Jump to content
Dogomania

Paulina_mickey

Members
  • Posts

    17598
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paulina_mickey

  1. [url]http://oi43.tinypic.com/118kf9g.jpg[/url] jakie ma super spanko ;)
  2. [quote name='Kasi i Lena']Okropne a zarazem niesamowite.[/QUOTE] [quote name='deer_1987'][URL]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/DSCN2817_zpsfbba752d.jpg[/URL] ale dziwne? :razz:[/QUOTE] I to w nich kocham :loveu:
  3. [quote name='Alise']Uroczy gryzoń :)[/QUOTE] Dziekuję w imieniu Leosia ;) A dziś przedstawiam Wam moje ukochane straszyki- australijskie, spośród wszystkich gatunków tych owadów te wg mnie są najpiękniejsze :loveu: [URL=http://s133.photobucket.com/user/paulina_mickey/media/DSCN2814_zps32eee2f3.jpg.html][IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/DSCN2814_zps32eee2f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s133.photobucket.com/user/paulina_mickey/media/DSCN2827_zps98ea3765.jpg.html][IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/DSCN2827_zps98ea3765.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s133.photobucket.com/user/paulina_mickey/media/DSCN2817_zpsfbba752d.jpg.html][IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/DSCN2817_zpsfbba752d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s133.photobucket.com/user/paulina_mickey/media/DSCN2815_zpsfaae2d66.jpg.html][IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/DSCN2815_zpsfaae2d66.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s133.photobucket.com/user/paulina_mickey/media/DSCN2822_zps845ca2db.jpg.html][IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/DSCN2822_zps845ca2db.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='Franca81']a jak Frania na niego reaguje? Czy nie maja wcale kontaktu?[/QUOTE] Mają, stały kontakt. Na początku siedziała przy Jego klatce non stop ale teraz już Go olewa :)
  5. No to czekamy ;)
  6. W ogóle kiedyś też spotkałam taką muchę i doszłam do wniosku, że jest bardzo ładna :evil_lol: I pomyślałam nawet, że gdybym miała dobry aparat to było by cudowne zdjęcie. A tu widać, że i zwykłym można fajnie ją obfocić.
  7. Pierwsza się rewelacyjnie komponuje :loveu:
  8. [url]http://oi43.tinypic.com/f419qe.jpg[/url] ale malutka jest w porównaniu do podwórka :loveu::evil_lol:
  9. Oj kolana to nic przyjemnego, sama z jednym miałam problem już jakiś czas temu. Ale zdrówka życzę, oby jak najszybciej wszystko było OK :)
  10. [url]https://lh5.googleusercontent.com/-MyUHYlLaF4k/Uho66aaZk9I/AAAAAAAAMXk/2yXEY-sIfIk/s400/kotek.JPG[/url] bardzo mi się podoba ta zabaweczka :)
  11. Wczoraj po raz pierwszy Koszatek miał okazję spróbować co to hamak, i jak Go namawiałam z pół godziny do wejścia tak potem nie chciał wyjść :diabloti: Ale generalnie bardzo mu się spodobał i śpi w nim teraz non stop :multi: [URL=http://s133.photobucket.com/user/paulina_mickey/media/DSCN2865_zps9e300237.jpg.html][IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/DSCN2865_zps9e300237.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='Kasi i Lena']Ale słodziak z tego Leona, cudny:loveu:[/QUOTE] Coraz bardziej przekonuje się do tego gatunku, bo że On stał się ulubieńcem nas wszystkich to już po tygodniu stwierdziliśmy :loveu: [quote name='agaciaaa'][URL]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/DSCN2601_zps8abb63ff.jpg[/URL] wygląda jakby lubił mizianko :loveu:[/QUOTE] Nie tylko wygląda ale i lubi :evil_lol: Można by było Go tak cały dzień miziać, a on tylko nadstawia to policzek, to bródkę, to brzuszek :loveu: Jak mi się kiedyś uda to nagram filmik jak to wygląda. Mam nadzieje, że kolega też będzie taki kontaktowy jak Leoś. Ale przyznam szczerze, że jestem bardzo mile zaskoczona jego charakterem, pomimo wcześniejszych negatywnych 'rekomendacji' właścicieli koszatek.
  13. A jaki chłopaczek jest z charakteru? Właściwie jesteś pierwszą osobą z psiakiem tej rasy, którą poznałam :D
  14. [quote name='Majkowska']Ciekawe kiedy przyjdą takie czasy że będzie można wejść z pointerem czy bernardynem. Myśłicie że by komuś to przeszkadzało?:evil_lol:[/QUOTE] Eee na pewno nie :evil_lol:
  15. [quote name='Majkowska']a jakby się nie dogadali to co?[/QUOTE] To zrobimy małemu nową klatkę i będą żyć osobno :D Mam i na tyle miejsca i możliwości lokalowych dla gryzoni, że tak to ujmę :diabloti: Samiczki Leonowi nie zafunduję bo co 3 miesiące miała bym stadko małych :evil_lol:
  16. Ja często widuje ludzi z takimi maluszkami w sklepach, myślę że to coraz powszechniejsze jest
  17. [quote name='Floriska']Bardzo mi miło ;)) A gdzie teraz mieszkasz? Bo już myślałam, że nadal w Lublinie ;([/QUOTE] Nie, niestety nie mieszkam już w Lublinie i wielka szkoda :( Mieszkam na podkarpaciu a dokładniej w Tarnobrzegu :D
  18. Kurcze te pierwsze zdjęcia Milki są straszne :( A ta zmiana u Ciebie niesamowita!
  19. Koszatki to wszystkie mają takie, podglądałam zdjęcia innych właścicieli :cool3: Dziś przeprowadzamy Go do nowej większej klatki, no właściwie to łączymy Jego starą z nową, ciekawe czy mu się spodoba :hmmmm: Być może udało nam się też znaleźć kolegę dla Niego. Maluch ma 3 miesiące i być może jeśli wszystko dobrze pójdzie to we wrześniu zamieszka z nami, mam nadzieje że się dogadają chłopaki :D
  20. Ja też się nie dziwię że wracacie :D Sama mieszkam na wsi i nie zamieniła bym tego na nic :D
  21. [url]http://img829.imageshack.us/img829/7580/kygf.jpg[/url] jaki poważny na tym zdjęciu :cool3:
  22. [url]http://img443.imageshack.us/img443/1993/1g6c.jpg[/url] szczęka mi opadła, piękne zdjęcie!!
  23. Oo kurcze jestem pierwsza, ale na pewno będę zaglądać często :) Zwabił mnie avatarek i to, że jesteś z Lublina :D Przez 5 lat mieszkałam tam i mam wielki sentyment do tego miasta :D
  24. Ja też raczej staram się nie brać psa na zakupy. Jakoś tak po pierwsze się boję w ogóle zostawić pod sklepem a po drugie prowadzić psa i jeszcze siatki nieść to nie wygodnie.
  25. [quote name='zmierzchnica']On te miny ma genialne :loveu: [/QUOTE] Jestem tego samego zdania :)
×
×
  • Create New...