[EMAIL="%5BURL=http://img405.imageshack.us/my.php?image=dscf6114mm7.jpg%5D%5BIMG%5Dhttp://img405.imageshack.us/img405/5194/dscf6114mm7.th.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://img405.imageshack.us/my.php?image=dscf6114mm7.jpg][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/5194/dscf6114mm7.th.jpg[/IMG][/URL][/EMAIL]
Zdjęcia byle jakie ale Wipek ciągle biega i szczeka, ale widać jakie ma ładne, okrągłe boczki:lol::lol::lol: