Jump to content
Dogomania

Negri

Members
  • Posts

    3553
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Negri

  1. Jutro będę w schronie to zobacze co i jak :roll:
  2. Cudne :loveu::loveu: A taka dzicz była :evil_lol: Oby była szczęśliwa :multi:
  3. Śliczna mordka :loveu: Elza ona kiedy jedzie do docelowego DT?
  4. Jutro bede w schronie to zobacze co i jak:roll:
  5. Dziewczyna ma kontakt urywany ze mną wypytała o co chciała i cisza. Potem zapytała czy jeszcze jest, odpisałam i cisza..... już sama nie wiem :roll:
  6. Biedaczku jutro cię odwiedzę :roll:
  7. Nie mam pojęcia kto ją dawał :roll: A jeśli coś to mój kontakt 603 616 546 [email][email protected][/email]
  8. Laski zróbcie jakiś tekst to zrobie ogł :roll:
  9. Jutro będę w schronie i zobaczymy czy psiak dalej czeka czy nie :roll:
  10. Reksiu i jak z Sagą?? Dalej u Ciebie czy już nie?
  11. [quote name='Negri'][URL]http://www.eoferty.com.pl/id71331.html[/URL] [URL]http://www.ofertownia.pl/oferta1190058_piekny_dalmatynczyk_chudnie_w_schronie_daj_mu_dom.html[/URL] [URL]http://www.kontakty24.info/piekny_dalmatynczyk_chudnie_w_schronie__daj_mu_dom_,20080331202440.html[/URL] [URL]http://www.vendito.pl/search.php?action=det&obj_id=000024355[/URL][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=339107737[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1142399_piekny_dalmatynczyk_chudnie_w_schronie.html[/URL] [URL]http://imp3.pl/ogloszenia/zwierzeta,23,0.html[/URL] [URL]http://www.kokosy.pl/ogloszenie/5022[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item339107737_piekny_dalmatynczyk_chudnie_w_schronie_.html[/URL][/quote] Oto te linki ;)
  12. Ogłoszenia ja robiłam gdzieś wstecz podałam linki
  13. Ok to ja jutro wysyłam kasa :) Prawie 100zł wyszło a czekam jeszcze na 1 wpłate :cool3:
  14. klęska z tymi adopcjami :-(
  15. Ogłoszenie porobie w weekend bo w szkole teraz mam urwanie łebka :(
  16. Czekamy czekamy :loveu::loveu::cool3::cool3::cool3:
×
×
  • Create New...