Jump to content
Dogomania

Lotos04

Members
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

  1. Dziękuję bardzo za rady :)
  2. Dwbem, czyli możliwe jest, że do złączenia nie doszło dlatego ze było za wcześnie? Pies był nią na początku zainteresowany, krycie było prawidłowe, jednak trwało właśnie bardzo krótko i bez złączenia, pies potem schodził i się wylizywal. Krył w 9 i 10dzien. Czy to może być z jego winy? Dziekuję bardzo za odpowiedz
  3. Oczywiście, że decydując się na szczeniaki jestem wszystkiego świadoma. Suka spełnia wymagania, pies także. Miałam kiedyś inną sunie, doświadczenie posiadam. Jestem świadoma również ”kundli” i nie zamierzam przyczyniać się do tego. Chciałam tylko grzecznie zapytać co jest nie tak. Nigdzie nie napisałam, ze nie posiada rodowodu, miana suki hodowlanej itd. Jeśli tego nie napiszę to znaczy że jest ”kundlem”? Dziwne, że w dzisiejszych czasach ludzie pragną tylko pouczać innych, wątek o który pytałam nawet nie został poruszony, jaki więc sens odpowiadać?
  4. Witam. Posiadam suczkę rasy labrador (3 cieczka) pojechaliśmy z nią do wybranego pieska w 8 dzień, pieski razem się pobawiły i na tym się skończyło. Następnego dnia, sunia sama zaczęła go zachęcać, piesek skoczył na sunię, trwało to może 40s, jednakże nie doszło do złączenia. Piesek zaczął się wylizywać i potem nie był już nią zainteresowany. Następnego dnia było tak samo. Sunia zaczęła wariować. Postanowiliśmy odpuścić. Piesek miał już szczeniaki. Czy mogło dojść do zapłodnienia? W czym leży problem?
×
×
  • Create New...