[quote name=':: FiGa ::']Balbinko :loveu:
Super smerfastyczne fotki :klacz:[/quote]
A dziękujemy :loveu:
[quote name='Cambel']Galerejszyn :loveu:
Śliczna Balbinka, i jakie ma oryginalne imię :cool3: Ja ostatnio mam wielki sentyment do Sznaucerów :loveu: :loveu:
[URL]http://img230.imageshack.us/img230/6219/img2824kk3.jpg[/URL]
To foto jest zabójcze :loveu:[/quote]
Ano Galerejszyn, galerejszyn :)
Jesli chodzi o tą fote balbinos pokonuje na niej kładeczke:loveu: