[quote name='pixie']nie masz garazu, szopy gdzie moglaby sie schronic?
siedzi i czeka na ulicy..mowisz ze masz pieska, jesli to suczka ..nie powinno byc problemow z przyjeciem jej czy probowalas ja do domu wprowadzic
moze najpierw w oddzielnych pomieszczeniach potrzymac
moze moglaby chociaz przez te dwa dni zostac u ciebie a nie na zimnie. gdy wyjezdzasz...
moze zabierz ja ze soba w podroz..psy sie oswoja troche
nie sadze by pies rzucil sie na mloda suczke
a domku nadal trzeba szukac..lecznie zostawiaj jej na zimnie[/quote]
Niestety, mieszkam w bloku więc nie mam ani garażu ani szopy ani nic innego:( Sprawdzałam, mój pies nie toleruje w domu nawet swojej przyjaciółki, którą na dworzu uwielbia. Na sunię niestety szczeka:-( W podróż nie mogę jej zabrać, bo już mi teściowa oświadczyła przez telefon "że nie ma mowy" a jedziemy do niej w gości... Chciałam jej ją przywieźć, ale absolutnie się nie zgadza:angryy: Chyba pozostaje poprosić mi ochroniarza żeby wziął ją na noc do swojej stróżówki - tylko czy się zgodzi...