Jump to content
Dogomania

Patsi

Members
  • Posts

    2829
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patsi

  1. To pogadaj z Azorem, może się skurczy i rudego kota będzie udawał;):evil_lol:
  2. Proszę, niech ktoś weźmie Karlosa do siebie na tymczas!!!
  3. Lunka, księżniczko-nie spadaj!
  4. [quote name='Tweety']Sonia dalej siedzi pod szafką i nie reaguje na jedzenie:shake: Co ten łobuz z nią zrobił?:angryy:[/quote] Łobuz?! To jest $%*&@*!!!!!![SIZE=1]dlaczego nie żyjemy w starożytnym Egipcie? Tam za zabicie kota płaciło się głową!I tak powinno być![/SIZE]
  5. Dzięki Syla00:Rose: Opis Piotrunia wysłałam Ci na gg.
  6. Śliczny banerek, a Azorek póki co do góry!
  7. [quote name='Tweety']a mnie nie zaprosil? Piotruś, jesteś prosie nie kot:evil_lol:[/quote] Piotruś zaprasza! Przyjedź kiedy tylko zechcesz!
  8. Liskowa znalazła domek to i Lisiczka znajdzie!
  9. Koszmarna historia!:angryy: Gdybym wiedziała, że za kratki nie pójdę sama bym gnoja utopiła!!!:mad: Czekamy na wieści i mocno trzymamy kciuki za socjalizację koteczki!
  10. Czy ktoś mógłby wystawić Piotrunia na allegro?
  11. Przypominam, że Karlos szuka domu-przynajmniej tymczasowego!!!
  12. [quote name='jo_joanna']szkoda że bez wzajemnośći :cool3: Chociaż kto wie.. Może by się dogadały jak należy. I pewnie gdyby nie to, że domek jest chętny (i wydaje się dobry) to mała zostałaby u mnie. Ale skoro domek jest to cieszy :) A Bazyli zawsze może dostać jakąś koleżankę.... lub kolegę:)[/quote] Chociaż to trudniejsze to chyba lepiej brać (w miarę możliwości) jakiegoś biednego kotucha na tymczas. Ja też myślałam o dokoceniu się ale Wandul uświadomiła mi, że więcej dobra zdziałam jako tymczas.
  13. Piotruś jadł dzisiaj ze mną pizzę. Tzn. gdy wróciłam do pokoju na stole siedział Piotruś i obgryzał ciasto z pizzy:eating: Dlaczego kocurro wolał pizzę od royala-nie wiem, tak czy inaczej żarłok z niego niesamowity;)
  14. A może Lunka zakochała się w Bazylim i dlatego udaje, że jest chora;)
  15. Korciu, ugryź lekko Wandul i zapytaj, kiedy będą twoje ogłoszenia!
  16. Azorku, dwa małe kotuchy znalazły już domek,a Ty co? Większy, też rudy, też kochany...
  17. Co słychać u Cebulinka? I jak się mają te biedne kotuchy?
  18. Trzymamy kciuki za Luneczkę! Niech panna zdrowieje, bo ciachnąć jeszcze ją trzeba :diabloti:...A patrząc na problem z innej strony-to taka sytuacja świetnie weryfikuje przyszły domek koteczki. Jak kocha to poczeka!:evil_lol:
  19. Przedstawiam kociego bejbiczka Piotrunia, który potrzebuje dużo miłości:loveu::[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img206.imageshack.us/img206/856/piotrunioinemaszek006er0.jpg[/IMG][/URL]
  20. Biafra-dobrze zrobiłaś, trzymam kciuki!
×
×
  • Create New...