Jump to content
Dogomania

wewryman

Members
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wewryman

  1. Witam, mam problem z 4 miesięcznym szczeniakiem. Szczeniak w 90% przypadków załatwia się na dworze czasami posikiwał na mate w domu, lecz dziś strasznie sika w domu i nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to że po powrocie do domu ze spaceru gdzie sikał 3 razy załatwił się jeszcze raz w domu ale nie w normalny sposób tylko szedł przed siebie i leciało mu. Z psem wychodzimy co 2-4h więc martwimy.
  2. Mieszkam w szczecinie w całkiem sporym mieszkaniu. Co do lekcji z trenerem to rozważałem, ale koszta trochę mnie przerażają szczególnie że nigdzie nie ma napisane ile taka lekcja trwa.
  3. Witam, mam od 5 dni szczeniaka 4-miesięcznego. Od tych 5 dni próbuję go nauczyć reakcji na imię, przychodzenia na zawołanie, nie gryzienia i nie ciągnięcia smyczy. Jak do tego momentu to czasami reaguje na imię i przychodzi, troszkę mniej gryzie po rękach, smycz nadal ciągnie. Używam klikera i pies już chyba rozumie jego znaczenie(Tutaj proszę o pomoc bo niezbyt wiem jakie smakołyki są dobre do treningu żeby go za bardzo nie utuczyć). Chciałbym prosić o pomoc i rady w jaki sposób go wychowywać by dawało to rezultaty bo odnoszę wrażenie że to co robię to waleniem grochem o ścianę.Sposób w jaki
  4. Witam, adoptowałem 4 miesięcznego pieska, w momencie gdy zabierze się go na dwór kładzie się na ziemi i nie chce się ruszyć. Jak można go oswoić z wychodzeniem z domu?
×
×
  • Create New...