gosiaczek20
Members-
Posts
151 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosiaczek20
-
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
gosiaczek20 replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Hej,psiaczek pojechał do mojego kuzyna.My nie mogliśmy go zatrzymać,bo Psotuśka go tratowała.:angryy:On był bardzo malutki i jak ona biegła bo chciała się bawić to oczywiście biegła do niego i go po drodze przewracała,deptała go a on bidulek wystraszony się jej zaczął w końcu bać.Sądzę że ona była zazdrosna i się na nim wyżywała.Ale psinka jest już bezpieczna.Pies mojego kuzyna go zaakceptował.My go jeszcze zdążyliśmy odrobaczyć,zaszczepić i malutki pojechał.Ale mój kuzyn będzie z nim przyjeżdżał,więc będę wiedzieć na bieżąco co z nim.Niestety,ale Psota jej zbyt wylewna w swoich uczuciach i nie rozumiała,że małego nie wolno bić,gryżć i maltretować.Ona się bawi z większymi psami od siebie i może dlatego.:roll: -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
gosiaczek20 replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Przed godziną ktoś podrzucił nam na wycieraczkę psa (nie rozumiem tych ludzi:shake:).Jest to maleńki szczeniaczek płci męskiej.Daliśmy mu mleczka i troszkę suchego pokarmu dla szczeniąt,miałam jeszcze troszkę,tylko,że ja nie wiem dokładnie jak karmic to maleństwo.Jutro z rana pójde do wetki,żeby określić ile ten psiaczek ma miesięcy( na moje oko ma ok 2 do 3) i ogólnie zbadać.Kurcze może ktoś mi poradzi jak go karmic i czym,niestety nie mam doświadczenia z takimi maleństwami:oops:. Psiaczek teraz śpi,zrobił kupkę i dwa razy siku a moje suczynki siedzą cały czas koło niego i chyba go pilnują.On śpi tak smacznie i tak słodko,jak ktos mógł go wyrzucić. -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
gosiaczek20 replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Niestety zjada tylko posciel,my zaczynamy się coraz bardziej martwić,ponieważ to może jej zaszkodzić.Próbowaliśmy zrobić tak,że w dzień dostaje inne smakołyki i zabawki,a w nocy zabieramy tamte i dajemy nowe których nie zna(myśleliśmy,że może się po prostu nudzi i dlatego zjada pościel),ale i to nie pomogło.Gdyby tylko rozgryzała nie byłoby takiego problemu,ale ona ją zjada i dlatego się martwimy,niestety jeszcze nie spotkaliśmy się z takim zachowaniem u psa i nie wiemy co może poskutkować. -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
gosiaczek20 replied to Neris's topic in Już w nowym domu
witam wszystkich :multi: mam mały problemik z Psotusią,a mianowicie ona nam zjada pościel:angryy::-o:crazyeye:,jest to zarówno pościel świerza dopiero założona,jak i buszuje po koszu z praniem po zmianie pościeli.Lecz żeby nie było ona ją zjada tylko w nocy.Dawalismy jej już różne kości do chrupania,smakołyki na noc,ale nic nie pomaga,niestety. Może ktoś ma pomysł jak ją tego oduczyć.Za niedługo zostaniemy bez poscieli. -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
gosiaczek20 replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Witam wszystkich,baardzo długo mnie nie było.Niestety,ale jakoś tak się wszystko ułożyło,że nie miałam czasu napisać.Ostatnie miesiące były dość smutne dla mnie i mojej rodziny,w październiku miałam pogrzeb brata :-( i jakoś tak wypadło mi z głowy pisanie na forum.No dobra dość już smutnych rzeczy,oto są nowe aktualne fotki Psoty(niestety zła jakość,bo robione telefonem). To pierwsza fotka,Psotka zamyślona! [IMG]http://images32.fotosik.pl/91/a03da16501a0ed81.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/91/b3c054a74cfbc589.jpg[/IMG] A tu miziana przez moją siostrzenicę [IMG]http://images33.fotosik.pl/91/0e0afdbbbf7df10f.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/132/212f8af4470a576b.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/132/246fb8b846ca64ab.jpg[/IMG] A tu Psotka ze swoją ulubioną piłką tenisową, a raczej tym co z niej zostało :evil_lol: [IMG]http://images30.fotosik.pl/133/1b06163fe17944a6.jpg[/IMG] a tu piłeczka w pyszczku [IMG]http://images30.fotosik.pl/133/04dcbb86ded69ca6.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/91/d600c90ba5404ca4.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/91/fb8a214547266d4d.jpg[/IMG] tutaj słoneczko na dywaniku [IMG]http://images33.fotosik.pl/91/9caf634543e7cc51.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/91/aa29b1487e15638e.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/132/d84eb5355019ca42.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/91/a80728bbb71c33b9.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/91/c634d5fe86818801.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/91/b4500b4d1dcbde53.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/91/f99a4df21f8942a2.jpg[/IMG] Czyż można nie kochać tej mordeczki i tych oczu:loveu::loveu: [IMG]http://images29.fotosik.pl/132/5bce10e4ae2dfc66.jpg[/IMG] ona tak patrzy i patrzy,że aż serce mięknie :p [IMG]http://images32.fotosik.pl/91/4c9a4184355b5f42.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/133/d0db246a20f4caea.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/132/3ca09ec5da505cc9.jpg[/IMG] A tak poza tym, to nasza mała psotusia podbiła serce swojej Pani weterynarz,która bardzo ją lubi,właścicielki sklepu zoologicznego,w którym kupujemy smakołyki do nauki,zabawki,itd.Wszyscy zgodnie twierdzą,iż ona ma bardzo piękne oczy. Ostatnio martwiłam się,że małej coś dolega,ponieważ sika raz z nogą w górze:crazyeye:( jak samiec),a zaś innym razem sika już jak dziewczynka.No i na wizycie u wetki( odrobaczanie) uspokoiła nas,że wszystko jest w porządku,ale po prostu Tusia tak sika, ponieważ my chodzimy na spacery z moją siostrą a ona ma psa i od niego przejeła takie zachowanie. -
PON-owata babuleńka- już w nowym domku!!! Odeszła [']
gosiaczek20 replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Z tego co zauważyłam to ktoś mógł nie nie zamknąc na klucz tej furtki mi tez sie ona nie podobala ale powiedziala im ze by pilnowali tej furtki dzis byla zamknieta ( mam nadzieje ze jest tak caly czas ) . Ogolnie bylo wszystko ok i wybiore sie tam jeszcze za okolo miesiac bo jak to sie mowi strzezonego Pan Bóg strzeże a że mam tylko 10 minut drogi to moge pojechac. Myślę że dobrze byłoby zrobić tak że np jednego miesiaca wizyta zapowiedziana a drugiego niezapowiedziana i zawsze w innym dniu miesiaca . -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
gosiaczek20 replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Hej wszystkim oto nowa porcja fotek Psotnicy: oto zamyślona Psotusia :lol: [IMG]http://images28.fotosik.pl/1/5c1630c6b1b57b2a.jpg[/IMG] a tu Psotusia śpi z zabawką :p [IMG]http://images23.fotosik.pl/1/a6b03b05728c60d6.jpg[/IMG] a tu Psota na łóżeczku sobie leży [IMG]http://images25.fotosik.pl/1/ecec561862202cc6.jpg[/IMG] tu znowu zamyslona [IMG]http://images29.fotosik.pl/1/58adab3bf45d3d63.jpg[/IMG] -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
gosiaczek20 replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Psota jakoś tak rosła , rosła no i urosła . Myślałam też, że to będzie jamnik ale jak mijamy jamniki na ulicy to porównuje ją i ona jest prawie dwa razy większa od jamników :roll: . Od razu mówię że drożdży jej nie dawałam, ale jakoś tak urosła . Jak ją przywiozłam to Karolka była od niej większa a teraz jest maluśka wobec Psotusi. :crazyeye: -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
gosiaczek20 replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Karolcia zawsze była grzeczna ona nawet jak była szczeniaczkiem to nie zachowywała sie jak mały rozbójnik, więc kiedy w nasze progi zawitała Psota to wszystkie harce szczeniaka były dla nas nowością ( pogryzione buty, łóżka itd.) ale to ,że obie są inne tylko chyba działa na ich korzyść przynajmniej my mamy ciekawe przeżycia . Psota bardzo się przywiązała do karolci i nie dopuszcza żadnego psa ostatnio mielismy taka sytuacje ze moj tato byl z Karolcia na podwórku i do Karolki podleciał jakis pies bez smyczy a akuratnie my wychodziłysmy tez z bramy na podworko i jak Psota zobaczyla ze do [B]"jej"[/B] Karolci podszedł obcy pies to tak zaczęła szczekać i przegoniła psa z naszego podwórka a potem tak szybko biegła ( a ja za nią na drugim końcu smyczy;) ) do babusi sprawdzic czy cos czasami sie jej nie stalo . Mi sie zdaje ze Psota probuje sie opiekowac Karolcia bo ta już jest starenka i już coraz gorzej słyszy i widzi :-(. -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
gosiaczek20 replied to Neris's topic in Już w nowym domu
a tutaj reszta zdjątek skromnych [IMG]http://images21.fotosik.pl/265/96ac3406237fd6e0.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/265/31327219189bfb09.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/320/4a53068ea5a84a91.jpg[/IMG] zdjęcia robione z doskoku więc i psiaki jakieś takie nieprzygotowane nieuczesane , nieumalowane.:evil_lol: -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
gosiaczek20 replied to Neris's topic in Już w nowym domu
no to pokazujemy się światu [IMG]http://images20.fotosik.pl/320/452ad12da24b861f.jpg[/IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
gosiaczek20 replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Za momencik wstawię zdjęcia Psotusi i Karolci. Ale miałam możliwość zrobić tylko 4 niestety :placz: ale następnym razem bardziej się postaram.:oops: -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
gosiaczek20 replied to Neris's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][COLOR=blue]Kolorowych jajeczek, Wacianych owieczek, Rozkicanych króliczków, Pyszności w koszyczku! A przede wszystkim Udanego uciekania W dniu "wielkiego lania" [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#0000ff]i żeby nasze kochane zwierzaczki zawsze były te najwazniejsze i żeby nigdy nie zabrakło domków a zabrakło biednych istot porzuconych.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
gosiaczek20 replied to Neris's topic in Już w nowym domu
oj chyba nie ma żadnego podobieństwa, próbowałam pokazać Psotuśce jej siotrzyczkę ale nie była zbytnio zainteresowana patrzeniem w monitor. Lon_cia musimy chyba kiedyś sie spotkać z tymi naszymi potworkami i odnowić więzy rodzinne.Ciekawe jak by zareagowały na siebie.:cool3: Mam nadzieję,że byłyby dla siebie miłe bo w końcu to rodzina.:lol: -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
gosiaczek20 replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Dzięki Neris na pewno napisze i dołącze zdjęcia.:lol: -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
gosiaczek20 replied to Neris's topic in Już w nowym domu
oglądając zdjęcia wcześniejsze i terażniejsze Psotnicy zauważyłam że bardzo się zmieniła .I kompletnie nie jest podobna do Sabci , szkoda bo mysłalam ze siostry będa do siebie trochę bardziej podobne.:lol: -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
gosiaczek20 replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Może teraz trochę odpoczne od zabawy z Psotą . [IMG]http://images20.fotosik.pl/132/c68da27fde86dba5.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/82/01a033dccb11d83a.jpg[/IMG] -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
gosiaczek20 replied to Neris's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images20.fotosik.pl/132/0cf1289338d216e9.jpg[/IMG] Nikt sie nie chce ze mną bawić to idę do Zosi, ona da mi buzi!:multi: [IMG]http://images21.fotosik.pl/82/e7830344fb7d8617.jpg[/IMG] a teraz to sie przytulę do Karolci. [IMG]http://images20.fotosik.pl/132/5af4e7996bd46c6d.jpg[/IMG] czego chcesz nie przeszkadzaj mi bo idę spać . -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
gosiaczek20 replied to Neris's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images22.fotosik.pl/51/6d2ff70498af9d76.jpg[/IMG] ciekawe kto idzie , może ktoś do nas ? Zaraz się przekonamy?;) [IMG]http://images20.fotosik.pl/132/b1d6ab71f24589d6.jpg[/IMG] co mówiłaś ? [IMG]http://images20.fotosik.pl/132/734a1e098c053320.jpg[/IMG] jak nie chcesz ze mna rozmawiać to idę sobie. [IMG]http://images20.fotosik.pl/132/05210fe5c65b94c2.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/51/e7b4e43c082f79f0.jpg[/IMG] -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
gosiaczek20 replied to Neris's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images21.fotosik.pl/82/88e8b84d1ba65c87.jpg[/IMG] trochę sie pogrzeje na słoneczku dopóki nie ma Psotki bo znowu będzie mnie zaczepiać .Ach to dziecko. -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
gosiaczek20 replied to Neris's topic in Już w nowym domu
chyba mi sie udalo to teraz powoli wstawie zdjecia tej malej diablicy:cool3: :cool3: [IMG]http://images22.fotosik.pl/51/873fc48d7297a5f0.jpg[/IMG] co by tu przegryźć ? hmm może zjem trochę suchej karmy a może nie . -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
gosiaczek20 replied to Neris's topic in Już w nowym domu
witam wszystkich dzis ucze sie wstawiac zdjecia Psotnicy ale na próbę czy mi sie uda wstawie najpierw zdjęcie mojej drugiej psinki. [IMG]http://images20.fotosik.pl/132/222f51e367dc7bd9.jpg[/IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
gosiaczek20 replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Chciałabym złożyć wszystkim najlepsze życzenia , szczęśliwych i wesołych a przede wszystkim zdrowych Świąt Bożego Narodzenia . No i oczywiście dużo zdrowia dla naszych zwierzęcych przyjacieli tych naszych domowych i tych potrzebujących pomocy. A tak poza tym Psotnica wariuje dziś na potęgę. [IMG]http://www.gify-animowane.pl/gify/Swieta/BozeNarodzenie/4.gif[/IMG] -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
gosiaczek20 replied to Neris's topic in Już w nowym domu
no to maluchy będą miały taką samą zabawkę :lol: chyba jakiś przeznaczenie czy cóś .