powychodzila ropa . Oddaliśmy do badania i wyszedł gronkowiec intermedius oporny na prawie wszystko oprócz amoksycyliny i kwasu klawulanowego. Antybiotyk był brany ponad miesiąc czasu . Od 3 tygodni nie bierze antybiotyku . Na skórze ciała nic nie wyskakuje natomiast w uszach robiły się czyraki podskórne. Udało mi się je zaleczy niejonowym nanosrebrem smarując . Popękały i się wygoilo . Natomiast teraz wystąpił problem znowu z tymi łapami i zaczerwienieniem i obrzękiem na nich. Poniżej zdjęcie https://m.fotosik.pl/zdjecie/8e31f49b654e8ab2 Jezeli ktoś się spotkał z czymś podobnym to proszę o pomoc .
×
×
 • Create New...