Jump to content
Dogomania

Patsi

Members
  • Posts

    2829
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patsi

  1. Piter będzie kastrowany w piątek-już na 100%. A ja w piątek będę odchodzić od zmysłów-tak mi żal każdego kitka po kastracji... Ale jak trza to trza;)
  2. No to się bardzo cieszymy!:multi:
  3. Piotruś, światowy kot zaprasza do wejścia na [URL]http://www.kociesprawy.pl/?id=8[/URL] :cool3:
  4. Śpi sobie Piotruś i marzy o nowym domku (nie,żeby było mu u mnie źle ale wiecie jak jest;)).[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/2379/dscn6713ex9.jpg[/IMG][/URL]
  5. Będzie dobrze. Najważniejsze, że Lunka ma już zaklepany domek. Jo_joanna, napisz coś o domku, który czeka na Lunkę.
  6. Wandul, napisz kiedy masz urodziny-kupimy Ci jakąś czarną pościel-i nie będzie problemu;) Z drugiej strony muszę przyznać, że koty lubią świeżą pościel:evil_lol: Ciesz się, że obok Kory nie położył się Mruczek:diabloti:
  7. Nie będę nikogo obdzierać:diabloti: To i tak cud, że Piotrunia nie wyrzucili jeszcze na Inne. Kocurek nadal jest niewykastrowany ale wszystko przed nim:evil_lol:. A w czwartek czeka go pierwsze spotkanie z moją mamą, która nie wie, że Piotruś jest u mnie od miesiąca. Mam nadzieję, że nie będzie gdakać (moja mama,a nie Piotruś),a jak będzie marudzić to skoczę do Wandul po Mruczka i pokażę jej co to znaczy KOT!
  8. Kciuki za Luneczkę!!!!
  9. Zgadzam się z Tobą Wandul-ale ta para to beznadziejny przypadek.Komoputer mic padł i klikam teraz z kafejki:-( Podnoście wątek Piotrunia pod moją nieobecność. Dziękujemy!!!
  10. Klikam z kafejki, bo komp popsuł mi się i nie wiem, kiedy go naprawię:-( Podnoście wątek Piotrusia, jeśli możecie. A teraz Korusia biega do góry!
  11. Podobno bytomski schron szuka pielęgniarza i kierowcy...:confused: Więcej na podforum Inne.
  12. Miś jest śliczny, wygląda jak malutki brunatny niedźwiadek:loveu:
  13. Domek dla Azora pilnie poszukiwany!!!!
  14. Piotruś jest grzeczny, tylko Nema zaczepia i bije;) Dobrze, że on nie potrafi gryźć solidnie, tylko tak łapie ząbkami.:evil_lol: Moja kumpela, studentka weterynarii była dziś u mnie i miała wielką ochotę zabrać Piotrunia, niestety jej facet nie chce kota...:angryy:
  15. Miałam na myśli zdjęcia Lunki. Wątek jest już od dawna.Ale jak się okazało jo_joanna już wstawiła tam zdjęcia.
  16. Zaraz wstawię Lunkę na miau.
  17. Jak tam Korusia? Pytał ktoś o piękną kiciulkę?
  18. jo_joanna, podnieś wątek Lunki na miau-bo nie umiałam do niego dotrzeć-też wstawię tam jej fotki.
  19. Azorek ciągle szuka domku!!!
  20. A oto prześliczna Lunka:loveu: :[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img226.imageshack.us/img226/9931/lunka1we9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img226.imageshack.us/img226/4686/lunka2zu3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5451/lunka3rr6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img226.imageshack.us/img226/2769/lunka4jy9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img226.imageshack.us/img226/5076/lunka5ow9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/6694/lunka6cm1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img226.imageshack.us/img226/984/lunka7za6.jpg[/IMG][/URL] [COLOR="#000000"]ONA JEST PO PROSTU WSPANIAŁA!!!:loveu: [/COLOR]
  21. Można by się zastanawiać, kto kogo stresuje ;) Dziś Piotruś, mimo że miał pełne miski przegryzł reklamówkę i wyżarł spory kawał kiełbasy. Kiełbasa jak kiełbasa, ale boję się,że ten przepadzitek mógł wtrząchnąć spory kawał folii.:angryy: Tak więc muszę go dzisiaj obserwować. A kastracja,z powodów niezależnych ode mnie została przełożona na przyszły tydzień. Jak Piotrunio zacznie znaczyć teren to się załamię:placz:
  22. Skontaktuj się z azylem Cichy Kąt z Tarnowskich Gór, prowadzą akcję sterylizacji bezdomnych zwierząt ale z tego co wiem akcja ta dotyczy także zwierząt osób niezamożnych.
×
×
  • Create New...