Aaaaaaa już chyba rozumiem.... Ten ze zdjęcia to Fux. On trafił jakiś czas temu do nas jako znaleziony.... został adoptowany i oddany... i już może z tydzień półtora jest znowu w schronie. Może o to chodzi, że wcześniej był adoptowany. 10 musiał jeszcze byś skoro Bella nic nie pisała. A kiedy dostałaś info, ze ma dom???
Już sama nie wiem :eviltong: